infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

maşallah maşallah yok tüplerim tıkalıydı hsg ile biri açıldı , açık tüpün orda yumurta oluşmuyordu iğneyle oluştu oluştuğu ay doğal yolla tuttu çok şükür
mrb canm benımde senın gibi tek tupum kapalı ya asılamadan once ıgne oluyormuydu bende doktora ıgne ıstesem sanırım benmde sagda oluyor yumurta hep tutmuyor hangı ıgne bu?

Canım merhaba,
Konuştuğunuz konuya sonradan dahil oluyorum ama. Nasıl bir protokol uygulanmıştı sana? Sadece iğnelerle yapılandan mı?

Sadece bi igne mi veriliyor biraz daha detayli anlatir misin canim

canım 2 kutu ovitrelle 8 kutu iğne aldım ben dr hemen cevap vereceğini tahmin etmeden sağolsun bol bol aldırttı bana 960 tl tutuyor hepsi neyse..

bir kutudaki iğneyi normal enjeksiyon tozu ve sıvısı oluyorya karıştırıyorlar o şekilde karıştırıyorsun iğneyi her gün 150 ml çekiosun bana bir iğne 3 gün gidiyordu 3 kutu iğne bitirdim kendim göbekten yapıyordum.. bir kutu ovitrelle ve 5 kutu iğnem kaldı.

mrb canm benımde senın gibi tek tupum kapalı ya asılamadan once ıgne oluyormuydu bende doktora ıgne ıstesem sanırım benmde sagda oluyor yumurta hep tutmuyor hangı ıgne bu?
zaten aşılama ve tüp bebeği bu iğnelerle yumurta geliştirip o şekilde yapıyorlar die biliyorum, iğne markaları değişiyor canım bi menagon mu ne var yanlış da olabilir o tarz bi ismi varbi de gonal f , ben gonal f kullandım bu kaliteliisymiş dr öyle söyledi hap gibi değil etkisi çok ama yan etkisi de çok mesela benim tuttuğu halde hala kendisi yumurta üretip kiste dönüştürüyor çok acı çekiyorum şu an kistler bebekler o kadr şiştim ki zor hareket ediyorum mideme baskı yapıyor acıyor rabbim kolaylığını versin bebişler sağlıklı olsun da çekerim..

canım benım allah kolaylık versın keske benmde tutsada baska seyler yasamasam artık okdar yoruldumkı dun bıde hıpofız emarı cektırdım sureklı tetkıkler...

canım benım allah kolaylık versın keske benmde tutsada baska seyler yasamasam artık okdar yoruldumkı dun bıde hıpofız emarı cektırdım sureklı tetkıkler...
amin canım hepimize hepsi ayrı zor ,olması için uğraşmak da en zoru biliyorum en kısa zamanda sizlere nasip etsin rabbim..inşallah tahlillerin olumsuz çıkmaz rabbim kolaylaştırsın..

amin canım hepimize hepsi ayrı zor ,olması için uğraşmak da en zoru biliyorum en kısa zamanda sizlere nasip etsin rabbim..inşallah tahlillerin olumsuz çıkmaz rabbim kolaylaştırsın..
ınsallah canm çok saol çok korkuyorum bugun alıcam sonucumu ınsallah ondanda bısey çıkmaz zaten tek tup var dıye ınanılmaz uzuluyorum olması mucıze gıbı gelıyor artık tesekkur ederm..

ınsallah canm çok saol çok korkuyorum bugun alıcam sonucumu ınsallah ondanda bısey çıkmaz zaten tek tup var dıye ınanılmaz uzuluyorum olması mucıze gıbı gelıyor artık tesekkur ederm..
mucize gelmesin bende senin gibiydim tek tüp ve orda da hiç yumurtam yok çok umutsuzdum yıllarca sürer böyle diyordum..ama beklemediğim bi anda işte ..inşallah içini ferah tut sende

Bizde 2 Yıldır bekliyoruz canım Rabbim hepimizin duasını kabul Etsin kucağımızı boş bırakmasın inşallah
Allahım tez vakitte nasip eylesin canım
Amin canlar bizde tadalim artik bu güzel duygulari çekelim içimize o cennet kokulularin mis gibi kokularini. Yuvamiz şenlensin tez vakitte insallah onlarin sesiyle..

aminnnn aminnn..daha hissedemiyorum hiç bir şey kalp atışlarını duyana kadr da hissedemeyeceğim heralde
Duyacaksin insallah yavrucaklarin pit pitlarini hic stres yapma
Neden doktorum bana bu tedaviden bahsetmedi acaba. Madem o bahsetmedi ben anlatayim ona. Her soruma verdigin cvplar icin sana cok tesekkur ederim canim. Rabbim yavrularini saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

canım aşılama ve tüp bebekte kullanılıyor o aşamaya geçmediğiniz için bahsetmemiş olabilir. ne demek yardımcı olabildıysem ne ala..Allah razı olsun sizden de gönlünüze göre olanı hayırlısıyla versin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…