Makyaj Ürünleri İnglot

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
annnaa kocca bursada inglot yokmuşş çok şaşırtdımmm laaaa

neyse istanbulşdakine bakarıkkk

hacerden gördüm ben de beğendim yaaa denemek istiimmmm şimdilik bi miknatıslı alsam da buzdolabına mı yapıştırsam param yok yaaahuuu
:roflol:sırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3 kız Allah da seni güldürsün emiii
ben oradaki görevli kıza fotoğraf çekebilir miyim dediğimde bana böyle baktı :1shok:
sanki anormal bir şey dedim
cahil kadın nolacak :nazar:

far,allık,fırça setleri harika...birde bir ürünü var ki müthiş...fardan önce sürülen bir baz...farlarınız akmıyor ve birikim yapmıyor..m.a.c. te kullanıyorum ve ona en yakın marka..tavsiye ederim..

arkadaşlar far altı için baz ürünü varmış inglotun fiyatı ne kadar bilen var mı?

kızlar istanbulda nerelerde var magazası,ben metrocity diye duydum ama sitesine girdim orada magazalar bölümünde adı yoktu,gidip de bulamamak var :KK70: istinye parkta var mı acaba?

kızlar bu arada park bravo grup kartı aldığınızda ilk alımda %25 te indirim oluo ben ilk ole almıştımm:lepi:
bende freedom system i kullaniorum kutusuna ilk önce para ödeyip istediğin ürünü alıp içine yapıştırıosun.baya ekonomik ve istediğin ürünü set yapmış oluosun:)

zemuszemuskıslarrrrr yarın limangoda inglot kampanyası başlıyoooo haberinis olsun davetiye istersenizde özelden mesaj atın zemuszemus

enemmmmm hemen giriom bende yawwwww :)
evet baktım ve pek hoşuma giden olmadı bu arada oje 13 tl dio inglotta zaten indirimdeydi 11 tl

Ben de İnglot'un 3'li far paleti, şeftali rengi allığı ve far bazı var. Hepsinden de çok memnunum. Sıra rujlarını ve makyaj fırçalarını denemeye geldi :lepi:hihoyyyt:dance:

inglotun 2 tane farını ve kaş kalemini aldım. ilk defa denedim. çok geniş bir renk yelpazesi var. bir çok markada istediğim tonda maviyi yeşili bulamıyordum. bunda buldum hemde çok hoş duruyor.... bide rujunu aldım. kaliteli bir ürüne benziyor. memnumum şimdilik. satan kadın top modellere makyaj için kullandığı marka demişti. bakalım:)

Ben de bugün gittim cevahirdeki İnglot mağazasına.Karıştırdım bayağı bir.Çok geniş bir renk yelpazesine sahip.Kalite konusunda da güzel gibi geldi bana.Fiyatlarda ortalama.Tekrar gidip bakıcam arkadaşlarımla:))

X