infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

aynen oyle cnm kucagımıza alana kadr bu panık halı hıc gecmıycek galıba..yerım onu ben sımdıden annesıne naz yapmaya baslamıs sevın benı dıe he..çok dıkkat et bol su tüketmeye calısalım ..hayırlısı ıle bende kese ıle kalp atısını bı duysamda inansam hamıle olduguma :)

Duyacaksiinn az kali sabırla beklemeye devamm minnoslarimizii ♡♡ ben bile koca gobusumle bazen unutuyorum hamiş olduğumu ilk zmnlar heyecan panik hareketlenincede minik minik ittiriyorum kızımı ahahaa bideee en bombası Gulsenin bangir bangir şarkısı kızımın favorisi hemen tepiniyo zillliimm

Evi süpürdüm, sildim. .
toz aldım. Çamaşır astım. .
namaz kılcam. .
pilav yapacağım. .
sizler neler yapıyorsunuz kızlar ..
Bende evi supurdum sildim toz aldım wc ovdum bittiiiiimm.. çamaşır da astım şimdide uzandim yemegimde hazır.

İnşallah kuzum Aminnnnnn. .
Duâ Duâ beklerim ♡ Annişim senden♡

Benim dünden çorba ve yemek var. .
az pilav yapacağım yeter zaten. .
yarın da arkadaş davet etti iftara. .

Gel bebeğim bekleriz ♡ keşke aynı şehirlerde olsak gider gelirdik birbirimizee..
Yarın yirttin desene yemekten. Bende artik günlük yapamıyorum 2 günlük yapıyorum malesef iş ev yetisemiyorum

Gel bebeğim bekleriz ♡ keşke aynı şehirlerde olsak gider gelirdik birbirimizee..
Yarın yirttin desene yemekten. Bende artik günlük yapamıyorum 2 günlük yapıyorum malesef iş ev yetisemiyorum
Canım sen çalışıyorsun demi...
oyyy Kıyamam annişim sana. .
Keşke yakın olsak ..
birsen şifa sen ben ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…