infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Amin inşallah canım rabbim dualarımızı kabul etsin. Inan her an ayrı bir macera ayrı bir heyecan. Yolu yarilasamda hala çok korkuyorum bebegime bişey olacak diye. Dun hafif akintim oldu nemli koşa koşa doktora gittim hafif enfeksiyonmus meğer tek kullanımlık fitil verdi. Yani diyeceğim bebeklerimizi kucağımıza alana dek hep bi heyecan hep bi panik. Bu ara daha da hareketlendi kızım bazen bi kenara toplanıyor oksayinca düzeliyor sevgi istiyor demek cadımmm :KK55: kimine göre kasilmaymis. Su çok çok önemli gebelikte bitanem aman ihmal etme. Bende deli gibi kavun karpuz tüketiyorum amaaaa suyu aynı şekilde bol bol iceceksin suyun yerini tutmuyor:anneadayı::emir_bebek::nazar:

aynen oyle cnm kucagımıza alana kadr bu panık halı hıc gecmıycek galıba..yerım onu ben sımdıden annesıne naz yapmaya baslamıs sevın benı dıe he..çok dıkkat et bol su tüketmeye calısalım ..hayırlısı ıle bende kese ıle kalp atısını bı duysamda inansam hamıle olduguma :)

aynen oyle cnm kucagımıza alana kadr bu panık halı hıc gecmıycek galıba..yerım onu ben sımdıden annesıne naz yapmaya baslamıs sevın benı dıe he..çok dıkkat et bol su tüketmeye calısalım ..hayırlısı ıle bende kese ıle kalp atısını bı duysamda inansam hamıle olduguma :)
Duyacaksiinn az kali sabırla beklemeye devamm minnoslarimizii ♡♡ ben bile koca gobusumle bazen unutuyorum hamiş olduğumu ilk zmnlar heyecan panik hareketlenincede minik minik ittiriyorum kızımı ahahaa bideee en bombası Gulsenin bangir bangir şarkısı kızımın favorisi hemen tepiniyo zillliimm :KK68::KK68::nazar:

Duyacaksiinn az kali sabırla beklemeye devamm minnoslarimizii ♡♡ ben bile koca gobusumle bazen unutuyorum hamiş olduğumu ilk zmnlar heyecan panik hareketlenincede minik minik ittiriyorum kızımı ahahaa bideee en bombası Gulsenin bangir bangir şarkısı kızımın favorisi hemen tepiniyo zillliimm :KK68::KK68::nazar:
:KK73::KK73:

Evi süpürdüm, sildim. .
toz aldım. Çamaşır astım. .
namaz kılcam. .
pilav yapacağım. .
sizler neler yapıyorsunuz kızlar ..
Bende evi supurdum sildim toz aldım wc ovdum bittiiiiimm.. çamaşır da astım şimdide uzandim yemegimde hazır. :KK19::kk77::kk77::KK76::KK200::KK200::KK200:

İnşallah kuzum Aminnnnnn. .
Duâ Duâ beklerim ♡ Annişim senden♡

Benim dünden çorba ve yemek var. .
az pilav yapacağım yeter zaten. .
yarın da arkadaş davet etti iftara. .

:KK71::KK36::KK73::KK75::KK4::KK5::KK6::KK37:
Gel bebeğim bekleriz ♡ keşke aynı şehirlerde olsak gider gelirdik birbirimizee..
Yarın yirttin desene yemekten. Bende artik günlük yapamıyorum 2 günlük yapıyorum malesef iş ev yetisemiyorum:KK43::KK60::KK60:

Gel bebeğim bekleriz ♡ keşke aynı şehirlerde olsak gider gelirdik birbirimizee..
Yarın yirttin desene yemekten. Bende artik günlük yapamıyorum 2 günlük yapıyorum malesef iş ev yetisemiyorum:KK43::KK60::KK60:
Canım sen çalışıyorsun demi...
oyyy Kıyamam annişim sana. .
Keşke yakın olsak ..
birsen şifa sen ben ..

X