inhibine b hormonu gebelige engelmis

E

EU2

Ziyaretçi
mrb arkadaslar inhibine b hormonu testi yaptirdinizmi ve kac cikti
inhibine b hormonu dusuklugu gebelige engel diye yazilar okudum sizin bu konuda bilgileriniz nelerdir

canım benim bir bilgim yok inşallah bilen arkadaşlar yardımcı olurlar

onumuzdeki ay tup bebek yaptirmayi dusunuyoruz ve dr testler istedi bizden hamile kalmasi icin bir bayanin inhibine b degeri 45 ustu olmaliymis bu deger bende 40 cikti arkadaslar ve cok korkmaya basladim sizin fikirlerinizi ve degerlerinizi merak ediyorum

canım geçmiş olsun benimde bu konuda bilgim yok üzgünüm ayrıyettenmi yapılıyor bu test benim doktorum hormon testi yaptırmıştı acaba bu testte içindemi

canım geçmiş olsun benimde bu konuda bilgim yok üzgünüm ayrıyettenmi yapılıyor bu test benim doktorum hormon testi yaptırmıştı acaba bu testte içindemi[/tsk ederim canim iste o hormon testlerini yaparken bunuda istemis olmali benden onlari isterken istedi siklusun 3. gunu pazartesi bakalim ne diyecek rd vum var gebe kalmak icin bu hormonun bu seviyede olmasi gerekmis hayirlisi insallah hakkimizda

kizlar ya bi bilgisi olan yokmu kimse bu testi yapmadimi

ayyy şasırdım ya bilgisi olan varsa yazsın bilelim dr ona göre istiyelim bak aklıma takıldı şimdi

haydaaaaa valla ilk defa duyuyorum senden canım. ufff ya bızde doktor diye gidiyoruz mecburiyetten işte. kızlar size bişey soyliyeyimmi valla ben doktorumdan duyduğumdan daha çok şey duyup öğreniyorum burda. neymiş o hormon ne işe yarıyormus????? dur bi not alayımda gidincede sorayım bari. çok sağol bilgilendirdiğin için canım.

haydaaaaa valla ilk defa duyuyorum senden canım. ufff ya bızde doktor diye gidiyoruz mecburiyetten işte. kızlar size bişey soyliyeyimmi valla ben doktorumdan duyduğumdan daha çok şey duyup öğreniyorum burda. neymiş o hormon ne işe yarıyormus????? dur bi not alayımda gidincede sorayım bari. çok sağol bilgilendirdiğin için canım.

evet canim cogu kisi duymamis sorunca bilgilerinide yazarsinburaya bende iyce ogrenip yazarim ama gebe kalmal icin gerekli bir hormon
adet duzensizligi olanlarda dusuk cikiyormus

X