İnne rabbeke hüveI hallâkul alim bebek için

İnne rabbeke hüveI hallâkul alim. (Hicr, 15/81)

Anlamı :Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir demektir.

damla_22 damla_22
arkadaşımız için okuyoruz. ALLAH (C.C) hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı eli ayağı düzgün tam salih ve saliha akıllı uslu evlatlar nasip eder ona inş amin.

1.
aaynaa=========> 180
2.
damla_22=======> 97
3.dyg_brk=========>90
4.betul8516========>90
5.ecrin87=========>90
6.Frdaa===========>90
7.agustos72========>90
8.Veson===========>90
9.btlsrdr==========>100
10.Nara87==========>90
11.sydhtn==========>
12.sngl35===========>90

13.perikız91 =========>

hayırlısıyla inş sizler bu topikte sevineceksiniz ben de inş tüp bebek tedavisinde doktora gittiğinizde falan buraya yazın yine dua ederiz ben de dua ederim namazlarımda da ama haberimiz olsun işte
Sağol canım çok iyisin hepimizin dualara ihtiyacı var. Kime önce bebek geleceği de belli olmaz, kim hamile kalsa seviniriz. İnşallah senin tedavilere gerek olmadan pat diye oluverir .
Eskiden tüp bebek yaptıranlar parmakla filan gösterilirdi baya azdı şimdi kimle konuşsan , bi tanıdığı tedavi görüyor .

bir fakiri sevindirirsin canım

kiraz sapı kaynat maydanoz suyu kaynat iç bunlar getirir adetini özellikle kiraz sapı

Adak konusu çok önemli ve mutlaka yerine getirilmeli. Diyanete bir sorun isterseniz.
teşekkğr ederim kızlar doğruyu söylemek gerekirse ben pek hatırayamadım ne için adak adadım bu kahve falında çıkmıştı fala falan inanmam gerçi öylesine kapatmıştım arkadaş bakmıltı adak çıkınca şaşırmıştı ben bir fakiri sevindireyim olmazsa diyanete de bir sorayım

Sağol canım çok iyisin hepimizin dualara ihtiyacı var. Kime önce bebek geleceği de belli olmaz, kim hamile ka lsa seviniriz. İnşallah senin tedavilere gerek olmadan pat diye oluverir .
Eskiden tüp bebek yaptıranlar parmakla filan gösterilirdi baya azdı şimdi kimle konuşsan , bi tanıdığı tedavi görüyor .
bende doktora gittiğim sene çok utanmıştım sanki sadece ben gidiyormuşum gibi gelmişti bana sonra bir baktım ki
bir sürü insan var önceden utanırdım da tedavi görüyorum demeye ama şimdi açık açık diyorum tüp bebek deneyeceğim diye

Sağol canım çok iyisin hepimizin dualara ihtiyacı var. Kime önce bebek geleceği de belli olmaz, kim hamile kalsa seviniriz. İnşallah senin tedavilere gerek olmadan pat diye oluverir .
bilmiyorm canım ben de tek tüplerime bakıtmadım henüz biraz korkuyrum bir de özelde yaptırayım yaptıracaksam birkaç ay daha bekleyeceğim maddi nedenlerden dolayı onun haricinde sorun yoktu eşimde de yoktu ama git gide insanların doğurganlığjnda sorun oluyor kaffanın da çok iyi olmalı rahat insanların pat diye oluyor canım bazı komşularım var da ay hamile kalırım ay aman dikkat edeyim diyor utanmasa gözümüze sokacaklar öyle onları görünce çok sinirleniyorum ama ALLAH her şeye kadir Yaratan o bize de bir can nasip ederi hayırlısıyla inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

teşekkğr ederim kızlar doğruyu söylemek gerekirse ben pek hatırayamadım ne için adak adadım bu kahve falında çıkmıştı fala falan inanmam gerçi öylesine kapatmıştım arkadaş bakmıltı adak çıkınca şaşırmıştı ben bir fakiri sevindireyim olmazsa diyanete de bir sorayım
aman aman canım şakadan da olsa fal içine girişme ben zamanında çok baktırmıştım ama onun günahı da inan tüm işlerini sarpa sardırıyor başkaları bakıtırsa bakıtsın bakan zaten ALLAH'A şirk koşmuş oluyor haşa ki biz sadece kuluz ben uyarayım canım aman aman günahlarımız zaten var sen direk ALLAH'A yalvar...
bir fakir bir öğrenci yetim vb sevindirebilirsin canım hayırlısıyla hamiş kalında fakir çokkkkkkkkkkkkkk

bilmiyorm canım ben de tek tüplerime bakıtmadım henüz biraz korkuyrum bir de özelde yaptırayım yaptıracaksam birkaç ay daha bekleyeceğim maddi nedenlerden dolayı onun haricinde sorun yoktu eşimde de yoktu ama git gide insanların doğurganlığjnda sorun oluyor kaffanın da çok iyi olmalı rahat insanların pat diye oluyor canım bazı komşularım var da ay hamile kalırım ay aman dikkat edeyim diyor utanmasa gözümüze sokacaklar öyle onları görünce çok sinirleniyorum ama ALLAH her şeye kadir Yaratan o bize de bir can nasip ederi hayırlısıyla inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Rahim filmi için 400 küsür vermiştim anestezili canım. Arkadaşım başkentte yaptırdı sistemleri iyiymiş anestezili yaptırmadı .Ondan para almadılar yada ufak bi ücret aldılar yanlış hatırlamıyorsam sen bi araştır bir kaç ay bekleme .
Evet bende sinir oluyorum, ayy bizde çok uğraştık 4 ay filan diyolarya boğasım geliyo.

