infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hayırlı iftarlar herkese.
Ben de klasik yemeklerden sıkıldım bugün menüde fırında balık patates var.
Arada bir değişiklik iyi oluyor.:kk77:

Bat ıma 7 gün var. Pek umutlu değilim.
Artık aileden herkes bebek sormaya başladı.
Sinir oluyorum bu baskılara :KK17:
Afiyet olsun canım

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,
Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :rolleyes: ******* ilk 1. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
2).hayyee ****** :rolleyes: ******* 2.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
3.)Brownim ******* :rolleyes: ******* 3. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
4.) isyaann ******:rolleyes: ******* 4. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
5.)edebineedebine **** :rolleyes: **** 5. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
6.) hatibiiii ********:rolleyes: ******* 6. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
7.)CrystalDoll ****** :rolleyes:******* 7.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
8.)sadiye20 ******* :rolleyes: ******* 8.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
9.) blackcinder ******:rolleyes: ******* 9.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
10.) 33meleğim 33******:rolleyes: **** 10.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
11.) volimm *********:rolleyes:******** 11.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
12.)hicran4242 ****** :rolleyes: ****** 12.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
13.) liili 88 ****** :rolleyes: ********** 13.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
14.) pınar45 ******* :rolleyes: ********* 14.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
15.)sewda 22 ****** :rolleyes: ******** 15 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
16.) nurdamla ****** :rolleyes: ******** 16 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
17.) spawns ****** :rolleyes: *********** 17 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
18 )scarfaceislove ****:rolleyes: ********* 18 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
19) vitae *********:rolleyes: ************* 19. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
20)benimaskpastam ***:rolleyes: ******** 20. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
21) haddibe ********* :rolleyes:*********** 21.hamisimiz :KK9: :nazar::emir_bebek:
22)amasias ******* :rolleyes: ************ 22.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
23)nurbanuu *********** :rolleyes: ******** 23.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
24) ikkese *********** :rolleyes: ********** 24.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
25)angelandsure ******** :rolleyes: ** ***** 25. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
26)hafizekbr ********** :rolleyes: ********* 26. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
27)beyazzambak94******* :rolleyes: ***** 27. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
28)nea **************** :rolleyes: ****** 28. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
29)zeynepcicek ********* :rolleyes: ******** 29. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
30)bitirim *********** :rolleyes:*********** 30. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
31)sykapusuz ******* :rolleyes: ********* 31. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
32)yasy ************* :rolleyes: ********* 32. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

33)missaqua ********** :rolleyes: ******** 33. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
34)blutufe ********** :rolleyes: ********** 34. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
35)sm34 ********** :rolleyes: ********** 35. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

36)vigoroso ********** :rolleyes:******* 36. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
37)istanbulunsultani
**** :rolleyes:****** 37. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
38)0611GNC *********** :rolleyes:******* 38. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
39)mezig_34 ******** :rolleyes: ********** 39. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
40) hijyenik ********* :rolleyes: *********** 40. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
41) ECEM8736 ********* :rolleyes: ********* 41. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
42)FairyTale61
******** :rolleyes: ********* 42. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

Eses07 *********** :KK39: ********* 15 haziran beklemede :KK68:
minnur92 ************ :KK39: ********* 16 haziran beklemede :KK68:
masculin ********* :KK39: ********* 23 haziran beklemede:KK68:
kanaryamm ******** :KK39: ********* 24 haziran beklemede:KK68:
Ezra35 ********** :KK39: *********** 26 haziran beklemede:KK68:

ayal38 ************ :KK39: *********** 29 haziran beklemede:KK68:
elaamm ********** :KK39: *********** 2 temmuz beklemede:KK68:
nihal3575 ******** :KK39: ************ 6 temmuz beklemede:KK68:
ftsch *********** :KK39: ************* 7 temmuz beklemede :KK68:

safiskus *********** :KK39: *************** 9temmuz beklemede :KK68:
semus06 ************ :KK39: ********* 10 Temmuz beklemede :KK68:
zeynep0682 ********** :KK39: ******** 15 temmuz beklemede :KK68:
arbicigaci ******** :KK39: *********** 18 temmuz beklemede:KK68:

mucize istiyorum ********** :KK39: ********* 20 temmuz beklemede:KK68:
sndz *********** :KK39: ************ 22 temmuz beklemede:KK68:
Uyaa38 ******** :KK39: *********** 26 temmuz beklemede:KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir ..:nazar::emir_bebek::anneadayı:En Büyük TÜRKİYE
bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilir:KK31:

Aynen bendede Heterozigot var ayrıca hemozigot da var doktorlar tamamen bunlara bağlıdır diyemeyiz dedi bende düşüğü Aralık Ayında Yaptım sonrada Nisan da şimdi de adet Olmayı bekliyorum bayram benide çok geriyor eğer düşük olmasaydı ben Ramazan da doğum yapacaktım...
Bende Eylül'de Yaptım şimdi doğsaydı babası gibi nisanda doğacaktı nasip olmadı Rabbim bizlerde anne Olmayı tekrar nasip etsin

hadi ya aynı durumdayız desene benim eltide hamile diger eltimde yeni dogum yapti ssyilir benim üstüme 3tane bebek oldu bende hala yok ...Allahım sabrimizida bebegimizide tez versin ins
hadi ya aynı durumdayız desene benim eltide hamile diger eltimde yeni dogum yapti ssyilir benim üstüme 3tane bebek oldu bende hala yok ...Allahım sabrimizida bebegimizide tez versin ins
evet canım bayramda yok olmak istiyorum

