internet ve boşanma2(eylemi merak edenler buraya)

Allah ne verirse herşeyin hayırlısını versin cümlemize. Eylemcim Allah sana sabır versin sabrından ötürü seni kutluyorum. eşim eve bilgisayar alalım diyor ben karşı çıkıyorum zaten akşama kadar bilgisayar başındayız mesleğimiz gereği bıkıyoruz bide evde olursa ve eşim benden başka bişeyle daha fazla ilgilenirse valla dünyayı ona dar ederim ettimde zaten şimdi kuzu gibi daha önceki form başlığında az çok yazmıştım hatırlarsan. Yüce rabbim sana sabır versin işin çok zor sevdiğin içinde bişey de yapamıyorsun. En iyisini yapıyorsun kendini başka şeylere yönelt boşver herzaman kaçan balık kovalanır mantığıyla hareket et bir gün mükafatını alırsın. Fazla kafaya takma herşeyi gidişatına bırak boşver biliyorum çok zor ama başkada çaren yok gibi.

eylemcım kıyamam sana canım.Elbette bırgun anlıyacak senı ama o gun senın gozunde degerı kalıcakmı acaba esının.sen kazansanda bu sefer sana yaptıklarını senı mahkum ettıgı yalnızlıgı yenı ewlılıgın tadını cıkarmak yerıne yasattıgı huzunlerı unutup sılebılıcekmısın. dılerım hersey yoluna gırer ama eger sendede bırseyler bıterse o zaman bıtır ewlılıgını derım .nasılkı daha once yoktu hayatında ve sen mutluydun yıne yok hatta hıc olmadı de gecsın gıtsın cunkı ewlılık bır gun degıl ıkı gun degıl canım kadın arzu edılmek ıster pesınden kosulmasını ıster zaman ayrılmasını deger verılmesını ıster dunyanın kuralı bu bazı dengeler bozuluncada olmuyor ıste her ıhtıyac kendı cınsınden karsılanır ac olana su. susayana yemek care olmaz konunu bastan berı takıp edıyorum senı anladıgımı dusunuyorum ama sunu bılkı yalnız degılsın canım fakat sende sorun a dır baskasında b bunu boyle bıl saglıkla kal kendını sew ve lutfen bıraz bencıl ol kımsenın senı uzmesıne ızın verme

"Geçen akşam dile getirdim walla..Dedim normalde nasılsan yatakda da aynısın...Yabancı gibisin ben yaklaşmak istiyorum ama ya kaçıyon ya tersliyon ya uykum var diyon yada başım ağrıyon diyorsun dedim"

Peki onun cevabı ne oldu. O yanaşmazsa korkma sen yanaş yine tepki gösterecekmi. Usulca yaklaş yanına bu durumun seni ne kadar üzdügünü, yaşadıklarını anlat. Öyle bir anlatki iç, cız etsin. Yakşalmana kızsa bile biraz uzaklaşıp yumuşak bir ses tonuyla onunla ilgili hayallerini evliliğini yaşamak istediğini, sorunu neyse seninle paylaşması gerektiğini anlat. Tepki gösterse bile eminim kendince düşünecektir.

Ay inşallah düşünür. Bir insana bu kadarda zulmedilmezki canım. sana yapılanlar karşısında taş olsa çatlardı. Yazıkk yaa hiç vicdanıda mı yok. Eşine bu kadar eziyet ediyor.

Keşke senin için yapabileceğim birşeyler olsaydı.iyi olmanı çok istiyorum canım çooookkk. senağlama

canım bu durmlardada ne yapılır bılmıyorum kı ama kac kovalasın taktıgı olabılır sexı gıyın frıkık vererek otur mını gıy makyajlı ol ama asla sen baslatma sankı hıc aklında yokmus gıbı davran belkı işe yarar kendıne ıyı bak canım UNUTMA YALNIZ DEGILSIN

Benim eşimde eve geldiği zaman hemen satranç çalışmaya başlar, kitaplardan başını kaldırmaz, ya da internette online satranç oynar.Gece yarılarına kadar sürer.Onun hobisi bu ilk başlara epey kafama takıyordum aynı sizin gibi, ağladım zırladım...

Ama daha sonra bunun çok normal olduğunu farkettim, burası onun da evi ve o istediği hobiyi yapabilmeli, özgür olabilmeli bu konuda. Evlilik demek illa dipdibe yaşamak demek değildir, her an insan muhabbet edemez ki...insanlar kendi istedikleri şeyleri de yapabilmeli benim eşim iyi bir oyuncu olmak istiyor, ben de artık onu destekliyorum, bazen baktı ben çok sıkıldım dışarı çıkarır beni...Böyle yuvarlanıp gidiyoruz işte...

