internetten tanıştığınız birisi size aşık olursa ne yaparsınız?

evet 15 ay sonra belki izne gelip beni görmeye gelirse o zaman görüşebiliriz.haklısınız kızlar zaman çok önemli.iyi mi yoksa kötümü olduğunu belli ettirecek zaman.
ama işte çok iyi birisine benziyor.her konuda öyle,çok anlayışlı ne bilim tam benim aradığım özlelliklere sahip.aşık olduğunu söleyince o kadar sevindim ki.tabi bende sana aşığım demedim kendimi ağırdan alıyorum

bacım ben yüzyüze gördüğüm insanın sevgisine inanmıyorum kaldıki internettekinin inanayım.herzaman gördüğüm adam bana seni seviyorum aşkından ölüyorum deyipte neler neler çeviriyo arkamdan kaldıki internetteki neler yapar.iyi düşün hemen güvenme derim ben sana erkeklerin sağı solu belli olmuyo kaptırma kendini iki tatlı söze seni seviyorumlara iyice tanımaya çalış netten tanıyabildiğin kadarıyla tabiki.hakkında hayırlısı neyse o olsun

inşallah mutlu olursun canım...sevgiler

erkeklere güven olmuyo haklısın.hiç bir zaman hemde.
ama insan sevmek aşık olmak istiyor
yeniden hayata bağlanmak gibi bişey bu

kızlar sağolun yorumlar için...

Aşkına saygı duymam..
Bana göre görmeden,göz göze gelmeden olmaz böyle şeyler..mirmirmirmir
Ha sanal ortam vesile olmuştur sonra buluşma olmuştur ozaman hoşlanmış olabilir ama
2 konuşma ile aşk olmaz bana görefisfisfis

biz ona aşk diyoruz işte aşk olmasa bile,heyecan arıyoruz belkide ne bilim

15 ay sonra seni görmeye gelecek olur mu hiç.tamam netten tanışmana sözüm yok ama en kısa zamanada yüz yüze görüşmelisiniz ve öyle karar alamlısınız ya 15ay sonra begenmezsen cam ve gerçekler arasında fark çoktur .begenmezsen bu 15 ayın boşa harcanmış olmaz mı ki insan hayatında 1 gün bile önemlidir.

evet 15 ay olmadan görüşmek banada mantıklı geliyor..kader ..

gökçecim askerdeki insanlarn kızlara meyli daha çok oluyor
sırf boşta kalmamak için senle ugraşıyor da olabiliyo
bunu biliyorum çünkü biri yanlış numara olarak beni aradı askerdeymiş hemen tanşmak fln istedi
sırf kız oldugum için benle konuşmak isitiyo düşün
bence dikkat et
seni sen oldugun için diil kız oldugun için seviyo olablr

arkadaşım 'internetten tanıstık' die etiket vurma hemen. ben ne dostlar edindim ve hayatımın aşkını buldum ordan:1closedeyes: ama arkadaşların da dedigi gibi zamana bırak. zamanla tanı onu. 1ay yeterli degil bencedesengözlerimebaksanab
hemen de güvenme biraz bekle. zamanla anlicaksın ve tanımaya baslayacaksın. o an dogru zamanı kendin hissedeceksin zaten

evt internet die demiyorum ben de bende hayatımın aşkını ordan buldum çünkü ;=)

neden olmasınki internette tanışıp evlenen bir sürü
insan var ama önemli olan doğru insan olduğunu anlamaka.s
bence eğer yakınsanız birbirinize yüz yüze görüşün derim
ve internette çok sık konuşmayın çok sanal olabilir a.s

evet haklısın bunu bende düşündüm ..

canım.. sakın inanma o kadar çok kanan gördümki çevremde başlarına gelmeyen kalmadı son pişmanlık fayda betmio ama...

Bence senin hoşuna giden şey nette yazdigi güzel ve süslü laflar.ilk başta klbini kipir kipir edebilir.bunun nedenine iyi bak.belki uzun zamandan beri bi ilişkin yok.bunun için bukadar heycan yapiyosundur.her şeyi iyi tart sonu hüsran olmasin.

inanmam ve muattap olmam! aşk o kadar basit birşey değil, kız düşürmek için ne yapacağını şaşırmış tipler işte ...

zaman kotu hemen kanma derim int ask olsa ne kadar olur hic tanimiyorsun etmiyorsun ne oldunu bilmiyorsun anladin demek istedimi ,allah yardimcin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…