Makyaj Ürünleri İnglot

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
guzel bir marka kaliteli..ben 10 lu allik aldim ve cok memnun kaldim ama ojesi icin ayni seyi soylyemem cok kalici degil acikcasi..yinede bir cok urunu guzel...

farlarına bayıldım!! sürümü kalıcılığı o kadar güzelki... rujlarıda süper.. ojelerinede bayılıorm ama okdar para veremiorm:KK17:

şu amc ne işe yariii?:KK37:

ay kutusuna baktımda amc değil ysm imiş benmki ya sitesnde böyle yapmış açıklamasını..

YSM Sıkıştırılmış Pudra 41
Genç ve problemsiz ciltler için idealdir.
Yağlı cildi matlaştırır.
Kolay rötuşlar için mükemmeldir.
Gözenekleri tıkamaz ve lekelere yol açmaz.
Cilde çok iyi tutunma özelliğine sahiptir.
Paraben içermemektedir.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Inglot mağazalarının çok çekici bir havası varr, rengarek görünüyor dışarıdan ve içer girmemek mümkün değil, yalnız ben ruj ve ojelerinden memnun kalmadım, ojeleri çok çabuk çatlıyor ve sokulma dökülme oluyor, akşamdan sürüp sabah okula gitmiştim akşam üstü okula dönerken ojelerim hep bozulmuştu :63: ruju da sanki dudağı sarmıyor gibi dudaktaki hissini sevmedim ama kalem rujları bir harika, yediğinize içtiğinize dişinize bulaşmıyor, dağılmıyor, uzun saatler hatta siz silene kadar kalıyor:KK34: tek kötü yanı kuru çok kuru, dudağı nemlendirmek gerek arada, bende üzerine hafif bir nemlendirici sürüp hallediyordum. Allık ve farlarını denemedim ama çok güzel görünüyorlar en kısa zamanda deneyeceğim.

Inglot mağazalarının çok çekici bir havası varr, rengarek görünüyor dışarıdan ve içer girmemek mümkün değil, yalnız ben ruj ve ojelerinden memnun kalmadım, ojeleri çok çabuk çatlıyor ve sokulma dökülme oluyor, akşamdan sürüp sabah okula gitmiştim akşam üstü okula dönerken ojelerim hep bozulmuştu :63: ruju da sanki dudağı sarmıyor gibi dudaktaki hissini sevmedim ama kalem rujları bir harika, yediğinize içtiğinize dişinize bulaşmıyor, dağılmıyor, uzun saatler hatta siz silene kadar kalıyor:KK34: tek kötü yanı kuru çok kuru, dudağı nemlendirmek gerek arada, bende üzerine hafif bir nemlendirici sürüp hallediyordum. Allık ve farlarını denemedim ama çok güzel görünüyorlar en kısa zamanda deneyeceğim.

bu kalem ruj nekadarki çok övüyolar yaa çok duydumm böyle..

bu kalem ruj nekadarki çok övüyolar yaa çok duydumm böyle..

Fiyatını tam hatırlamıyorum ama 27-29 falandı sanırım, ben 2 ruj bir de oje almıştım oradan alışveriş yaptığımda, fiyatları da hep 27 29 civarıydı, o yüzden emin değilim ama daha fazla değil kesinlikle. Ruj birazcık pastel boya gibi, kıvamı böyle olduğu için de cilde sızmıyor, dağılmıyor, bulaşmıyor. Ama şöyle söyliyim, hergün kullanılmaz açıkcası, çok kuru bir yapısı var ve dudağı da kurutuyor birazcık, ara sıra kullanmak en güzeli, dudak makyajın en azından sabit kalıyor.

İnglot takma kirpikleri için aynısını söyleyemem , individual kirpiklerini ve full set takma kirpiğini kullandımm.
İndividual kirpiklerin kullanımı zor ancak sonuçta görünümü doğal oluyoo...
Ancak full set takma kirpiğin şeridi o kadar belirgin ki hatayı asla kabul etmiyor.
O yüzden fullset olanı ortadan ikiye kestimm ve corner lashes olarak kullandım bu halinden inanılmaz memnun kaldımm ,TAVSİYE =)

inglot gel eyeliner harikadr buda benden bi tavsiye,pigmentasyon,kalıcılık müthiş,kıl fırçayla uygulayın,mümkün olduğunca iyi bir fırça tercih edin,inglotun fırçaları da oldukça başarılı,mac kadr olamasada...

burada ii yorumlar var kızlar,sizde görün istedim 50 kere paylaştım ama:)

xxxxxxxx

yeni ama ben beğendim

Son düzenleyen: Moderatör:
X