infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım merhabalar bizde alanya ya taşındık tayin çıktı demiştim ya. şimdi tüp bebek düşünüyoruz 1 2 aya. sen antalya ya hangi doktora gitniştin? duymuşsundur belki nerede yaptırmalı?

Canım vitae var diye biliyorum. .
Tüp için hiç bilgim yok ..

Selam kızlar nasılsınız bakalım ne var ne yok keyifler nasıl? Bizde iyiyiz kizimla henüz dogurmadim. Dualarinizi esirgemeyinn bizden

Selam kızlar nasılsınız bakalım ne var ne yok keyifler nasıl? Bizde iyiyiz kizimla henüz dogurmadim. Dualarinizi esirgemeyinn bizden
Canım benim ♡
İnşallah sağsalim al kucağına meleğini. .
Bizlere de duâ et amnişimm. .

Selam hanımlar.. Bende az önce 3. kez transfer oldum. 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım. bu defa dondurulmuşlar denen di. 2 tane (morula) 5.gün embriyosu transfer edildi. ısrarla bi tane istedim ama doktorum ikitane transfer etti. ya şimdi ikiside tutarsa ben naparım die düşünmeye başladım. rabbim hiç bi yuvayı evlatsız bırakmasın. Herkese bol şans...

ne güzel cnm 2 tane bebeğin olur :)

öncelikle herkesin mucizesine kabuşması dileğiyle ... ben de fsh tsh kansızlık yüzünden hamile kalamıyorum her ay regl günü bekliyorum sonuç hüsran inşallah herkesin duası kabul olur mutlu haberleri alırız yarın regl günüm ve tüm belirtiler var maalesef yine adet olucam ama olsun umut hep var...

Amin canım Allah hayırlısıyla hepimize nasip etsin.

Selam kızlar. Adetimin 11. Günü dr um çağırmıştı hatırlarsanız... Cuma saat 16.30 a randevu verdi inşallah ilaçlar işe yaramıştır da transfere onay verir Dr um. 1 tane donmuş embriyom var umutlu olmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…