inş hamile kalırım:)

erdiltr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2010
233
66
kızlar ben 1.5 yıldır evliyim ve 24 temmuzda adetim bitti ve korunmuyoruz o zamndan beri.iki günde bir ilişkiye giriyoruz fakat şöyle bir durum var arkadaşlar ilişkiden sonra ben hiç ayağa kalkmadan ,sırt üstü pozisyonda uyuyorum sabah uyanınca yıkanıyorum.sizce bu şekilde hamile kalma ihtimalim artar mı ?

umarım mutlu haberi en yakın zamanda alırsın tatlım taktiklerden biri zaten sırt üstü yatmak beline de yastık koyarsan daha iyi olur gün aşırı yapman iyi ama yumurtlama dönemindeki yüksek ihtimalin olduğu günü atlama sakın ona dikkat et :)

Gün aşırı ilişki yumurtlama zamanına denk gelmesini ve
sperm kalitesini yükseltiyo canım :KK23: bide gece boyunca yatman
bence çok iyi inşallah hamile kalacaksındır balım :KK16:

teşekkürler kızlar inşallah eğer hamile kalırsam mutlaka paylaşırım.darısı tüm isteyenlere ve bana:)

ben 1 senedir evliyim ve 6 aydir korunmuyoruz bende senin gibi yapiyorum ama 6 ay boyunca sirt ustu yapip yarim saat boyunca yatmamistim belkide o yuzden
hamile kalamadim daha:KK43: sizce baska ne yapmaliyim artik hamile kalmak istiyorum insallah en yakin zamanda hamile kalabilirim.

ben 1 senedir evliyim ve 6 aydir korunmuyoruz bende senin gibi yapiyorum ama 6 ay boyunca sirt ustu yapip yarim saat boyunca yatmamistim belkide o yuzden
hamile kalamadim daha:KK43: sizce baska ne yapmaliyim artik hamile kalmak istiyorum insallah en yakin zamanda hamile kalabilirim.

Canım bir sürü kür var tabi Rabbim istemezse yaprak bile kımıldamaz ben ocak ayında
hamile kalmıştım Rabbimin isteğiyle ve ondan 1 ay önce soğan suyu içmiştim hamile kaldığım
ayda eşim kilo alsın diye bal, ceviz, fındık ufalayıp karıştırıyodum eşime
yediriyordum belki bunlar vesile olmuştur ama tabi Vernde Allah alanda Allah

Canım bir sürü kür var tabi Rabbim istemezse yaprak bile kımıldamaz ben ocak ayında
hamile kalmıştım Rabbimin isteğiyle ve ondan 1 ay önce soğan suyu içmiştim hamile kaldığım
ayda eşim kilo alsın diye bal, ceviz, fındık ufalayıp karıştırıyodum eşime
yediriyordum belki bunlar vesile olmuştur ama tabi Vernde Allah alanda Allah

senin adina con sevindim.Allah banada bende biran once hamile kalaya nasip eder.Sogan suyunu bende duymustum ve denemedim hic ama denemek istiyorum.

canim doktoruna gidip bu durumu konussana? o sana mutlaka yardimci olacakdir...allahim yardimcin olsun

kızlar siz de hamile kalırrsanız mutlaka yazın.bu arada ben ıkı aydır folık asıt kullanıyorum doktorum gerek yok demişti ama zararının olmadığını bildiğimden kullanmak istedim.kür falan kullanmadım .yaptığım tek şey iki gün arayla ilişki ve ilişkiden sonra sabaha kadar uzanmak.adetime 4 gün var acaba test yapsam mı yoksa bekleyip de görsem mi:)

kızlar ben 1.5 yıldır evliyim ve 24 temmuzda adetim bitti ve korunmuyoruz o zamndan beri.iki günde bir ilişkiye giriyoruz fakat şöyle bir durum var arkadaşlar ilişkiden sonra ben hiç ayağa kalkmadan ,sırt üstü pozisyonda uyuyorum sabah uyanınca yıkanıyorum.sizce bu şekilde hamile kalma ihtimalim artar mı ?
canım ben ilk bebeğime o şekilde hamile kalmıştım... sadece bir kez uyuyakaldım ve hamileydim... şimdi tekrar çocuk denemesi yapıyoruz ve bu ay 2. deneme ayım. ve bu ay aynen senin dediğin gibi günaşırı ilişki oldu ve 2 defa sabaha kadar uyudum... bakalım hayırlısı bu taktik tutacakmı ikimizdede... senin adet tarihin ne zaman?

canım ben ilk bebeğime o şekilde hamile kalmıştım... sadece bir kez uyuyakaldım ve hamileydim... şimdi tekrar çocuk denemesi yapıyoruz ve bu ay 2. deneme ayım. ve bu ay aynen senin dediğin gibi günaşırı ilişki oldu ve 2 defa sabaha kadar uyudum... bakalım hayırlısı bu taktik tutacakmı ikimizdede... senin adet tarihin ne zaman?

25 temmuz son adet günümdü.bu arada kızlar bu sabah ilk idrarla test yaptım silik cızık:) çıktı çok mutlu olduk eşimle bırazdan kan tahlılı yapmaya gitmeyi düşünüyoruz erken mi davranıyoruz sizce:) hadi hayırşlısı

X