İnofolic sizdede lekelenme yaptimi

elossum

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2023
106
37
31
Adetimin 5.gunu doktorum inofolic yazdı ama şuan 12 gündür lekelenmem bitmiyor adet gibide değil kahverengi ped taktiriyor bu ilaçtan kaynaklı olabilir mi acaba sonuçta bu ilacı bebiş için kullanıyoruz bu sekilde bebiş nasıl olucak leke gelirken ilişki olmazki

bana da bu folik asitten verdi kac yıldır bebis bekliyorsunuz biraz anlatır mısınız

bana da bu folik asitten verdi kac yıldır bebis bekliyorsunuz biraz anlatır mısınız
Canım aslında benim 2 yaşında bı oglum var 30 yaşındayım şuan 4 yıl oğlum için uğraştım hafif piko başlangıcı vardı sadece başka sıkıntı yoktu ama olmuyordu çatlatma iğneleri tüp bebek hepsini denedim yine olmadı tüp bebekten 3 ay sonra kendiliğinden oldu şimdi kardeş istiyoruz 2 yıldır yine olmuyor yine piko başlangıcı deniliyor bu ay farkli doktora gittiğimde bu ilacı verdi ama bı seferde lekelenmem bitmiyor lekelenme bitmediği için ilişki olmuyo haliyle nasıl olucak bu şekilde bilmiyorum hiç doktordan randevuda alamıyorum dolu

anladım canım hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…