infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hiç denemedm cnm tmm banyo yapmıyoruz demi bide ilişki oluyo mu yakı varken
Canım Adetin bitsin abdestini al yakıyı tak.
Sonra ilişki olunca yine abdestini alabilirsin
Yakı su aldığı için abdeste engel değil.
Banada öyle dediler.
Ama yakıya sıcak su deyince çokk sızlatıyo aman dikkat ben çok ılık suyla abdest alıyordum...

Bu arada ebe işini merak edersen o ebede sivasta canım

cnm onları hatırlamıyorum am sayısı 48 milyon morfoloji galiba % 45 felandı
Canim bence gayet iyi bizim sadece hiz dusuktu bes olmasina ragmen dr lar iyi diyorlardi... bence küre hemen basla esin sigara kullaniyosa biraksin arastir neden uzak durmasini gerektigini onlari uygula degeri cokta kotu olmayanlar duzeliyo bazilari....

tmm cnm saol bakalım herşeyi deniyoz bunuda deneyelim

anladm cnm eşim sigara kullanmıyo doktorda hamile kalabilirsin deni normal yolla ama benm rahi filmimde cekildi sagda hafif tıkanıklık varmış acıkdı dedi solda acıkmış bakalım ne zaman kısmet olacak cnm

anladm cnm eşim sigara kullanmıyo doktorda hamile kalabilirsin deni normal yolla ama benm rahi filmimde cekildi sagda hafif tıkanıklık varmış acıkdı dedi solda acıkmış bakalım ne zaman kısmet olacak cnm
inşallah en kısa zamanda gelir canım... bende rahım fılmı cektırcem bu ay adet olmazsam anastezili mi çektirdin acı oldumu sende hgs yle ilgili tecrubelerını paylasırsan sevınırım...

inşallah en kısa zamanda gelir canım... bende rahım fılmı cektırcem bu ay adet olmazsam anastezili mi çektirdin acı oldumu sende hgs yle ilgili tecrubelerını paylasırsan sevınırım...
cnm ben korktum aanestezili oldu zaten hiç acı hssetmedim sonrasındada hiç sancım gflan olmadı sadece film cektiğim gün biraz kanamam oldu o kadar inşş seninde iyi gecer tatlım giderken yanına ped al bide biri olsun yanında anestezili olacaksa yani

anastezılı olmayı dsunmuorm canım dayanabılırım sanırım...hangı sehırdesin ankara yada kayserıde bu ısı ıyı yapan bi yer var mı

tamam canım teşekkür ederim
Ben anestezi aldım. Canimda kıymetli aslında sorunsuz gecti ve aci duymazmisim ama bir sorun olursa ağrı olursa diye korktuğumdan anestezi aldım. Toplamda 2 saatte bitmisti herşey. Eger cesaretin yoksa çokta düsünme bence.

iki saat mi 10 dk falan yazmış bazı arkadaslar o kadar uzunsa alırım bende ya anastezi

hgs nin 2. ayında mı geldi bebişin canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…