Canım benim yaa... Yeni evlenecek biri olarak bu tarz mutsuz evlilikleri duyunca içim cız ediyor çok üzülüyorum empati kuruyorum ve çok canım yanıyor. Sana niye çekiyorsun boşan filan da diyemeyeceğim bekara karı boşamak kolaydır derler ben bilemem. Ama eğer benim başıma gelseydi çok mücadele ederdim ben de ve böylece kendimi çok yıpratırdım heralde.

Böyle durumlarda erkekleri anlamakda güçlük çekiyorum. Ama bride arkadaşımızın dediğine de katılıyorum. Evliliklerde sürekli dip dibe olunacak diye bir mecburiyet yok, yanlış anlama sizin evliliğinizi bu kefeye koymuyorum çünkü siz anladığım kadarıyla hiç iletişim kurmuyorsunuz bu çok moral bozucudur eminim. İnşallah düzelir canım ya sen de kendine bir hobi edin. Kursa git bişeyler yap çok takılıp kalma aynı sorunlara, çok yıpratırsın kendini olur mu tatlım... İy haberlerini gönder bize....

yavrum sana bir çok arkadaş dedi kaynanan ikili oynuyor olabilir.Ama sen inanmak istemedin. annene anlatman çok iyi olmuş. Hiç olmazsa o bilsin herşeyi. eşin madem sürekli yanyana olmaktan şikayetçi biraz yanlız bırakta aklı başına gelsin özlettir kendini. o bağırsa kızsa bile cevap verme sen rahatına bak. Sana karşı soğuk davranışlarının sebebi de senin etkilerin se eğer bir süre onu yanlız bırak o da kafasını dinlesin sende. tek başına yada bi arkadaşınla dışarı çıkıp gezmen alışveriş yapman sorun olmuyorsa çık gez dolaş. Kafanı dağıt. Hem seni merak eder hemde özler. Sen Neşeli ve rahat olursan onu kendine daha çok çekeceğini düşünüyorum.

cnm bak bu sekılde zaten çok yıprandın ve uzuldun umuyorumkın ayrıldıktan sıonra ben ne yapmışım ya bu adamı nasıl cekmışım dıceksın....sen kendınıde yıpratmışın olmayan seyı oldurma cabasına gırmışın cnm bız burda gercekten bı evlılık göremedık.sen yenı hayatına ılk önce mrb de cnm ve butun olanları unut hayırlısı neyse o olsun

böyle ömür boyu hergün üzüleceğine, şimdi üzülürsün sonra unutur kendi hayatına bakarsın.. Allah bir kapıyı kapatır, başka bir kapı açar.. hakkında hayırlısı olsun..a.s.

Eylemciğim belki böylesi daha hayırlıdır. Daha fazla üzme kendini sen elinden geleni yaptın olmadı. üzülecek biri vaesa bundan sonra beyefendi ve ailesi üzülsün. Senin için rahat olmalı elinden geleni yaptın herşeye katlandın ama olmadı. İnş. bundan sonra herşey istediğin gibi olur. Geldimi ailen ne oldu bizede haber verebilirsen iyi olur merak ediyoruz seni. Hoşçakal cnm.

Coktan yapilmasi gereken sey oldu zaten..bigun gelir, ben niye bu kadar ezdirdim bu adama diyeceksin, dilerim ki diyesin. cunku hiç bir es, hiç bir kadin, ezilmeyi haketmiyor.
simdi dogru yoldasin diyebilirim artik sana. bakk taaa aylardir takip ediyordum ama artik yorum yapmiyordum simdi bi bakiyim ne durumda dedim, ve baktim ki artik bitti.
hayilisi olsun eylem. koskoca bir hayat var onunde. umarim onun yaninda yakalayamadigin mutlulugu onsuz bulursun.

eylem nasılsın bi haber versen iyi olur annem babam yoldalar demişsin neler oldu seni merak ediyoruz

eylemcım kararın dılerım senın ıcın mutluluk getırır paylasımın olmadıgı bır ewlılık ewlılık degıldır guzelım sen mucadelenı verdın ama olmadı .Bu demek degılkı hep boyle olucak asla daha cok gencsın hayat uzun ve yasamaya deger .SAKIN ARDINA BAKIPTA KESKE SUNUDA YAPSAMIYDIM DEME
unutma elma agacında armut yetısmıyor herkes ne ıse oyle kalıyor SEN GUCLU BIR KIZSIN HERSEY GONLUNCE OLSUN

ben konuyu pek bilmiyorum ama okuduklarımdan bişiler anladım sen evliligini kurtarma çabasındasın ama anladığım kadarıyla şiddet var büyük konuşmak istemiyorum benim fikrim ufat tek bir fiske yesem o evde asla durmam çocuğum olduğu halde... kendim için söylüyorum

X