infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Aaaaaaaaaa..muhtesemmm...harika bir haber....
sukurler olsun Allahim.... her isteyenede nasip et Senin herseye gucun yeter..
canim cok sevindim Rabbim saglikla kucaguna almayi nasip etsin inslh.. dikkat et kendine yorma kendini bol bol dinlen.. kizima arkdslar geliioo

Yok canim ya orucla nereye gideyim. .
sen neler yapıyorsun annişim bnm ♡♡

bilmem vakıt gecsın dıye gezmelere gıdersın belkı dedım..iğne oldum geldım bende ewdeyım sıkıntıdan patlıycam..

hahaha süpermişşş yaaaa

sende sevılıorsun cnm benım

canım benım ck sağol allah razı olsun rabbimin merhametinden sual olunmaz hayırlı sağlıklı şekilde kucağımızada alırızz inşallahhhh

Canım sen çalışıyorsun demi...
oyyy Kıyamam annişim sana. .
Keşke yakın olsak ..
birsen şifa sen ben ..
Eveeeet çalışıyorum kuzuuum evet evett evettttttttttttttttttttttttt yakin olsak keşke ama kalplerimiz bir bitaneleriimm

Cnim ikiz mı yanı harıka ya ck mtlu oldum ınankı

Në yapıyorsun tatlım
Sahura kadar otrdugum ıçn ütü yapyorumyarn da 4 aıle olcz ıftara davet etdm bna gelcekler neler yapsam dye düsünyorum sn çagrdn mı hç menülern nelerdı tatlım masa fotografn falan warsa bakaym

Sahura kadar otrdugum ıçn ütü yapyorumyarn da 4 aıle olcz ıftara davet etdm bna gelcekler neler yapsam dye düsünyorum sn çagrdn mı hç menülern nelerdı tatlım masa fotografn falan warsa bakaym

Bu yıl bende çağırmadımı henüz. .
yarın akşam yemeği arkadaş davet etti. .
kürdanlı kebap yapsana ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…