İnnovita marka ovülasyon testi sürekli pozitif çıkan var mı? Memnun kalan ve kalmayanlar burada mı?

Evet dün havuç kaynattım içtim şimdi testin sonucuna göre bakacağım şuan yaptım dağılmasını bekliyorum hadi inşaAllah siliktir 🤲🏼
Hiç silik çıkması için dua edeceğim aklıma gelmezdi
Bn gecen ay her gce havuç suyu içtim silikleşsın dıye
İçimden havuç ağacı çıkacaktı o derece bu ay saldım içmicem havuç 😃

Evet adet döneminde verdım

Aslında bizm lh da sorun yok düşük çıkıyor fakat yumurtlama zamanı ne oluyorsa artık lh tavan yapıyor ve silikleşmiyor
Ben markayla alakalı olduğunu düşünüyorum aslında. Laboquick markada da pik gördüm ben. Hiç böyle olmamıştı.

İnnovita marka ovulasyon testi kullanıyorum ama sadece ovulasyon günü pik görüp diğer günler silik görüyorum. Size gelen testler mi sorunlu acaba ya da pko'dan kaynaklı yumurtanın çatlamadığı için üç günden fazla pik görüyorsunuz. Bu ay inşallah hamile kalırsınız 🤲 ama olmazsa diğer ay havuç incir kürü var idi onu yapın bir dahakine.

İnnovita marka ovulasyon testi kullanıyorum ama sadece ovulasyon günü pik görüp diğer günler silik görüyorum. Size gelen testler mi sorunlu acaba ya da pko'dan kaynaklı yumurtanın çatlamadığı için üç günden fazla pik görüyorsunuz. Bu ay inşallah hamile kalırsınız 🤲 ama olmazsa diğer ay havuç incir kürü var idi onu yapın bir dahakine.
Şimdi de böyle çıkmış sizce çatladı mı
En son gün gece değerlendirdim daha da değerlendirmeyi düşünmüyorum artık bıktım ya. Yine de şansım yüksektir herhalde.
Sizce çatlamış mı Tikabasa Tikabasa Nddnsn Nddnsn kizinbiri9 kizinbiri9

Eklentiler

• B4B72397-D45B-4732-821F-86B95E126255.jpeg
    B4B72397-D45B-4732-821F-86B95E126255.jpeg
    41,8 KB · Görüntüleme: 229

Eklentiler

• 3A813A76-381B-44E9-92AA-3D2A2269891F.jpeg
    3A813A76-381B-44E9-92AA-3D2A2269891F.jpeg
    41,8 KB · Görüntüleme: 182
  • EB57FDA9-C117-4BE7-842C-CDBFEE0EC00D.jpeg
    EB57FDA9-C117-4BE7-842C-CDBFEE0EC00D.jpeg
    139,6 KB · Görüntüleme: 674
Şimdi de böyle çıkmış sizce çatladı mı
En son gün gece değerlendirdim daha da değerlendirmeyi düşünmüyorum artık bıktım ya. Yine de şansım yüksektir herhalde.
Sizce çatlamış mı Tikabasa Tikabasa Nddnsn Nddnsn kizinbiri9 kizinbiri9

Yeni çatlamış o yüzden tam silik değil, ama T çizgisi ile koyulukta aynı değil yani bence bugünü de değerlendir canım. :KK71: popo altına yastık koyup uzan bir saat falan 🙂

Ay değerlendire değerlendire bitti artık kalmadı tutku falan :KK70:

Bugün görevmiş gibi yapma şartlama kendini. Eşinden habersiz şöyle güzel güzel giyin 🤭 biraz renk kat sende düşünme çocuk çocuk diye sevgiyle zevkle dokunun yani birbirinize daha tutkulu olur 😁

Bugün görevmiş gibi yapma şartlama kendini. Eşinden habersiz şöyle güzel güzel giyin 🤭 biraz renk kat sende düşünme çocuk çocuk diye sevgiyle zevkle dokunun yani birbirinize daha tutkulu olur 😁
Dur bakalım yine bi senaryo oluşturur bu onbirmayis 🤣

X