Makyaj Ürünleri İnglot

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım ben cevap vereyim istersen çünkü gecen gün aldım ben de .. tekli farların normal fiyatı 20 küsür ama uzun zamandır tekli farlarda %50 indirim var ben 11 liraya almıştım...palet halinde almak istersen de paletin büyüklüğüne göre 7-8 lira civarında bir para alıyolar bir de içine koyduracağın farların miktarı kadar para alıyolar..mesela 4lü far paleti yaptıracaksın...paletin boş hali için 7 lira aldılar 4 tane far da 44 lira toplam 51 lira veriyorsun..biraz karışık oldu sanırım :eek:

not: fiyatlardan tam emin değilim..aşağı yukarı bu civarda olması lazım..

sağol canım çok iyi anladımhihoyyyt peki kalitesi nedir ben bi türlü aradığım yeşili bulamıyorum mesela çok koyu bir yeşil istiyorum ama yookkk:KK43:

inglottan yağ emici kağıtlarından aldım
ve watsons ın pudralı kağıtlarının ne kadar dandik olduğunu anladım :roflol:

sağol canım çok iyi anladımhihoyyyt peki kalitesi nedir ben bi türlü aradığım yeşili bulamıyorum mesela çok koyu bir yeşil istiyorum ama yookkk:KK43:

canım o kadar çok renk tonu var ki bence aradığını bulursun.ben turuncu tonlarında olandan almıştım.. ben gayet memnunum..güzel..

peki bu mac lerin fırcalarının fiyatları nedir kızlar bu kucuk fırcalar varya

canım ben bi allık fırçası sormuştum 45 falandı galiba . bende almadım çıktım yani. diğerlerini bilemicem ama okadar profesyonel yapabilrmiyiz ki okadar para vercem. ben innova bodyshop ve artnet kullanıyorum hiç de bişey olmuyo. üstelik sık kullanıp yıkarım. bide arada far fırçası olarak watsons dan almıştım fena değildi. innova ve artnettim fırçalrı 14-20 arası değişiyor. çok da kaliteli.kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3 deneye yanıla bulcaz galiba. allahtan pahalı bişey değildi kaydirigubbakcemile2

evet canım, inglottan aldığım kötü olsaydı içime otururdu valla.:roflol: erkek arkadaşımla aldım bide, bütün gün dalga geçti benle birkaç kağıda 17 ytl verdin diye.:dilcikar: birşeyden anladıkları yok konuşuyorlar habire kaydirigubbakcemile5

evet canım, inglottan aldığım kötü olsaydı içime otururdu valla.:roflol: erkek arkadaşımla aldım bide, bütün gün dalga geçti benle birkaç kağıda 17 ytl verdin diye.:dilcikar: birşeyden anladıkları yok konuşuyorlar habire kaydirigubbakcemile5

:roflol: ay erkekler ne anlar . ama iş güzelliğe gelince yanındaki hatun bakımlı olsun ister. ayhu bakımda parayla dimi ama. güle güle kullan canımhihoyyyt

canım ben bi allık fırçası sormuştum 45 falandı galiba . bende almadım çıktım yani. diğerlerini bilemicem ama okadar profesyonel yapabilrmiyiz ki okadar para vercem. ben innova bodyshop ve artnet kullanıyorum hiç de bişey olmuyo. üstelik sık kullanıp yıkarım. bide arada far fırçası olarak watsons dan almıştım fena değildi. innova ve artnettim fırçalrı 14-20 arası değişiyor. çok da kaliteli.kaydirigubbakcemile5

dogru canım ama diyorum olmusken iyisi olsun her sene hersene değiştirmiyim. diye dedim artık yapıcaz bişiler

dogru canım ama diyorum olmusken iyisi olsun her sene hersene değiştirmiyim. diye dedim artık yapıcaz bişiler

evet canım öle dandik olunca yüzünde fırçanın kılları kalıyo sositososito ama dediğim gibi gerçekten mac almaya gerek yok sanırım sadece adının parasını ekliyolar. ben smashbox dan da aldım fırça falan hiç farkı yok valla.bi bak dokun şöyle zaten kıllarının yapısından bile anlaşılıyor. inglotun fırçalarıda var hihoyyyt

allığını alcam ilk gördüğüm yerde :lepi: çok seviyorum inglotu, hem kaliteli, hem çokkk fazla renk var hemde ucuz, daha nolsun sositososito

allığını alcam ilk gördüğüm yerde :lepi: çok seviyorum inglotu, hem kaliteli, hem çokkk fazla renk var hemde ucuz, daha nolsun sositososito

hihih :) valla tatlım bende her seferinde gidiyorum allık almaya ama öle kararsız kalıyourum ki ben evdekileri yanıma alayım öle geleyim aynı renk almak istemiyorum diyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

mrb kızlar siz diince sitesine baktımda bu pigmentlerini kullanan varmı aranızda,bide nası kullanılıo onlar normal far gbimi =)

inglotun sitesi çok kötü ya sinir oluyorum :mymeka: mağazada sürüyle renk çeşit var, sitesine 3-5 tane koyuyorlar :dilcikar:

kızlarrr yokmu aranızda pigmentlerini deneyen??vize dönemimde dmmki bi bitsin kendmi farlara rujlara bağucam =) ama hala alamadım bşi

pigmentlerinin renkleri süper,yanız ben sedefli farlarından almıştım bayagı kalıcılar,primerini de kullanıyorum ama ona süper diyemem,ruju biraz sert geldi yapı olarak ama renkleri harika,pudrası da fena degil bgndim

arkadaşlar sitesine baktım ama fiyatlarla ilgili bir şey bulamadım fiyatlarını bilen var mı ?
ya da kullanan diyim

var tabiki :dance: arkadaşımla girdiğimde o rimel almıştı ama sonradan hiç sormadım nasıldı diye sositososito

X