infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

nasip işte allahım hayırlısıyla hepimize nasip etsin doğal yollardan hayırlı sağlıklı evlatlar

Millet konuşur olsada konuşur. Bizde hareket sorundu bal polen karışımı ve saraçoğlunun Keçiboynuzu kürünü uyguladık 6 ayda düzeldi. Tabi varikoseldende ameliyat olmuştu Öncesinde.
Nasılsıniz görüşmeyeli ♡

Yorgun ve ne yemek yapacağında kararsız.

Bugün bende basite kaçtım..
çorba makarna patates salatası. .

Yarın misafirim gelecek. .
karnıyarık yapacağım. .
sende yap birşeyler. .

keçiboynuzunu uyguladım aa bu arada siz bu keçiboynuzunu kaç ay uyguladınız ......

Bugün bende basite kaçtım..
çorba makarna patates salatası. .

Yarın misafirim gelecek. .
karnıyarık yapacağım. .
sende yap birşeyler. .

Ay saatte yaklaşıyor. Mantı mi yapsam diyorum var dolabımda da. Kalkayım birazdan.

Keçiboynuzu & proxeed. .
hani bebiş
Sorma yaa aktar gibiyim ne ararsan var. Rahim filmindendir diyorum ama bakalım. Bide lady q diye bir ovulasyon kiti varmış onu aldım netten, doktor söyledi. Hayır yani doktorlarda diyorki gelmeyin sorun yok ama olmadı hala

Sorma yaa aktar gibiyim ne ararsan var. Rahim filmindendir diyorum ama bakalım. Bide lady q diye bir ovulasyon kiti varmış onu aldım netten, doktor söyledi. Hayır yani doktorlarda diyorki gelmeyin sorun yok ama olmadı hala

Laboquick bende koskoca bir kutu var
haniii bebeğim nerdesin bu hasret yeter

2 ay falan İçmedi ki ..
sevmiyor tadını. .
keçiboynuzu ahh ..

Laboquick bende koskoca bir kutu var
haniii bebeğim nerdesin bu hasret yeter
Aynen öyle benim aldığım böyle ruj gibi. Daha önce idrarla olandan kullandım ama bunu deneyeyim Ömür boyu kullanılıyormuş. Hoş ben anlıyorum zaten ama ümit işte.

Aynen öyle benim aldığım böyle ruj gibi. Daha önce idrarla olandan kullandım ama bunu deneyeyim Ömür boyu kullanılıyormuş. Hoş ben anlıyorum zaten ama ümit işte.

Ben bu ovülasyon testi işini çözemedim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…