İnne rabbeke hüveI hallâkul alim bebek için

OKUMALARIMIZ DEVAM EDİYOR BENİM OKUMAM BİTİNCE HEMEN DAMLAYA GEÇECEĞİM

Canim banada 90 eklermisin rabbim tez vakitte hayirli saglikli evlatlar nasip etsin

@aynaa. Hanim oyle tek tek sayfa aralarina yazmak.belki saglikli bir snuc vermez size.konun basina ya liste yapin sizin icin kolay olur bnu Mune yafa @equnal. Hanimlara soylerseniz yardmci olurlar

Canimm bendr duami alayim dunku olan gec kaldim basladiginiz bilmiyordum bugunle dun arkadaslarim icin 90/90yaz banada aaynaa hakkinizi helal edin

İnne rabbeke hüveI hallâkul alim. (Hicr, 15/81)

Anlamı :Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir demektir.

aaynaa arkadaşımız için okuyoruz. ALLAH (C.C) hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı eli ayağı düzgün tam
salih ve saliha akıllı uslu evlatlar nasip eder ona inş amin

1.
aaynaa=========> 97
2.
damla_22=======> 90
3.dyg_brk=========>90
4.betul8516========>90
5.ecrin87=========>90
6.Frdaa===========>90
7.agustos72========>90
8.Veson===========>83
9.btlsrdr==========>
10.basbelasiyimm====>90
11.Nara87==========>97
12.sydhtn==========>90
13.sngl35===========>90

14.perikız91=========>90

tek arkadaşımız kaldı ona msj attım o da bugün bildirir hemen diğer arkadaşa geçeceğim akşamları bazen sabah geç girebilirim ders çalıştığım için siz endişelenmeyin ben listeyi toparlarım evvelallah

Karışıklık çıkmaması için okuduğunuzu belirtirseniz memnun olurum yoksa kimseyi de sıkıştırma peşinde değilim yoksa hepimizin işi gücü başından aşkın hele benim kpss kitapları dağ gibi hepsini çalışmam lazım hayırlısıyla şu listeyi bitirelim dualarımız da kabul olru inş amin

aaynaa duanni okudum canim rabbimm hayirlara vesile kilip tez vakitli evlat nasio eylesin siradaki arkadasada okumaya basladim canim:)

O okypete arkadaslar bu sekilde sayfa aralarina liste yapiyorlar ilk sayfaya liste yapmasini bilmiyorsa sizden yardim istesin die etiketledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…