İnstagram butikleri hakkında..

çok fazla dolandırıcı var. ben olsam güvenmezdim.

bir de kapıda ödemeye de çok güvenmeyin. kurye geliyor mesela. ödemeyi almadan kutuyu açtırmıyor. açana kadar beklemek istemiyor. hadi bekledi açtınız diyelim. beğenmezsenz veya problem varsa buyrun paranız demiyor. iade de yok diyorsunuz bu durumda paranızı nasıl geri alacaksınız?
Dogru soyluyorsunuz.Bırcok musterılerının watsaptan gonderdıgı resımlerını falan paylasmıslar o yuzden acaba guvensemmı dıye dusundum ama kararsz kaldm ıste

bebek olmasi bi kaç saatinizi disarda geçirmenize engel olmazki
yaniniza bebege bakacak biri lazim ama siz elbise degisirekn
bebek derken kaç aylik?
ben TR deki kiyafetlere guvenmiyorum bu arada
yurt disindyaim moda nisa dan getirttim ucuzda deildi hiç biseye benzemiyolardi
deneyip alman daha iyi bence
10.ayına girdi ve hasta şuan.Yanımda kımse yok annemler baska sehırde kv.lerle gorusmuyoruz.Aslında onunlada cıkıyorum gezebılıyorum ama İzmirde kemeraltı,alsancak taraflarında abıyeler var ama ben menemen tarafındayım yanı dıger ucta oralara gıtmek ıcın 3 vesaıt falan yapmam gerekıyor bebeklede zor oluyo halıyle

burada ıkıncı el takasta konu actım arkadasın bırı modagramdan almıs etıketlı bı elbısesı var eger almayın dıyorsanız o arkadastan o elbıseyı alabılırım
Modagrami begeniyorum ben hem sade hem uygun fiyatli oluyor,etiketinde uzerindeyse alinabilir elbette, siteye de bir bakin isterseniz farkli birsryler de bulunabilir madem birden fazla abiyeye ihtiyaciniz var

Modagrami begeniyorum ben hem sade hem uygun fiyatli oluyor,etiketinde uzerindeyse alinabilir elbette, siteye de bir bakin isterseniz farkli birsryler de bulunabilir madem birden fazla abiyeye ihtiyaciniz var
baktım sımdı ama sadece 1 sayfa var yenı sezona gırıyoruz dıye sanrm fıyatları uygunmus ama,tesekkurler.

İnternetten iadesiz ürün asla ama asla almayın. Siz o kadar beğenip satenli tüllü birşey alacaksınız, kapınıza basma kumaştan uyduruk birşey gelecek. Peki sonra? Ayrıca müşteriden gelen fotolara aldanmayın. Kendilerinin paylaştığı o kadar belli ki. Ayrıca olumsuz şeyleri asla paylaşmazlar oradan hesap edin.

Merhaba moda Cruz da sıfır ve ikinci el abiye elbiseler var. Uygulamasını indirip oradan bakabilirsiniz. Ürün İade garantisi de var. Ürün size ulastiginda begenmezseniz onaylamayı iade edebiliyorsunuz. Igde satılan ürünler genelde Çinden gelenler eğer markası vs bişeyi belli değilse. Çoğu da mankenlerdeki gibi durmuyor maalesef.

Merhaba moda Cruz da sıfır ve ikinci el abiye elbiseler var. Uygulamasını indirip oradan bakabilirsiniz. Ürün İade garantisi de var. Ürün size ulastiginda begenmezseniz onaylamayı iade edebiliyorsunuz. Igde satılan ürünler genelde Çinden gelenler eğer markası vs bişeyi belli değilse. Çoğu da mankenlerdeki gibi durmuyor maalesef.
Almıyım bari hiç riske atmayıp.modacruzda guzel seyler var fakat kart kullanmıyorum parayı yatırması sorun

Bende şimdi baktım da onlar müşteri fotoğrafı değil. Aldatmasın seni o fotoğraflar o resimlerin taklidini gidip merterden vs alıyorlar ama kaliteleri çok düşük tabi. Resimdekiler değil:) Ben instagramdan 1 2 butikten alıyorum güvendiğim kaliteli butikler ama abiye yok tabi. Zaten abiyeyi denemeden alma bence sonu hüsran olmasın bütçen de kısıtlıymış paran boşa gitmesin. Modagramdan bakabilirsin çok daha iyidir.

Özelden vücut ölçülerini kilonu boyunu bana mesaj atar mısın? Dolabımda giymediğim abiyelerim var, uyarsa sana kargolarım...
merhaba,düşüncenız ıcın cok tesekkurler,profılınızde ozel mesaj at kısmı cıkmıyor kılom 52 boy 1.65 civarı s beden giyiyorum doğumdan sonra vucut degıstı tabı bıraz gogus kısmı 85 evde mezro yok bel ve basen olcemıyorum suan malesef sız mesaj gonderebılırsenız oradan resım gonderym sıze

Bende şimdi baktım da onlar müşteri fotoğrafı değil. Aldatmasın seni o fotoğraflar o resimlerin taklidini gidip merterden vs alıyorlar ama kaliteleri çok düşük tabi. Resimdekiler değil:) Ben instagramdan 1 2 butikten alıyorum güvendiğim kaliteli butikler ama abiye yok tabi. Zaten abiyeyi denemeden alma bence sonu hüsran olmasın bütçen de kısıtlıymış paran boşa gitmesin. Modagramdan bakabilirsin çok daha iyidir.
vazgectım hıc bulasmıyım o zaman :KK43: modagramda suan sadece 1 sayfa abıye gorunuyor sezon degıstıgı ıcın yenılenıyor sanırım

ben hiç instagramdan filan bişi almadım. netten çok alışveriş yaparım ama iadesiz alışveriş yapmayın bence. paranıza yazık. nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama inanın Ankara'da bile o fiyatlara çok yakın abiye alabileceğiniz yerler var.
nerde var ankarada

3 tane abiye çok paranıza yazık 1 tane alıjn değişik kombinleyin evden falan giyin
normalde hıc elbıse gıymem sevmem evde hıc yok,esımın kuzenınn dugunu ve nısanı podyuma cıkar gıbı gıyınıyorlar her dugunlerde bız evlendıkten sonrakı ılk akraba dugunu herkezn gozu sımdı ustumde olur o yuzden 1 tane alıp hepsıne aynısını gıyemem zaten abıye uzun olacak ayakkabı gorunmeyecek cok fazla kombınleme sansm olmyck yanı :KK43: uygun fıyatlı brsyler bulablrm umarım

İzmir Caddesi'nde baştan sona gezerseniz 75 değilse de 100-150 tl'ye güzel abiyeler bulursunuz ki 2-3 ay önce 80 Tl'ye abiye almıştım ordan.
bayan ankarada nerede demıs onu alıntılamıssınız ama ızmır caddesı dedıgnz yer neresı tam olrk anlamadm

X