infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

GOZUN AYDIN CNM ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN INS.
NE CABUK GECTI YA SASIRDIM VALLA

Arkadaslar benim amh cok ama cok düsük. Gecen ilk tüp bebek denememde yumurta sanilan kist cikti. Iyice depresif oldum. 2 veya 3 ay ara verilirken kürler yapayim diyorun. Diger degerlwrim cok iyi. Ama acikcasi onlarca kür var hangisini yapabilecegimi bilmiyorum. Bu bal cörekotu saracoglu kürümü acaba? Biara prolaktinim yüksek iken testere disöi aslan pencesi ictim hemen düsürdü. Bu günlerde hayit tohumu hapikullaniyorum.

Hormonlari düzenliyor. 40 mg hayit tohumu var bit hapta. Cayini icmeme gerek kalmiyor. Ben memnunum baya düzeltiypr ama amh yi cikarmiyor tabiki. Bende onun yollarini ariyorum bitlisel yönden.

ptesi sendromundan günaydn kızlar uff işe veremiyorum kendmi yine bebiş olayına kitlendm kaldımm içimden bi ses evet bu sefer olucak başka bi seste kendni kandrma yin ebu ay da hüsran olucak diyo ((((

GOZUN AYDIN CNM ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN INS.
NE CABUK GECTI YA SASIRDIM VALLA
Amin canim benim Allah razi olsun. Hepinize dua ettim Rabbim kabul eder inşaallah. Sorma ben bile hala inanamıyorum şaşkınlık icerisindeyim bu minik insan benimmi diye. Hayırlısıyla rabbim tez vakitte nasip etsin isteyen herkesee

AMIN YASMINIM AMIN RABBIM SEVINDIRSIN ARTIK YORULDUM VALLA.
MINIGINI OP YERIME KIZZZ AYY NE GUZEL BI DUYGUDUR KIM BILIR.

BEN HER SABAH KALKTIGIMDA DIYORUM "RABBIM BI GUN GOZLERIMI ACTIGIMDA
YANIMDA MINIK ELLER GOREYIM.MASUM BAKISLAR VE O MISSS KOKUSUNU ALAYIM INSAALLAH....

merhaba clearblue dijital ovulasyon testi kullanıyorum adetim bitti 2 gün sonra başladımtesti yapmaya.

toplam sirküsüm 30 gün. adetim 7 gün sürüyor. sirküsün 9. günü teste başladım ve şuan 21. günümdeyim bugünde dahil hep negatif çıktı ovulasyon testim. diğer adetime 8-9 gün kaldı. bu saatten sonra yumurta oluşur mu?
birsürü hormon testi falan yaptırdım dr a gittim bir sorun yok diyor.

şimdi problemim bundan sonra yumurtam olur mu? yada hiç olmama ihtimali var mı?

Eşinin sperm testi yapıldı mı

Amh hormonuda ölctür birde belki erken yumurtlama olmus olabilir. Bendede 8 günü oluyordu.

Ovülasyon testi kırmızı çok nadir ve geç çıkıyordu. .
Yapmıyorum artık. .

Canım benim Âmin inşallah amin. Sabır ve tevekkülle kuzuuum rabbim tez vakitte nasip etsin inşallah. Beklemek çok çok zor biliyorum ama inan kokusunu duyunca hepsi geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…