infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Tatlim meraba, seninle ayni seyleri yasamisiz. Benimde esimde ayni problemler var sperm sayimiz hem 4 milyon hemde cok yavas. Bu sebepten dolayi doktorumuz tup bebege yonlendirdi. Denedik ama tutmadi. Bu defada baska hastaneye gecis yaptik. Orda bana histeroskopi yapildi. Hic korkma inan cok kolay. Zaten genel anestezi veriyolar. Ole cizikmis mizikmis hissetmiyosunki :) belki braz kanaman olacak o kadar. Hem sen gozunu actiginda zaten serumunda baglanmis oluyo eee agriylada uyanmiyosun Sonucunu dusun sen, histeroskopiden sonra basari artiyo biliyosundur. Benim tutmustu ama kimyasalla sonuclandi. Simdi dondurulmuslarla 3. Denememi yaptirdim. Allahin izniyle sonuc bekliyorum. Rabbim yardimcin olsun. Tez vakitde bebegine kavasmani diliyorum

Canım çok çok sağol,içime su serptin.İnsan bilmeyince korkuyor.Damdan düşenin halinden sadece damdan düşen anlarmış ya :) o yüzden yaşayan birini dinlemek insanı rahatlatıyor.Bakalım yarın sabah gireceğim,umarım kötü bir şey çıkmaz,çıksada dermanı olan birşey çıkar.O kadar çok acı ve hayal kırıklığı yaşadık ki,Allah'ım yardımcımız olsun,hayırlısını versin.
Ne zaman transfer oldun?Sonuç ne zaman hayırlısıyla?İnşallah bebeğin seninledir.

Sen hic korkma benimle birlikte histeroskopi ameliyati geciren bi bayan daha vardi valla ameliyatdan kadin cikti kitap okudu ustelik rahminin yarisi yokmus, rahmini genisletdiler lazerle. Ama cok rahatdi kanamasi bile olmadi. Sende rahat ol. Benim transferim 12 ekim di. Allahin izniyle persembe test gunum olacak. 28 yasindayim 3. Denem oldugu icin bu defa 2 embriyo transfer ettiler. Cok heycanliyim :) insallah bu defa oldu diorum :))) sanada rabbim yarin icin kolaylik versin
Umarim hersey yarin senin icinde guzel olacak

A
ayy insallah kuzum evet ya hic kimse kalmadı topikte biz kaldık belkide gelmez adetin hayirlisiyla bizde bir kavuşsak bebislerimize artık

Hadi inşallah,haber veririm zaten.Ne güzel yaşın çok genç zaten,herşeyin güzel gideceğine inanıyorum.Bizi habersiz bırakma.Allah hayırlısını versin.

slm kızlar benim gibi ovulasyon takibi yapan var mı.bugün 12.günü hala çift çizgiyi yakalayamadım.neler yapıyorsunuz.bu arada ben acayip bunalımdayım

slm kızlar benim gibi ovulasyon takibi yapan var mı.bugün 12.günü hala çift çizgiyi yakalayamadım.neler yapıyorsunuz.bu arada ben acayip bunalımdayım
Bi ara ben yapmıştım, bu ay tekrar denicem inş. ovulasyon tarihi değişebiliyor cnm mevsim değişimi de etkiliyor bence takip etmeye devam et en iyisi.. Bunalım.... çok tanıdık bi kavram benim için bu günlerde, ama bu işin tek anahtarı rahat olmak nasıl rahatlanacağıyla ilgili hiç bir fikrim yok ama Kullarından zaten fayda yok tek çözüm Rabbime yönelmek yine

evet canım haklısın.cevabın için çok sağol.

A

ayy insallah kuzum evet ya hic kimse kalmadı topikte biz kaldık belkide gelmez adetin hayirlisiyla bizde bir kavuşsak bebislerimize artık
İnşallah kuzum benim bu ay pek umudum yok doktor yavaş yavaş yavaş adet bekleyelim dedi ama büyük bi ihtimalle hala yumurtlamadim yumoslar çok iyiydi 3 aydır bu ay yerlerinde sayiyolar bilmiyorum kafam o kadar karisikki semus bu ara biraz kafam dolu kendimi iyi hissetmiyorum bakalım senin tutar inşallah canım sen şuanda bi adım ondesin Rabbim bizlere de nasip etsin bi an önce

Umudunu kaybetme canım tedavinide ihmal etme benim de belli OLMASINA az kaldı merakla bekliyorum insallah kavuşacağız bebislerimize

Selam kızlar bugün aşılamanın 8.ci gunundeyim dayanamadım kan testi yaptırdım 1.5 cikti erken mi sizce yoksa az da olsa bir değer cikarmiydi

Selam kızlar bugün aşılamanın 8.ci gunundeyim dayanamadım kan testi yaptırdım 1.5 cikti erken mi sizce yoksa az da olsa bir değer cikarmiydi
Merhaba canım bende dayanamayıp sabah eşimden gizli tıp merkezinde test yaptırdım. Transferimin 9. gününde sonucum 19.04 cıktı. Hastaneyi aradım hemşirem herşey yolunda erken yapmışsın ama gebelik var dedi ama katlarsa saglıklı konusabiliriz dedi. Şimdi aşılamada 8.gün erken olabilir. istersen braz daha bekle yada doktorunu ara, inan 9.güne bile erken aslında ama umut heycan sabırsızlık stres bizi bu hale getiriyo. umarım değerin artar.

Umudunu kaybetme canım tedavinide ihmal etme benim de belli OLMASINA az kaldı merakla bekliyorum insallah kavuşacağız bebislerimize
Kavuscaz inşallah canım bekliyorum bende adet olmayı ama gelmedi daha perşembe tekrar kontrol var bakalim ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…