Rahim filmi için 400 küsür vermiştim anestezili canım. Arkadaşım başkentte yaptırdı sistemleri iyiymiş anestezili yaptırmadı .Ondan para almadılar yada ufak bi ücret aldılar yanlış hatırlamıyorsam sen bi araştır bir kaç ay bekleme .
Evet bende sinir oluyorum, ayy bizde çok uğraştık 4 ay filan diyolarya boğasım geliyo.
EVET BEKLEMEKTEN SIKILIYORUM BUNALIMA GİRİYORUM DERSLER ZATEN SIKIŞTIRIYOR BENİ PARA VERİP GİDİP İSTEDİĞİM ZAMANDA ÇEKİNEYİM DİYRUM CANIM İŞTE KREDİ ÖDÜYRUZ YA AY SONUNU ANCA EDİYRUZ ÇOK DA KENDİMİ KASMAYAYIM DİYORUM BİRAZ DAHA BEKLEYEBİLİRİM DİYORUM HAYIRLISI BAKALIM CANIM

bende doktora gittiğim sene çok utanmıştım sanki sadece ben gidiyormuşum gibi gelmişti bana sonra bir baktım ki
bir sürü insan var önceden utanırdım da tedavi görüyorum demeye ama şimdi açık açık diyorum tüp bebek deneyeceğim diye
Evet, ama bir daha ki denememde kimseye söylemicem. Sonucu aldıktan sonra herkese ayrı ayrı açıklama yaptık çok yordu beni .

Evet, ama bir daha ki denememde kimseye söylemicem. Sonucu aldıktan sonra herkese ayrı ayrı açıklama yaptık çok yordu beni .
MİLLETİN DİLİ VAR YA AHHHHHHHHH O DİLİ OLACAK İŞİ FESATLIĞIYLA OLMAZ HALE GETİRİR KESİNLİKLE SÖYLEME CANIM

inş hayırlısıyla kurbanını kesersin kuzum tedavin başladığında falan dua edelim haber et özelden de yazabilirsin Kuran okurken de dua ederim canım sana Rabbim aratmasın zor sizler daha zor şartlarla uğraşıyorsunz ilk önce sevinenler sizler olursunuz inş ben sınav da var beklerim biraz daha di,yorum tüplerime baktıracağım bakalımm inş hepimiz seviniriz Rabbimizin hazinesi sonsuz hepimizi sevindirmek ona kolay
Canim Allah razi olsun...Rabbim onundeki butun engelleri kaldirsin..Yuregin cok guzel canim..Bizleri biraraya getirdin dualarla bulusturdun...Kimin duasinin kabul olacagi belli degil..Birbirimize hep dua edelim ..Rabbim bizlere de insallah kapisini acacak

aman aman canım şakadan da olsa fal içine girişme ben zamanında çok baktırmıştım ama onun günahı da inan tüm işlerini sarpa sardırıyor başkaları bakıtırsa bakıtsın bakan zaten ALLAH'A şirk koşmuş oluyor haşa ki biz sadece kuluz ben uyarayım canım aman aman günahlarımız zaten var sen direk ALLAH'A yalvar...
bir fakir bir öğrenci yetim vb sevindirebilirsin canım hayırlısıyla hamiş kalında fakir çokkkkkkkkkkkkkk
Sonuna kadar Haklısın canım şaka da olsa büyük Günahı var Rabbim bize yeter biz bol bol dua edeli. Allah'a sığınalım Allah büyük ol desin yeter Rabbim dualarımızı kabul etsin inş

canım benim 8 tane vardı biri salıksızdı iptal olmuştu 1 transfer oldu 1 sene sonra 2 deneme yaptırdım donmuşlarla 2 transfer oldu geriye 4 miniğim kaldı 3 denem için adeti bekliyorum stresten mi neden 45 gün oldu gelemdi gitti hakkımızda hayırlısı olsun canım evet pkoda tek avantaj :))
maalesef en büyük dezavantaj da bu işte beklegi gelsin muhterem neyse inşallah gelirde başlarsın hemen arkandan da ben gelirim :KK53:

damla_22 damla_22
arkadaşımız için okuyoruz. ALLAH (C.C) hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı eli ayağı düzgün tam salih ve saliha akıllı uslu evlatlar nasip eder ona inş amin.

1.
aaynaa=========> 180
2.
damla_22=======> 97
3.dyg_brk=========>90
4.betul8516========>90
5.ecrin87=========>90
6.Frdaa===========>90
7.agustos72========>90
8.Veson===========>90
9.btlsrdr==========>100
10.Nara87==========>90
11.sydhtn==========>
12.sngl35===========>90

13.perikız91 =========>

damla_22 damla_22

1.
aaynaa=========> 180
2.
damla_22=======> 97
3.dyg_brk=========>90
4.betul8516========>90
5.ecrin87=========>90
6.Frdaa===========>90
7.agustos72========>90
8.Veson===========>90
9.btlsrdr==========>100
10.Nara87==========>90
11.sydhtn==========>
12.sngl35===========>90

13.perikız91 =========>

damla 22 için okudum allahım kabul etin inşallah

maalesef en büyük dezavantaj da bu işte beklegi gelsin muhterem neyse inşallah gelirde başlarsın hemen arkandan da ben gelirim :KK53:
evet canım tek dezavantaj ben bugün adet oldum canım ama bu ay yaptırıp yaptırmamak da karar veremedim

kızlar merhaba hepinize iyi hafta sonları diliyorum ben bugün adet oldum bu duayı okuyabiliyor muyum ?

X