İnofolic combi veya gynositol kullanan arkadaşlarımdan yorum alabilir miyim?

Son iki aydır yumurtlama görüyorum aslında ama sanırım kalitesiz. Döllenmediler. Ovülasyon testi de yapıyorum akıntı takibi de. Adetlerim de düzenli. Yumurtaları hareketlendiriyor diye okudum da aldım. Herkes çok memnun olduğunu yazmış. İnşaAllah ben de şimdi içimi bi karamsarlık kapladı düzenim mi bozulacak diye

Bence hiç karamsar olma yeni düzenin olusmasi daha iyi diye biliyorum insAllah önce içimizdeki kistler temizlenecek sonra kaliteli yumurta oluşacak ve gebe kalacağız böyle düşün

Bence hiç karamsar olma yeni düzenin olusmasi daha iyi diye biliyorum insAllah önce içimizdeki kistler temizlenecek sonra kaliteli yumurta oluşacak ve gebe kalacağız böyle düşün
Ay inşaAllah Desteğiniz için çok teşekkürler sizin de herşey gönlünüzce olsun

Merhaba benim pkosla ilgili açtığım konu var okuyabilirsiniz. Bende inositol takviyesi kullandım 6 ay boyunca ama tek başına yeterli olmadı bende tedavi ile hamile kaldım şükürler olsun

merhabalar.bende pco görünümü var.3 aydır inofolic kombi kullanıyorum.doktorum aydında hamile kalıncaya kadar kullanacağız dedi.hamile kalırsam değiştirecek ilacı.bizim de hiç bir problemimiz yok stres ve pco dışında.İNOFOLİCTE yumurta geliştirici ve folik asit var.Ara vermeyin bence.

Ben de ara vermeden kullanma taraftarıyım ama böyle aylar mı sürer bilmiyorum. İnanın benim de sorunum stres… olacağı varsa da stresten olmuyor. Sadece kahverengi akıntı kafamı karıştırdı

Ben de ara vermeden kullanma taraftarıyım ama böyle aylar mı sürer bilmiyorum. İnanın benim de sorunum stres… olacağı varsa da stresten olmuyor. Sadece kahverengi akıntı kafamı karıştırdı
ben şubat ayında maalesef kimyasal gebelik geçirdim.ondan sonra da stres yaptığım için hamilelik oluşmadı.DOktorum böyle stres yapmaya devam edersem hiç hamile kalamayacağımı kendimi serbest bırakmamı ısrarla tembih etti hatta bi uzman desteği almamı önerdi.bende bu ay kendi kendime söz verdim stres yapmayacağım,bu konuyu kafaya takmayacağım diye.ben yaptım siz yapmayın stres ALLAH isteyen herkese nasip etsin.stres büyük engel emin olun.inofolic combiye devam edin bence ben hala kullanıyorum

merhabalar.benim doktorumda aydın da ağustos ayında gitmeye başladık.bende de ultrason da pco göründü diğer her şey normal.ne zamandır bebek istiyorsunuz.hiç gebelik elde edildi mi.

Yaa inşaAllah hepimize nasip olsun Hayırlısı ve sağlıklısı her zaman bu ay söz veriyorum kendime stres yapmayacağım

Aynı şekilde ben de size kimin duası kime yarayacak belli olmaz siz ve isteyen herkes,hepimiz inşaAllah en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklısıyla kucağımıza alırız
İnşALLAH hayırlısıyla hamile kalıp sağlıklı bi gebelik geçirip,sağ salim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ALLAH hepimize.:)

Ah ah kilo vermek okadar zorkiii kaç kilosun canım ben 88 ama çok zor gidiyor banada kilo vermen gerekiyor dediler

merhabalar.benim doktorumda aydın da ağustos ayında gitmeye başladık.bende de ultrason da pco göründü diğer her şey normal.ne zamandır bebek istiyorsunuz.hiç gebelik elde edildi mi.
Ben Eylül ayında gitmeye başladım 2 yıldır evliyiz başından beri korunmuyoruz bebek istiyoruz ama ekstra bir çaba göstermemiştik pek bide doktorlar yeni evli olunca 1 sene bekleyin 1 sene gebelik oluşmazsa bakarız diyor o yüzden de bekledik ama olmadı hiç gebe kalmadım. Artık kesin bir şekilde istediğimiz için Ebru Yaltı'ya gitmeye başladım gerekli testleri verdim haftaya yumurta kontrolü yapacak ve ilk adetten sonra tedaviye başlayacak söylediğine göre.

Baktırdım canım insülin yokmuş bende ama yinede kilo veremiyorum yiyorum galiba
İnsülin ile insülin direnci farklı oluyor sanırım bana da kadın doğum doktoru söylemişti dahiliyeye gidip insülin direncine baktırmak istiyorum diye söylemek gerekiyor. Belki de pek dikkat edemiyorsunuz motivasyon çok önemli ben 10 kg verdim ama şuan devam edemiyorum kilo vermem durdu sanki bir de yoruldum herhalde sürekli diyet diyet motivasyonum düştü başta sürekli yürüyüş yapardım şuan hiç yürümek istemiyorum hep canım sevdiğim yemeklerden istiyor. Kilo vermek gerçekten çok zor Allah kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…