Benim elti yeni doğum yaptı ve ilk torun görsen şimdiden bal onlar için olsun da gözüm yok benim canım acımasın artık

Hadi ya ben hala karşılıyo diye düşünüyodum. Benim de yaptrmaya niyetim var. Benim de bi düşüğüm var ve amca kızında çıktı pıhtılaşma. Ondan dolayı yaptıram diyom ama fiyat da baya varmış :KK43:
Burda böyle canım sen genede iyice bi sor soruştur benim doktorum artık devlet karşılamıyor dedi bu son kilere para vercez bayada sıkıştık maddi olarak ALLAH'IM yardımcımız olsun tez zamanda nasip etsin yavrularımızı

Burda böyle canım sen genede iyice bi sor soruştur benim doktorum artık devlet karşılamıyor dedi bu son kilere para vercez bayada sıkıştık maddi olarak ALLAH'IM yardımcımız olsun tez zamanda nasip etsin yavrularımızı
Amin inşallah

Hayırlı ramazanlar kızlar Rabbim herkese sağlıklı sıhhatli eli ayagi duzgun hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. :anneadayı::nazar: FairyTale61 FairyTale61 cnmm tekrar hayırlı olsun rabbim evlatlarimizi sağlıkla kucaklarimizaa almamizi nasip etsin inşallah. Bol su iç bu haftalarda ben hala, en az 2, 5 litre icmezsem kasiliyorum malum kızım büyüyor su icince daha bi hareketleniyor mutlu oluyor sanki pıtırcığım :oops: hergün 1 yemek kaşığı pekmez iç yorma kendini elini karnına koyuo bol bol ihlas suresi oku. Ben subhanallahi el aziyim ve subhanallahi ve bi hamdihi çekerim. El musavvir ve düşük olmamasi icin el mubdi çek aklına geldikçe. :KK19::anneadayı::KK200::nazar:

Hayırlı ramazanlar kızlar Rabbim herkese sağlıklı sıhhatli eli ayagi duzgun hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. :anneadayı::nazar: FairyTale61 FairyTale61 cnmm tekrar hayırlı olsun rabbim evlatlarimizi sağlıkla kucaklarimizaa almamizi nasip etsin inşallah. Bol su iç bu haftalarda ben hala, en az 2, 5 litre icmezsem kasiliyorum malum kızım büyüyor su icince daha bi hareketleniyor mutlu oluyor sanki pıtırcığım :oops: hergün 1 yemek kaşığı pekmez iç yorma kendini elini karnına koyuo bol bol ihlas suresi oku. Ben subhanallahi el aziyim ve subhanallahi ve bi hamdihi çekerim. El musavvir ve düşük olmamasi icin el mubdi çek aklına geldikçe. :KK19::anneadayı::KK200::nazar:

sğol cnm benım..çk fazla su tuketen bırısı degılım ama ıcmeye calısıorum..kavun karpuz yıyorum bol tuvalete cıkıorum :) çekıorum hergun el mübdi sayısız..ayatel kursu ıhls felk nas okuorum..rabbım dualarımızı kabul etsın..maşallah sen yolu yarılamıssın..ah bende hıssedebılsem bebegımı..hala ınanmıorum hamıle olduguma cok tuhaf gelıor:-):KK200::anneadayı::nazar:

sğol cnm benım..çk fazla su tuketen bırısı degılım ama ıcmeye calısıorum..kavun karpuz yıyorum bol tuvalete cıkıorum :) çekıorum hergun el mübdi sayısız..ayatel kursu ıhls felk nas okuorum..rabbım dualarımızı kabul etsın..maşallah sen yolu yarılamıssın..ah bende hıssedebılsem bebegımı..hala ınanmıorum hamıle olduguma cok tuhaf gelıor:-):KK200::anneadayı::nazar:
Amin inşallah canım rabbim dualarımızı kabul etsin. Inan her an ayrı bir macera ayrı bir heyecan. Yolu yarilasamda hala çok korkuyorum bebegime bişey olacak diye. Dun hafif akintim oldu nemli koşa koşa doktora gittim hafif enfeksiyonmus meğer tek kullanımlık fitil verdi. Yani diyeceğim bebeklerimizi kucağımıza alana dek hep bi heyecan hep bi panik. Bu ara daha da hareketlendi kızım bazen bi kenara toplanıyor oksayinca düzeliyor sevgi istiyor demek cadımmm :KK55: kimine göre kasilmaymis. Su çok çok önemli gebelikte bitanem aman ihmal etme. Bende deli gibi kavun karpuz tüketiyorum amaaaa suyu aynı şekilde bol bol iceceksin suyun yerini tutmuyor:anneadayı::emir_bebek::nazar:

X