infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hoşbuldummmm duanın gücüne inanıyorum ve isteyen herkese kendimle beraber dua ediyorum boynu bükük kalan hiç kimse kalmaz inşallah bazen o kadar çaresiz ve umutsuz oluyorum ki destek olan olmasa derdimi paylaşmasam kafayı yiyecek gibi oluyorum

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin canım benim ♡

canım tsh ve fshın kaç? herşeyden önce bunların hepsini beslenmeyle çözebilirsin.

meraba arkadaşlar, yeni üye olarak aranıza katıldım, yaklaşık bir yıldır evliyim 26 yaşındayım ve ilk günden beri çocuk istiyoruz. Ancak fsh ımın 12 olduğunu öğrendik prolaktin yüksekliğide var en kısa sürede amh testini de yaptırmayı düşünüyorum. 3 üncü haftama girdim hayıt tohumu ve civan perçemi kürleri yapıyorum her gün birer bardak şeklinde başladım, adetimin 2. günü fshımı tekrar ölçtürücez bakalım hayırlısı.. Arkadaşlar burda aynı kaderi paylaşmak ve yalnız olmadığımı görmek bana güç veriyor bende regl tarihlerimi heycanla dua ile geçiriyorum. Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin ve burda birbirimizin güzel haberlerini alalım inşallah ...

benim fsh 25 beslenmeyle derken bitkisel kürlerden mi bahsediyorsun ...??senin de fsh sorunun var
bende fsh 10 duda o ay incir çörekotu bal yemiştim fsh 6,5 a düşmüştü. belki işe yarar diye yazayım dedim.benimde tsh biraz yüksek o yüzden ilaç kullanıyorum amaçok yüksek değil 3,3 . haşimato başlangıcı diyebilirim.

çok sevindim düşmesine darısı başıma , verdiğin bilgiler için teşekkür ederim hayıt çayı kullanıyorum çörekotu yağı da kullandım bitkisel ürünlerin yan etkisi olmadığı için kullanmaya devam edeceğim . İncir derken kür mü yaptınız yoksa kuru incir mi yediniz ? bu arada bende de tsh 6.68 yüksek çıkmıştı 4 aydır levotiron kullanıyorum hergün sabahları aç olarak içiyorum umarım en kısa zamanda herkes sağlığına ve bebeklerine kavuşur birbirimize dua edelim...

Selam kızlar dün ilk aşılamamı oldum be dün başta oldum cok fena gribim ateşim düşmüyor hap ta icemiyorum yatıyorum bol bol ama zararli olacak diye korkuyorum umidimi kırdı bu hastalık

SLM CNM NASILSIN ?
HAYIRLISIYLA GUZEL SONUCLAR ALIRSIN INSAALLAH...

Merhabalar kısçeler, canlar, yoldaşlar yeni isimler gördüm inşallah Rabbim yüzlerimizi güldürür ama önceki arkadaşları merak ediyorum aylar oldu girmeyeli Esesim naptın nasılsın, masculin, yasmin...
Kızlar doldum taşıyorum yine fenalardayım Çok bunaldığım bir ara topiğe girmeyi bırakmıştım, her şeyi bırakmıştım gebelik işini de bırakmıştım ve o ay hamile kaldım. Klişe ama stres etkiliymiş gerçekten 1,5 yıldır uğraşıyoruz tam bıraktım dediğimde gebe kaldım ama 7. hafta kalp atışı duyulmadı kürtaj oldum. kalp atışını duyup size yazacaktım fakat nasip olmadı.. Sonra tatile çıktık biraz, derken kendimi toparlamaya çalıştım ama çevre buna izin vermiyor hepimizin başında malum, tam toparlıyorum bir gebelik haberi geliyor etrafım hamile ve lohusa kaynıyor kafayı tırlattımmmmm

Kizlar imdat!!! Transferimin 3.gunundeyim fena halde disim agriyo. Alt cenede ust cenede ikiside hemde sanki elektirik cekiyo Napacam ben simdi. Gorunuste hic bsey yok apse olduysa antibiyotik kullanmak lazim oufff dolgu yaptirilabilinirmi acaba? Fikri olan?

Kızlar meraba yeniyim ben bu konuya geldim muzdarip olduğum için sizin infertilite nedenleriniz neler benimki tikali tüpler bitkisel care arıyorum artık var mı bilginiz tez zamanda kavuşmak dileğiyle meleklerimize hayırlı cumalar

Hayırlı Cumalar canım benden bol bol hastalık sen nasılsın ?insallah
Bendende aynı canım 1 ay dır toparlanamiyorum gripten aşılama olmuşsun hayırlı haberlerle inşallah canım benim inşallah tutar

ader arkadaşlarım merhaba...Bende Temmuz'dan bu yana tüp bebek tedavisi görüyorum.Temmuzda ilk denememiz oldu ve maalesef olumsuz sonuçlandı.Eşimde sperm yavaşlığı vardı ve az sayıdaydı.Neyseki 4 yumurta toplanmasına rağmen 2 si 1.kaliteydi gayet güzel gidiyordu,transfer edildi ama olmadı işte.O günden bu yanada bunun sebepleri araştırılıyor.Genetik testler,kan testleri.Son olarakta bu pazartesi histeroskopi ameliyatı olacağım.Cd 138 diye bir şeye bakılacakmış,ayrıca rahim kontrol edilecekmiş birşey varsa düzeltilmeye çalışılacak,rahmim lazerler çizilecekmiş.İnanın 1 haftadır uyku nedir bilmiyorum.Korkudan ölüyorum,bu nasıl bir operasyon,yaptıran var mı hiç aranızda?Operasyondan da sonrasında alma ihtimalim olan kötü haberlerden de korkuyorum.Bu deneyimi yaşayan arkadaşlarım varsa paylaşırsanız çok sevinirim.Maddi manevi çok zor zamanlardan geçiyoruz,Allah hakkımızda hayırlısını versin...

Gecmiş olsun canım evet bugün 5.ci Gun yatıyorum ANCA insallah kuzum
Sağol canım benim inşallah tutar eskilerden bi biz kaldık zaten hamis olmayan Rabbim bizlere de nasip etsin inşallah topiginde eski tadı kalmadı bende adet bekliyorum geciktim gene 4 aydır düzene girmişti gene dibe vurduk adet olunca son kez deniycekmis doktor seropeni sonra aşılama artık gel bebeğim üzme anneni çok yoruldum çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…