infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Amin canımmm inşallah.. İnşallah diğer işlerde yolunda gider kavuşursun ailene topik açarsan linki burada paylaş bizde girelim tatlışım bende Şubat tatiline kadar beklicem olmazsa aşılama istiyorum hayırlısı artık orada nasıl tüp bebek maddi olarak külfetli mi, prosedürleri zordu bildiğim kadarıyla..

MADDI OLARAK FAZLA ZORLAMADI SAYILIR.AMA ASLINDA OTURUM HAKKIM OLSA HIC PARA FALAN VERMEZDIMDE 5.000 EURO ODEDIK.OLSUN DA GITSIN ARTIK NAPALIM MECBUR.
ISTE PROSEDUR OLAYI BAYA ZOR HELE BIDE DIL BILMEYENLERIN VAY HALINE.YARDIM EDEN YOK.
KIMSEYE SEVAP LAZIM DEGIL GALIBA.DUSENE BI TEKMEDE INSANLAR ATAR.
GECECEK INSALLAH BU ZOR GUNLER.BEN HEP ONUME BAKIYORUM UGRASIYORUM.
COK SUKUR BIRAZ GUCLU VE MUCADELECI BIR YAPIM VAR.HIC PES ETMEM.
BILMIYORUM ANLAMIYORUM DIYIP KENARA CEKILMEM BEN.
INSALLAH MUKAFATINIDA ALICAM BU CABAMIN.

Amiiiinn canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah her şey yoluna girer

merhaba arkadaşlar , kan pıhtılaşmam varmış erken doğum sonucu kızımı kaybettim sezeryan olmuştum , yakın zamanda da kimyasal gebelik geçirdim , doktorum ofis histeroskopi yapacak , yapışıklıktan şüpeleniyor , rahim yapışıklığı nedir? belirtileri nelerdir?benim sezeryandan sonra adetlerim hep düzenli oldu sanırım yapışıklık olanlarda adet olmada sıkıntılar oluyormuş , bana benzer durumu yaşayanlar var mı?

Canım inşallah Rabbim en kkisa zamanda gönlündekini versin evet kağıdın olsaydı, devlet %100 karşılıyor fransada hiç bisi ödemiyorsun ama inşallah oda olur hamile kalirsinda onada gerek kalmaz ,,,keşke yakın olsaydık inan burdan diye konuşmuyorum ben anlarım seni başkası deil yanımda gelirdim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırdım çünkü aynı yoldan geçtim aynı şeyleri yaşadım. .İnşallah biran önce hamile kalır ve oda nasibiyle gelirde kağıdını alırsın. ..

merhaba öncelikle geçmiş olsun bende 2 kimyasal gebelik geçirdim ve bendende histeroskopi istedi dr.bende merak ediyorum sonuçlar neyi gösterecek

ptesi sendromundan günaydn kızlar uff işe veremiyorum kendmi yine bebiş olayına kitlendm kaldımm içimden bi ses evet bu sefer olucak başka bi seste kendni kandrma yin ebu ay da hüsran olucak diyo ((((

evet yapıldı banada hormon testleri yapıldı hiç bir sorun yok ama 13 aydır deniyoruz bebekte yok ovulason testi ile deneyelim dedik o da hiç pozitif görünmedi

Rica ederim cnm.senin yas kac

31 yaşındayım canım sen?

Günaydin kizlar

Aynen canım tadı tuzu kalmadı artık o eski samineyet yok bende okuyorum arada meryem suresini sen neler yapiyosun

Bence de kızlar artık eskisi gibi tat yüz yok nerde bu topigin ahalisiiiii heyyyy

Kızlar selam Nasılsıniz görüşmeyeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…