İnne rabbeke hüveI hallâkul alim bebek için

güzel haberlerimizi duyacağız ben inanıyorum buna şu listeden birer birer de hammiş haberleri duyarsak ne seviniriz ha
Ayyy ne güzel söyledin bu topik uğurlu gelirde hepimiz hamile kalırız inşallah 3.tüp bebek denememi yapacağım önümüzdeki ay hayırlısıyla inşallah Allahım sizleri o kadar uğraştırmadan versin yavrularınızı bende ve hepimizde burda hamileyim diye yazarız inşallah :KK36:

Ayyy ne güzel söyledin bu topik uğurlu gelirde hepimiz hamile kalırız inşallah 3.tüp bebek denememi yapacağım önümüzdeki ay hayırlısıyla inşallah Allahım sizleri o kadar uğraştırmadan versin yavrularınızı bende ve hepimizde burda hamileyim diye yazarız inşallah :KK36:
damlaya yazdım sana da diyim de bir dini bütün bir tanıdığım bir teyze var memleketten bebek mevzusunu anlattım adak ada yani büyük bir şey değil hayırlsyla bebeğimi kucağıma aldığımda ya da hamile kaldığımda bir yetim sevindireceğim bir dulu ya da bir fakiri gibi bir kaç tanıdığı öyle yapmış ve hamile kalmış bir toplulukları var hatta kadınlar arasında çok dua eden insanlar ben de deneyeceğim

Bende eylülde kısmetse 2. Denememi yapacağım ama korkuyorum içimden ertelemek geçiyor :KK43:
aaynaa aaynaa adak adayayım bende. Olsunlarda kaç kişiyi giydiririm canım.

iyi geceler kızlar bende bu ay adeti bekliyorum pkoluyum 3 deneme olcak ama adet gelmiyor işte rabbim sevindirsin bizleri inş.

Bende eylülde kısmetse 2. Denememi yapacağım ama korkuyorum içimden ertelemek geçiyor :KK43:
aaynaa aaynaa adak adayayım bende. Olsunlarda kaç kişiyi giydiririm canım.
hayırlısı de canım içine korku düşürme hayırlısıyla hamile kalacağına inan canım bence de ada canım benim bir komşum var durumu sıkışık hamile de bebişine takım falan alırım olabilir birkaç arkadaştan kıyafet de buldum annem de dul kadın benim anneme de alsam bir şeyler diyorum annemin komşularında da çok fakir var hayırlısı olsun ben güzel haberler alacağımıza inanıyorum

iyi geceler kızlar bende bu ay adeti bekliyorum pkoluyum 3 deneme olcak ama adet gelmiyor işte rabbim sevindirsin bizleri inş.
dualarımızı canı gönülden yapalım inş vakit gelmiştir ya da RABBİMİZ zamanı azaltıp bizleri erken sevindirir inş amin

damlaya yazdım sana da diyim de bir dini bütün bir tanıdığım bir teyze var memleketten bebek mevzusunu anlattım adak ada yani büyük bir şey değil hayırlsyla bebeğimi kucağıma aldığımda ya da hamile kaldığımda bir yetim sevindireceğim bir dulu ya da bir fakiri gibi bir kaç tanıdığı öyle yapmış ve hamile kalmış bir toplulukları var hatta kadınlar arasında çok dua eden insanlar ben de deneyeceğim
Ben öyle adaklar adadım ki canım Rabbim büyük vardır bi bildiği

Ben öyle adaklar adadım ki canım Rabbim büyük vardır bi bildiği
hayırlısıyla inş sizler bu topikte sevineceksiniz ben de inş tüp bebek tedavisinde doktora gittiğinizde falan buraya yazın yine dua ederiz ben de dua ederim namazlarımda da ama haberimiz olsun işte

ecrin87 ecrin87 bende pko luyum canım benimde adet gelince 3.deneme olacak kısmetse dondurulmuşun varmı pko olanların genelde o avantajı oluyor benim 3 tane daha miniğim var güzelce çözülüp annelerini üzmezlerse :))

canım memlekette bir tanıdığımız var kadın çok dinine düşkün bir hacı anneleri var cemaat gibi değil ama topluluklar hatta cami falan da yaptırıyorlarmış tam didmedim durumu ama bana dedi ki bebek için adak ada ne bileyim bir yetime yardım edeceğim ya da bir dul giydireceğim hayırlısıyla hamile kalıp çocuğumu kucağıma alırsam diye söyle dedi bana da cami yaptırıyorlarmış işte aslında öyle çevreden durumu olmayan birine bir kadına bir etek bluz alırsın ya da bir yetim giydirirsin vb bence dene ben de düşünüyorum ama çocuk sevindiririm diyorum işte bir hamile komşum var ona bebeine kıyafet falan buldum hayırlısıyla yine bir şeyler yaparım
Canim ben de adamistim adak kurbani keserim diye...insallh Rabbim dualarimi kabul eder ben de adak kurbanimi keserim

ecrin87 ecrin87 bende pko luyum canım benimde adet gelince 3.deneme olacak kısmetse dondurulmuşun varmı pko olanların genelde o avantajı oluyor benim 3 tane daha miniğim var güzelce çözülüp annelerini üzmezlerse :))
canım benim 8 tane vardı biri salıksızdı iptal olmuştu 1 transfer oldu 1 sene sonra 2 deneme yaptırdım donmuşlarla 2 transfer oldu geriye 4 miniğim kaldı 3 denem için adeti bekliyorum stresten mi neden 45 gün oldu gelemdi gitti hakkımızda hayırlısı olsun canım evet pkoda tek avantaj :))

Canim ben de adamistim adak kurbani keserim diye...insallh Rabbim dualarimi kabul eder ben de adak kurbanimi keserim
inş hayırlısıyla kurbanını kesersin kuzum tedavin başladığında falan dua edelim haber et özelden de yazabilirsin Kuran okurken de dua ederim canım sana Rabbim aratmasın zor sizler daha zor şartlarla uğraşıyorsunz ilk önce sevinenler sizler olursunuz inş ben sınav da var beklerim biraz daha di,yorum tüplerime baktıracağım bakalımm inş hepimiz seviniriz Rabbimizin hazinesi sonsuz hepimizi sevindirmek ona kolay

canım benim 8 tane vardı biri salıksızdı iptal olmuştu 1 transfer oldu 1 sene sonra 2 deneme yaptırdım donmuşlarla 2 transfer oldu geriye 4 miniğim kaldı 3 denem için adeti bekliyorum stresten mi neden 45 gün oldu gelemdi gitti hakkımızda hayırlısı olsun canım evet pkoda tek avantaj :))
kiraz sapı kaynat maydanoz suyu kaynat iç bunlar getirir adetini özellikle kiraz sapı

X