infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Onu tutturuyoruz Değerler iyi, sorun yok bebek yok. Hani hiç gebelik geçirmedim bide düşük kimyasal vs. Keşke beraber kalsak, söyle Nisan anneleri olsak. Uykusuz anneler haydi buyrun topiğime diye topik açsan.

İnşallah o günlerde gelecek inanıyorum canım benim ♡

ilk 9 ay problem olduğunu bilmeden savaştık :) sonra hareketsizlik olduğunu öğrendik işte toplamda 15 ay dır bebek yok ortada
Zaten başta her ay hamile kaldım zannederek gezmem en kötüsüydü. Bu Günler'de geçecek inşallah. Artık hiç düşünmüyorum gezip eğleniyorum. Çocuk istemesem ne yaparsam onu yapıyorum, soranlarda istemiyoru diyorum hep. Çocuksuzda güzel hayat diye avutuyorum kendimi.

bende cocuklu arkadaşlarımın sıkıntılarına bakarak avutuyorum kendimi biraz bencil ce ama bu da bi bakıma terapi sayılır

Merhabalar arkadaşlar ben uzun zaman oldu yazmıyorum buraya sonunda bende hamileyim demeyi o kadar çok isterdim ki ama maalesef hala hamile kalamadım eşimde sayıda ve hızında düşüklük çıktı, eylülde kısmetse hsg çektirip aşılama
yaptırmak istiyorum, çok canım sıkılıyor bayram yaklaştı karıncaların ve görüncem yine bebek muhabbetleri açacaklar söylemiyoruz bebek istediğimizi ama anlıyorlar olmadığını şunun bebeği olmuş habire bebek muhabbeti çok bunalıyorum

Canim ama ameliyatin faydasi daha fazladir sizde bence ameliyatta olmusya esin...
Tabiki ameliyatta etkilidir. Ama ilk aşamada ameliyatında bir etkisi olmadı doktor 3 ayda kesin düzelme olur dediği halde. Biz proxxed ve keçiboynuzuna devam ettik o yüzden. Ve sonra testte birden tüm Değerler Yükseldi

Seni o kadar iyi anlıyorum kI. Bayram gelecek diye üzülüyorum bu yüZden. Insanların imaları oldukça yoruyor beni.

Tabiki ameliyatta etkilidir. Ama ilk aşamada ameliyatında bir etkisi olmadı doktor 3 ayda kesin düzelme olur dediği halde. Biz proxxed ve keçiboynuzuna devam ettik o yüzden. Ve sonra testte birden tüm Değerler Yükseldi
Cok sevindim canim insallah en kisa zamanda gelir o zaman bebis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…