İnsanlar Ankara'da yaşamama neden bu kadar düşmanlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen 1 kişisin hepsiyle evlenemeyecegine göre ? Ayrıca Trakya da senden başka kız mı yokmuş ? Tüm sülale seni kapmaya çalışıyor
Trakyali değilim orada doğdum ama memleketim başka bir yer. Kendi oğulları kız begenmiyor kısa boyluydu şöyleydi diye, ama ben suçlu oluyorum.

Hayır ne alaka? Ben ayrıcalık demedim. Sırf burada yaşıyorum diye linç edilmekten dert yanıyorum. Herkes memleketinde yaşamak zorunda değil. Hele de uzun boylu biriyle evlenmek isteyen erkekle evlenmek için şehir değiştirmek zorunda değilim. Benim memleketin insanını görseniz hepsinin burnu büyük egoistler. Ben onların yanında sönük kalıyorum.

Trakyali değilim orada doğdum ama memleketim başka bir yer. Kendi oğulları kız begenmiyor kısa boyluydu şöyleydi diye, ama ben suçlu oluyorum.
Tamam işte kura mi çekiyorlar senin için yoksa etkileme dansı yapıp önünde sıraya mi diziliyorlar senin onlari seçmen için ? Hayatımda duyduğum en mantıksız Ankara kötüleme bahanesi. bir kızdan bir aile bahsediyorsa diğerleri adını ağzına almaz. Neyse hayırlısı siz hayatınıza bakın.

Daha saçma çok az konu gördüm. Ve Ankara’da yaşıyorsunuz diye kızıp yüzünüze tüküren kızlı cümlede konu benim için inandırıcılığını yitirdi. Kafa buluyorsunuz herhalde bizimle. Alt metinlerdeki mesajınızı aldık tamam. Ankara gibi bir multimetropolde yaşıyorsunuz ve size görücü geldi.

Size yalan borcum yok. Kız neden tükürdü bilmiyorum ama cidden böyle bir şey yaşadım. Hiçbir şey yapmadığım halde bana düşman oldu.

Bukadar büyük dertle nasıl bahşediyorsunuz
Çok zor gerçekten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…