Insanlar bizi aynadaki görüntüyle mi fotograflar mi görüyor ?

cauchemard

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2012
192
46
Merhaba, sizce aynadaki görüntü mu yoksa fotograftaki görüntüyle mi görüyor insanlar bizi ?
Aynada büyük bir sorun göremiyorum göze batmiyor, fakat fotografta estetikli burnumdaki kusur cok görünüyor :/
Eş dosta sordugumda bir kusur yok diyorlar uzulmemem icin soylediklerini düşünüyorum

Yüzün genel olarak çok güzel öncelikle. Burun ucun yandan nasıl peki memnun musun
Cok tesekur ederim , yandan mukemmel cok dogal kucuk bir burun tam hayal etigim gibi , tek takintim ve kafamdaki sorun o burun ucundaki egrilik goruluyor mu insanlar tarafindan , aynadan baktigimda gormuyorum, ama fotograflarda gorunuyor : hangisi gercek ?

Fotoğrafta gölge düşüyor eğer elinize gelen bir çökük görüntü yoksa ki dolgu ile halleder belki. Çok güzel duruyor burnunuz bence aynaya inanın

Fotoğrafraftaki gibi görür çünkü aynada kendinizi sadece tek açıdan görürsünüz.

benim burnumun ucu yamuk gibi kanatların biri yukarda arka kamerada rezalet çıkıyor doktorum minik bir operasyonla halledilir dedi insanlar fark etmediğini söylüyor ama insan kendini çok inceleyip kafaya takıyor maalesef
Biraz zaman ver kendine canim eger ödemse zamanla duzelebilir kalin derilimisin ?

Biraz zaman ver kendine canim eger ödemse zamanla duzelebilir kalin derilimisin ?
maalesef ödemle alakalı değil kanatlar bariz yamuk biri yukarıda biri aşağıda yani belki zamanla biraz daha göze batması azalır o kadar:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…