infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Merhaba canım bende dayanamayıp sabah eşimden gizli tıp merkezinde test yaptırdım. Transferimin 9. gününde sonucum 19.04 cıktı. Hastaneyi aradım hemşirem herşey yolunda erken yapmışsın ama gebelik var dedi ama katlarsa saglıklı konusabiliriz dedi. Şimdi aşılamada 8.gün erken olabilir. istersen braz daha bekle yada doktorunu ara, inan 9.güne bile erken aslında ama umut heycan sabırsızlık stres bizi bu hale getiriyo. umarım değerin artar.
anladım canım sağol inşallah yükselir degerim.seninde bebişin hayırlı olsun umarım sağlıcakla alırsın kucağına

kizlar hepinize ii geceler.bende pkoyum ve ilacsiz adet olamiyorum..iki kere klomen ve bir asilamam war nasip olmadi.cok sayida kistim war.benim gbi olanlar ve hamile kalanlar war mi???cok korkuyorum bebegim olmaz diye :KK42:

Hanimlar hepinize iyi aksamlar eses nasilsin canim bayadir giremiyodum calisiyorum.ben arkadaslar size birsey sormak istiyorum du benkm adet gunumdu.dun aksam adet gibi kanamam oldu.dedkm kesin yine adet oldum.sabah oldu baska kan gelmemis.bu saat oldu hala kan yok.sizce sokulemedimmi.basina boyle olay gelmis olan varmiiiiii

Selam kızlar cuma günü 40+3 epidural sezaryen ile kızımı kucağıma aldım rabbimin izniyle. Duamdaydiniz hepiniz. Tez vakitte Rabbim evlat bekleyenlerimize de bu güzel duyguları yaşamayı nasip etsin inşallah öpüyoruz kizimla hepinizi :emir_bebek::KK200::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Üzülmuyorum kuzum var bir hayır diyorum vakti gelmemiş daha diyorum
Aynen öyle canım benim bende deniycem aşılama yı doktorum son kez deniycek bu ay sonra ara verip aşılama yapcakmis hakkımızda hayırlısı gelecekler bi gün inşallah benim durum da bu ay garip adetim gecikti ama içerde büyüyen yumos var bitane diğer ileri büyüyüp çöktüler inşallah buda buyur ama cokmez :-)yarin kontrol var bakalim

Aynen öyle canım benim bende deniycem aşılama yı doktorum son kez deniycek bu ay sonra ara verip aşılama yapcakmis hakkımızda hayırlısı gelecekler bi gün inşallah benim durum da bu ay garip adetim gecikti ama içerde büyüyen yumos var bitane diğer ileri büyüyüp çöktüler inşallah buda buyur ama cokmez :-)yarin kontrol var bakalim
inşallah canımm hayırlı haberlerle gell

Slm kizlar tup bebek yaptidim bugun test gunumdu 2
0.26 cikti hcg -pregastoron 20.67cikti aglamaktan gozlerim sisti yari tekrarla testi dediler yukselir mi ki acaba 17yildir olmuyo 3.denememdi.

X