infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

AYNEN CNM TAM USTUNE BASTIN BEN AYSE
IYIM SUKUR CNM SEN NSLSN NELER YAPIYOSUN?
DUA LISTELERINE DEVAM ETTINMI BENDEN SONRA
Başkası olsa üzülürdüm canım o topikler çok samimiydi, işlevseldi. Allah razı olsun senden de Yasminden de...
Duayı bıraktığımda hamileymişim ama kaybettim bebeğimi sonra ancak toparlıyorum işte girmedim bidaha ama sen açarsan katılırım yine ööle işte şekercim hayat aynı, sen yurtdışında mısın hala

Canim bu surenin okums sekli vr sayisi varmı yoksa istediğimiz kadar okuyabiliyormuyuz
Hiç bilmiyorum tatlım ya belki bununla ilgili torpiklerde vardır bir araştır...
Ben çok bunaldığımda rahatlamak için açıp dinliyorum, anlamını okuyorum bazen üst üste dinliyorum istediğim kadar.. Kur'an okuyabiliyorsan ne mutlu sana oku dilediğince bence... Hz İbrahimin duasını da tesbih çek bol bol..

canim erkek infertilitesinde ise yararmi ki arkadaşının sıkıntısı neydi

Canım bizimle paylaşırsan istifade eden olur belki bahseder misin? neler yaptın, problem neydi, ne faydalarını gördün??? kafamda deli sorular
Ooo neler yapmadimki..
Eşimin sperm değerleri berbattı. Bu yüzden 2 aşılamam da negatif oldu. Sonra Ben
esime keciboynuzu pekmezi icirdim.bu kavanozun içine 1 tatli kaşığı zencefil.1 tatlı kaşığı kimyon.1 tatlı kaşığı pul biber.1 tatlı kaşığı Çörek otu.findik.fistik.badem.ceviz doldurdum.karustirdum pekmezle ha birazda bal.sabah ve akşam ac karnina yedi.bende yumurta geliştirmek icin incir bal tarçın kimyon karusimi yaptim yedim.cok şükür herşey düzeldi

pulbiberi hiç duymamıştım canım ısıtıyor ondanmı ki

canim erkek infertilitesinde ise yararmi ki arkadaşının sıkıntısı neydi
Canım sebepsiz infertiliteydi, bir problem yoktu. O ay birkaç alternatif tıp yöntemi daha uygulamış hangisi işe yaradı Allah bilir artık... Bilemiyorum erkeğe faydası olur mu zararlı bişey değil ama bel ağrısı vb için de kullanılıyor

İyi cnm ne güzel yoluna girmiş değerler benim eşimde değerler normaldi ama daha ii olsun diye keçiboynuzu kürü yaptım geçen yıl çok kilo aldı hala söyleniyor peki sadece eşinde mi problem sizde sorun ne bizimki tam anlamıyla sebepsiz infertilite

Bende sorun eşimdem kaynaklanıyordu

Acmayi dusunuyorum bugun yine salavat listemi.
ay cnm malesef yine yurtdisindayim.gurbetten biktim yoruldum.
6 yil oldu ailemi goremedim.ugrasiyorum vize islemlerim bi turlu olmuyor..
bebiste yok .tup bebek icin basvuru yaptik.yilbasinda baslariz nasipse ins.
RABBIM BENIDE, SENIDE, BUTUN ISTEYENLERIDE SEVINDIRSIN INSAALLAH...

Hangi ülkedesin

Heheee.benim eşimde kilo aldı. Ekmeği cok yiyorsun birak zayiflarsin dedim
HAHAAAA BIZ KADINLAR NE FENAYIZ YA HEM YEDIR HEM SUCU EKMEGE AT
BENDE AYNI KARISIMI UYGULUYORUM(pulbiberi haric keci boynuzu pekmezine ne bulsam katiyorum.).
"KILO OLAYINI HICCC BU KARISIMA BAGLAMA ASKIM EKMEK COK YIYOSUN ONDAN GOBIS CIKTI" DIYORUM...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…