infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bu çok Hoşuma gitti bende diyebilirim aslında herkese bakalım kısmet vs diyorum ama 2 yıl oldu bizim inanmazlar bence
of zaten bu millet varya onlardan nefret ediyorum şimdi önümüz bayram herkes cocuk yap cocuk niye yapmıyorsun olmuyormu allahım 100 kişi 100 aynı soru kime ne diyeceğimi bilmiyorum artık .....ev aldıktan sonra yapıcaz diyorum 2 yıldır aynı terane

Adetim bugün bitiyor. Bu ayı güzel geçirmek istiyorum ama iş nedeniyle çok stresli zamanlar geçiriyorum.
Kür falan mı yapsam yumurta gelişimi için. Ne önerirsiniz kızlar?

Nasılsıniz görüşmeyeli ♡
biraz açız galiba ..sahurda da midem bulanıyordu bişi yiyemedim ....halam tüp bebek yaptırdı eşinde %10 ileri hız vardı tutmadı tüp bebek ona da üzüldüm bende yaptırsam tutmaz diye düşünüyorum of ya bu hız nasıl artacak kafayı fena taktık olacağı varsa da olmuyor artık

Ahh canım benim.
Bi bayanla tanıştım..
2ev parası döktüm ..
Tüp bebek tutmadı. .
kaç kere denedik. .
rabbim ol deyince oldu ..
12 yıl sonra hamile kaldım dedi. .
çok duygulandım. .
ağlayacaktım..
rabbimden ümidini kesme.
.

Adetim bugün bitiyor. Bu ayı güzel geçirmek istiyorum ama iş nedeniyle çok stresli zamanlar geçiriyorum.
Kür falan mı yapsam yumurta gelişimi için. Ne önerirsiniz kızlar?
Rabbim dualarımızı kabul etsin. .
inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin.
.
gözü yaşlı değil mutlu anneler olalım inşallah. .

Rabbim dualarımızı, oruçlarımızı kabul etsin inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .
ramazan Hürmetine dualarımızı kabul etsin inşallah.
.
hayırlar yaz başımıza, iyiler çıkar karşımıza ya'rab..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…