infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar merhaba bende tüp bebek deneyecem sizce bu degerlerle zormu yasım 33 adetın 3 gunu usg sonucum degerlendırebılırmınız d3 uterus normal görünümde endline düzenli sağ overde 1-2 antral folıkül sol over uterusun üzerinde 3-4 antral folikül birde kılolu oldugum ıcın bunu yazmıs obezite nedenıyle suboptimal degerlendırıldı bu sonuclara gore durumum nedir sızın fıkırlerınız benım ıcın degerlı

Üzgünüm cnm ben hiçbir şey anlayamadım...

Kızlar buranın hiç tadı tuzu kalmamış
herkes benim gibi bıkkın mı yoksa işten güçten dolayı mı...
Ben çok yoruldum artık bu konularda konuşacak sözüm de kalmadı, kendimi tamamen Allah'a emanet ettim çünkü sadece o ol derse olacak. Çok daraldığım da Meryem suresini dinliyorum şiddetle tavsiye ederim çok rahatlatıyor anlamını da okuyun derim

Aynen canım tadı tuzu kalmadı artık o eski samineyet yok bende okuyorum arada meryem suresini sen neler yapiyosun

Sanırım bi bıkkınlık geldi... Kimyasaldan sonra 1 ay bekleyip frklı bir doktorla tedaviye başlamayı düşünüyorum. İnşallah gerek kalmaz da bu ay sağlıkla kendiliğinden olur

mrb cnm aynen bende oyle yapiyorum ayniymisiz kiz

Aynen canım tadı tuzu kalmadı artık o eski samineyet yok bende okuyorum arada meryem suresini sen neler yapiyosun
Bişey yapmıcam dedim ama yapmadığım kalmadı galiba yine gerçi bunları ilk defa deniyorum canım tutarsa aklımızda olsun dur yazayım:
-Adetimin bittiği gün belime yakı yapıştırdım (1 hafta oldu çıkarmadım)
-Bundan iki gün sonra maydanozlu süt buharına oturdum( resmen rahimi açtığını hissediyorsunuz kızlar)
- Bal, tarçın, çörek otu yaptım ama aklıma geldikçe yedim çoğu kaldı.
-Az kalsın unutuyordum klomen kullandım bir de.
- Bügünde ovulasyon testi yaptım çift çizgiyi yakaladım..
Çalışma var yani kızlar. Ne olur benim için Hz İbrahimin tesbihini çekin. Yapanlardan şimdiden Allah razı olsun. Bu duaya çok inanıyorum cnm
Böylece işte sen neler yapıosun

Sanırım bi bıkkınlık geldi... Kimyasaldan sonra 1 ay bekleyip frklı bir doktorla tedaviye başlamayı düşünüyorum. İnşallah gerek kalmaz da bu ay sağlıkla kendiliğinden olur
Amin canım hayırlısı hakkımızda stres yapmada alternatif tıpı dene istersen bir kaç ayda

AYNEN CNM TAM USTUNE BASTIN BEN AYSE
IYIM SUKUR CNM SEN NSLSN NELER YAPIYOSUN?
DUA LISTELERINE DEVAM ETTINMI BENDEN SONRA

Meryem suresi çok rahatlatıyor
bende baslicagim istediğimi z
Canim bu surenin okums sekli vr sayisi varmı yoksa istediğimiz kadar okuyabiliyormuyuz

Kızlar yakinin ne gibi faydasi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…