infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ahh canım benim.
Bi bayanla tanıştım..
2ev parası döktüm ..
Tüp bebek tutmadı. .
kaç kere denedik. .
rabbim ol deyince oldu ..
12 yıl sonra hamile kaldım dedi. .
çok duygulandım. .
ağlayacaktım..
rabbimden ümidini kesme.
.
nasip işte allahım hayırlısıyla hepimize nasip etsin doğal yollardan hayırlı sağlıklı evlatlar

of zaten bu millet varya onlardan nefret ediyorum şimdi önümüz bayram herkes cocuk yap cocuk niye yapmıyorsun olmuyormu allahım 100 kişi 100 aynı soru kime ne diyeceğimi bilmiyorum artık .....ev aldıktan sonra yapıcaz diyorum 2 yıldır aynı terane
Millet konuşur olsada konuşur. Bizde hareket sorundu bal polen karışımı ve saraçoğlunun Keçiboynuzu kürünü uyguladık 6 ayda düzeldi. Tabi varikoseldende ameliyat olmuştu Öncesinde.
Nasılsıniz görüşmeyeli ♡ :KK31::KK3:

Yorgun ve ne yemek yapacağında kararsız.

Millet konuşur olsada konuşur. Bizde hareket sorundu bal polen karışımı ve saraçoğlunun Keçiboynuzu kürünü uyguladık 6 ayda düzeldi. Tabi varikoseldende ameliyat olmuştu Öncesinde.

Bugün bende basite kaçtım..
çorba makarna patates salatası. .

Yarın misafirim gelecek. .
karnıyarık yapacağım. .
sende yap birşeyler. .

:kk77::KK49::KK47:

keçiboynuzunu uyguladım aa bu arada siz bu keçiboynuzunu kaç ay uyguladınız ......

Keçiboynuzu & proxeed. .
hani bebiş :KK1:
Sorma yaa aktar gibiyim ne ararsan var. Rahim filmindendir diyorum ama bakalım. Bide lady q diye bir ovulasyon kiti varmış onu aldım netten, doktor söyledi. Hayır yani doktorlarda diyorki gelmeyin sorun yok ama olmadı hala:63:

Sorma yaa aktar gibiyim ne ararsan var. Rahim filmindendir diyorum ama bakalım. Bide lady q diye bir ovulasyon kiti varmış onu aldım netten, doktor söyledi. Hayır yani doktorlarda diyorki gelmeyin sorun yok ama olmadı hala:63:

Laboquick bende koskoca bir kutu var:110:
haniii bebeğim nerdesin bu hasret yeter
:emir_bebek:

Laboquick bende koskoca bir kutu var:110:
haniii bebeğim nerdesin bu hasret yeter
:emir_bebek:
Aynen öyle benim aldığım böyle ruj gibi. Daha önce idrarla olandan kullandım ama bunu deneyeyim Ömür boyu kullanılıyormuş. Hoş ben anlıyorum zaten ama ümit işte.

Aynen öyle benim aldığım böyle ruj gibi. Daha önce idrarla olandan kullandım ama bunu deneyeyim Ömür boyu kullanılıyormuş. Hoş ben anlıyorum zaten ama ümit işte.

Ben bu ovülasyon testi işini çözemedim zaten :110:

X