infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hepimiz aynı durumdayız canım. .
Bi hocaya sordular geçen. .
Evlat sahibi olmak rabbimin elinde..
Verirse de hayırlı olanı. .
Vermezler de isyaann etmeyelim..
Herşeye kadìr mevlam. .
Vardır bildiği..
ben artık şöyle düşünüyorum.
belki olsa oldu diye uğraşacağımi hayırsız olacak, sağlıklı olmayacak. Allah bu acıyı yaşatmak istemiyor heralde bana diyorum.
hep hayırlısını istiyorum. başka çıkış yolum yok

insallah canım uzuluyorum çok oda stresten prolaktınde yukselmıs sımdı,ama ıste sans açık olan tarafta olursa ama sanırım benımde orda olusmadı yumurta doktor bekleyelım bıkac ay olmazsa aşılama yapalım dıo ama onuda ıstemıyorum:KK43:
normalde aşılama ve tüp bebek için kullanılan yumurta yapan iğnelerden kullandım 1 ay kendim denemek istiyorum dedim bu ay tutmasaydı biz de 1 ay ara verip aşılama yapacaktık rabbim isterse neden olmasın sen yeter ki rahat olmaya çalış

ben artık şöyle düşünüyorum.
belki olsa oldu diye uğraşacağımi hayırsız olacak, sağlıklı olmayacak. Allah bu acıyı yaşatmak istemiyor heralde bana diyorum.
hep hayırlısını istiyorum. başka çıkış yolum yok

Bende öyle düşünüyorum. .
Engelli olsa falan üzüntüden kahrolurum. .
Rabbim vardır bildiği. .
Hayırlı olandan versin. .
Rabbim kaldıramayacağım yükü verme. .

normalde aşılama ve tüp bebek için kullanılan yumurta yapan iğnelerden kullandım 1 ay kendim denemek istiyorum dedim bu ay tutmasaydı biz de 1 ay ara verip aşılama yapacaktık rabbim isterse neden olmasın sen yeter ki rahat olmaya çalış
doktor 10gun sonra progesterona bakıcak yumurta olusuyormu dıye olursa kendı halıne bırak dedı ama olmuyorsa hemen asılama dıyor ben ıgne falan kullanmadım ama ınsallah kendılıgınden olur:KK43: sende ınsallah bebegını saglıkla kucagına alırsın

doktor 10gun sonra progesterona bakıcak yumurta olusuyormu dıye olursa kendı halıne bırak dedı ama olmuyorsa hemen asılama dıyor ben ıgne falan kullanmadım ama ınsallah kendılıgınden olur:KK43: sende ınsallah bebegını saglıkla kucagına alırsın
inşallah canım inşallah Allah razı olsun..dualarımdasınız her daim

*Çoçugu olmayan kimse 707 kere "Ya Varis" okursa Allahin izniylehayirli evlat sahibi olur.

*Çoçugu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere "Ya Evvel" okumalidir.

*Düsük ihtimali olan hamile bayanlar esleriyle beraber "El Mübdi" okur.

*Çoçugu olmayan kimse 707 kere "Ya Varis" okursa Allahin izniylehayirli evlat sahibi olur.

*Çoçugu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere "Ya Evvel" okumalidir.

*Düsük ihtimali olan hamile bayanlar esleriyle beraber "El Mübdi" okur.
bırde ya musavvir ya halik ya bari ... 41 yasınde okuyalım yasın herzman benım kurtulusum olmustur allahın ıznıyle

Canlar sonuç 677 çıktı çok sukur kendi Dr salı günü gelebilirsiniz dedi

İşte budur güzel düşün demiştim bak sonuç ortada seni az çok anlıyorum canım Rabbim yazdıysa izin verdiyse hiç bir şey imkansız değildir çok şükür çok dua ettim aklımdaydın Rabbim dualarımızı cevapsız bırakmaz Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşAlllah en yakın zamanda bu haberı bizde almak dileğiyle tebrik ederim canım sevgiler :KK54:

benım doktorum ıst. tıp fak. dc dr Ercan BASTU kendısı infertilite bölumu doktoru ama bana tanıdıgımız oldugu ıcın baktı ve ben bugune kadar boyle bır doktor gormedım hamılelegım suresınce en az 6 -7 doktor degıstırdım ve en son ercan beye gıttım ınanılmaz bır ınsan kısılık olarakta hekım olarakta demek ıstedıgım şu ben kendısınden cok memnun kaldım boyle durumlarda doktor hasta ılıskısı ve moral cok onemlı tavsıye edıyorum umarım faydalı olabılırım

ben de daha once farkli bir baslikta da belirtmistim. benim de doktorum Ercan Bastu, kendisi 2014 itibariyle docent oldu. istanbul tip fakultesinde calisiyor ama ozelde de hasta bakiyor. bilgisi cok iyi, uzun yillar abd'de ve ingiltere'de egitim almis. ozellikle kisirlik konusunda siddetle tavsiye ederim. ilgilenenler icin websitesi: www. ercanbastu.com

X