infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canım E="UYAA38,Kerr rrazı olsun senden inşallah 0390, member: 62da nasip olsun47"]İşte budur güzel düşün demiştim bak sonuç ortada seni az çok anlıyorum canım Rabbim yazdıysa izin verdiyse hiç bir şey imkansız değildir çok şükür çok dua ettim aklımdaydın Rabbim dualarımızı cevapsız bırakmaz Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşAlllah en yakın zamanda bu haberı bizde almak dileğiyle tebrik ederim canım sevgiler [/QUOTE]
Canim allah bin kerre razi olsun srnden insallahtez zamanda sana fa

Canoiiiimmmm tebrik ederim masallahh masalllah ne guzel rabbimin hikmeti rabbim.saglikla kucagina almak nasip etsin insalllah burada olan herkeee nasip etsin

Ayyyyyy 3 tanemi bebiş var şimdi Rabbim sen ne büyüksün canım tedavi Sürecin nedir ben Bayadır okuyamıyorum topiyi doğru düzgün

canım sndz Allah razı olsun ikimiznki de sağlıklı sıhatli olsun rabbim kucağımıza almayı da nasip etsin hayırlısıyla

nihal3575 canım 3-4 ay haybeye klomen kullanımı sonrası hsg tüplerin biri açıldı açık tarafta yumurta oluşmayınca gonalf kullandım 3-4 tane yumurtam vardı çatlattık doğal yolla tuttu elhamdülillah..başka bişi yok canım ama yaklaşık 1 yıllık sürece tekabul ediyor üstün körü anlattım..bu kürleri şunları bunları pek yapmadım bi ay soğan kürü yaptım işe yaramadı. hfif pko var bu arada sadece çatlatma iğnesini yaptığım hafta bol bol taze yeşil ve siyah incir yemeye çalıştım bir de sabahları bal çörek otu yaptım ama midem sorunlu uzun süre yapamadım..bu kadr rabbim isterse her şey bahane

belki hiç biri tutunamayacak belki hepsi benimle olacak bebişlerimin bilmiyoruz şimdilik 3 kese var haftaya hangisnin kalbi atar rabbim bilir..rabbim isteyen herkese en kısa sürede hayırlısıyla nasip etsin

inşallah canım hayırlısıyla rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin bende daha kese görünmedi dün demekki geç döllenme oldu sende 5. haftada görünmüş maşallah

inşallah canım hayırlısıyla rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin bende daha kese görünmedi dün demekki geç döllenme oldu sende 5. haftada görünmüş maşallah
evet canım 7 ağustosta çatlattık biz iki gün feci ağrım olmuştu 7 ile 9 arasında döllendi muhtemelen daha 16. günde 500 dü değer sen nasılsın kanaman bitti mi her sey yolundadır inşallah

evet canım 7 ağustosta çatlattık biz iki gün feci ağrım olmuştu 7 ile 9 arasında döllendi muhtemelen daha 16. günde 500 dü değer sen nasılsın kanaman bitti mi her sey yolundadır inşallah
çok şükür şimdilik yok dün akşam oldu biraz 5 tane iğnem vardı progestan bitti salıyı beklicem inşallah canım bakalım neler olacak değer böyle arttığına göre dış gebelik değildir demi

ben iğnenin 16. günü öğrendiğimde muayeneye gittim dr vajinal ultrasonla baktı dış gebelik ihtimali var mı die..yani dr unda muayene etmiştir olsa söylerdi

ben iğnenin 16. günü öğrendiğimde muayeneye gittim dr vajinal ultrasonla baktı dış gebelik ihtimali var mı die..yani dr unda muayene etmiştir olsa söylerdi
ne bileyim öyle gıcık bir dr ki anlatamam mecburan testleri devlette yaptırıyorum die gittim yoksa gitmezdim uyuz ya inşallah dış gebelik değildir canım

İnşallah bebişlerini sana bağışlasın Rabbim canım benim bizlerede dua et benim bu ay yum 28 mm olmuş doktor kendiliğinden catlıycak dedi iğne olmadım bugün 17 günüm çatladımı bilmiyorum doktor bu kadar büyük olması şansımızı azaltabilir dedi beklemedeyim inşallah bu ay olur artık hsgnin de 2 ayındayım

aminnn..dualarımdasınız rabbim tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin tüm bekleyenleri el açıp dua eden tüm kullarını sevindirsin inşallah..

Banada dua edin nolur 5 yıldır yapmadigim sey kalmadi olmuyor bi türlü
estağfurullah.. ne demek mümin mümine yaptığı dua kabul olur Allah ın izniyle olmuyorsa, ya günahlara kefaret, ya vakti değil ya da öbür tarafta alacaktır mükafatını die düşünmeliyiz..her zaman diyorum dua ediyorum rabbim tüm isteyenlerin yardımcısı olsun die ..senin olmuş demesi kolay diyebilirsiniz ama sizler kadar uzun olmasa da o süreçten bende geçtim sizleri o kadr iyi anlıyorum kki çok zor olduğunun farkındayım sözler kifayetsiz teselliler anlamsız ve en zoru da belirsizlik ne zaman? hep bu soru yiyip bitirir bizi ama rabbim o kadar büyük ki onun takdiri demeliyiz..hem benim de ne olacağı belli değil sonuna kadar gidebilecek mi kucağıma alabilecek miyim sağlıkla sizler de dualarınızı eksik etmeyin..Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Hiç öyle olumsuz şeyler düsünme canım. Sağlıklı bebişin olsun inşallah güzel günlerde büyüt yavrunu.Rabbim sağlık sıhhat versin insallah her ikinize de.

Hiç öyle olumsuz şeyler düsünme canım. Sağlıklı bebişin olsun inşallah güzel günlerde büyüt yavrunu.Rabbim sağlık sıhhat versin insallah her ikinize de.
Allah razı olsun inşallahh yawrulaırmın sağ salim bi kalp atışını duyayım kucağıma alayım daha ne isterim rabbim utandırmasın isteyen herkese de en kısa srede nasip etsin inşallah ..amin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…