Makyaj Ürünleri İnglot

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar siz inglotta bayıldıysanız birde m.a.c.'a gidin derim.kesinlikle mükemmel bir yer.zaten dünyada makyaj modasına yön veren 2 ana marka var biri m.a.c. diğeri kryloan.bu iki marka sinema makyözlerinin tercihi

arkadaşlar siz inglotta bayıldıysanız birde m.a.c.'a gidin derim.kesinlikle mükemmel bir yer.zaten dünyada makyaj modasına yön veren 2 ana marka var biri m.a.c. diğeri kryloan.bu iki marka sinema makyözlerinin tercihi

katılıyorum m.a.c ın özellikle far renkleri çok süper, çok farklı çeşitli renkler var . yeşil tonları özellikle :asigim:
bir de gözaltı kapatıcısı çok güzel onu da tavsiye ederim a.s

canım sanki krylon çok ağır gibi geliyo bana. mesela fondötenleri falan kalın gibi geliyorç mac ın da bence farları çok güzel.Şeniz

almagester06
canım ben fondöten kullanmıyorum ama kryloan'ın göz kalemi ve farları güzel.fakat yinede m.a.c.'i tek geçerim. ya bir markanın hiçmi kötü bir ürünü olmaz. kesinlikle süper bir marka.özelliklede fırçaları sihirli gibiler katiyetle tavsiye ediyorum biraz pahallı ama değer.

valla mac ın fırçaları dehçet güzel ama çok pahalı ya:1shok:

hayır canım malesef kuaförlerde satılmıyor.kryloan'ın ürünleri ankara'da sadece tunalıda macit .......(adamın soyadını bilmiyorum:) ) diye bir yerde satılıyor.tam olarak gümüşsoy pasajının karşısındaki apartmanın 2.katında.eğer gidiceksen tam adresinide bulabilirim

Canım teşekkür ederim yerini biliyorum ama kuaförlere toptan satış yapılıyor falan denmişti orası için. Bizim gibi -normal müşteri olarak da alabiliyormuyuz acaba onu merak ettim. :uhm:

Öğlen inglota uğradım. Kahve ve altın sarısı iki ton far beğendim ama ikisindende kalmamıştı. Hevesim kaçtı sinirlendim. Sadece yeşil göz kalemi aldım geldim

Öğlen inglota uğradım. Kahve ve altın sarısı iki ton far beğendim ama ikisindende kalmamıştı. Hevesim kaçtı sinirlendim. Sadece yeşil göz kalemi aldım geldim

ay ay kıyamam snirlenmiş hevesi kalmış kursağında. okadar renk arasında nasıl biter dimi. bende bi allık beğendim kalmamıştı. galiba herkesin zevkler aynı ki hep aynı ürünler bitiyora.s.

Bi de satıcı kız çok sık boğaz etti kendi halime bırakmadıki bi seçeyim. Ama bütün renkler harika, insanın yiyesi geliyo valla hepsini :1hug:

arkadaşlar fiyatlar hakkında bilgi verebilirmisiniz biraz ben metrocity de kaç defa önünden geçtim ama girmedim çok pahalıdır içim gider alamazsam dieekaydirigubbakcemile3senağlama öğrenciyiz sonuçta-tatlicadiarzu-:smiley-cool:

canım far paletleri var 3lü 5li onların fitaı 11 ytl. sonra diyelim 3 lü far paleti aldım sana bi 50-60 liraya geliyo. çok da hesaplı değl yani.kaydirigubbakcemile5

canım far paletleri var 3lü 5li onların fitaı 11 ytl. sonra diyelim 3 lü far paleti aldım sana bi 50-60 liraya geliyo. çok da hesaplı değl yani.kaydirigubbakcemile5

nasıl yani kafam karıştıı 2sinde de 3lü far paleti demissin ama fiyatlar farklı.. ben mi anlayamadım acaba :1shok:CADIARZU

canım ben cevap vereyim istersen çünkü gecen gün aldım ben de .. tekli farların normal fiyatı 20 küsür ama uzun zamandır tekli farlarda %50 indirim var ben 11 liraya almıştım...palet halinde almak istersen de paletin büyüklüğüne göre 7-8 lira civarında bir para alıyolar bir de içine koyduracağın farların miktarı kadar para alıyolar..mesela 4lü far paleti yaptıracaksın...paletin boş hali için 7 lira aldılar 4 tane far da 44 lira toplam 51 lira veriyorsun..biraz karışık oldu sanırım

not: fiyatlardan tam emin değilim..aşağı yukarı bu civarda olması lazım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…