infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar bugün sonucumu aldım kan pıhtılaşması varmış. düşük yapmamın %80 ni bu yüzden olmuş pazartesi taramanın tamanı yapılcak eger ondada aksilik çıkarsa %100 olucakmış hamilelikte iğne ilaç kullancakmışım sanırım bebebğim düşmesin diye bu yüzden yaşatamamışsın dedi moralilim sıfır hem üzüldüm hem içim rahatladı neden düşük olduğunu anlamış öğrenmiş olduk en azından dikkat edebilcez bilmiyorum kafam o kadar dolu ki sanırım duygu patlaması yaşıyorum

Canım benim
İnşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin inşallah rabbim. .

Canım benim
İnşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin inşallah rabbim. .
amin esracım ama bizde anne olabilcekmiyiz doktor 2 ay şansımız çok yüksek dedi kendiliğinden de olur bekleyip dene dedi bende beklemeyip tedavi istedim 9 ay oldu bekledim yeterince artık çırpınmaktan bişeyler yapmaya çalışmaktan artık o kadar agır geliyoki şimdi eltim bayramda gelir yeni doğum yaptı özümün önünde torun sevcekler

anammmm ben o mesajı kaçırdım galiba yani sen şimdi gerçekten hamilesinnnn ikizlere ne zaman cıktı, bt hcg, anlat, nasıl oldu, merak ettim ilk sonucmu bu ayyy

çarşamba gunu yaptım cnm yarın yıne kn verıcem ınsallah normal seyrınde katlanmıştır..sende doktora gıtmıssın hıc olmazsa neden düştüğünü öğrendin bıdahakıne ınsallah butun önlemler alınmış olucak..doktor bnada clexane kan sulandırıcı ıgne verdı hergun gobısten oluorum..rabbım yardımcımız olsun sızlerdende en yakın zamanda guzel haberler almak nasıp olsun ınsllahh

Canım ben umreye gitmeden dediler bu otu ordan aldım. Dönünce araştırdım otun üzerine yanılmıyorsam 7 kere meryem suresini okuduk eşimle birazını üzerimizde taşıdık kalanını da suya ıslatıp 3-5 gün içtik. Sebebler aleminde yaşıyoruz evladım olmasında Rabbim bunu sebeb kılmamış demek ki. Bir başkasında faydalı olabilir. Sen içini ferah tut uygula inşallah..

Cnm nerde kaç tl ye yaptrdn

Hepimizin sınavı bu canım benim
İnşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin rabbim. .

Canım geçmiş olsun kan pıhtılaşması sorunum olduğunu bende yaklaşık iki hafta önce öğrendim faktör 4 ve faktör 5 diye geçiyor yani hemozigot ve Heterozigot senin durumun nedir.. Bu arada benim bir sağlıklı oğlum var yani bence sorun tamamen bu sayılmayabilir... Ilk hamileliğimiz kolay geçti ama ikinci düşük ve üçüncü kimyasal gebelik oldu bizde test yaptırınca çıktı

slm kızlar.bişi sormak istiyorum.yumurtanın çatlaması üç gün arayla olur mu.benim sol kasığımda ağrı oluşmuştu.çatladığını anladım.ağrı ertesi günü geçmişti.ama dün yeniden ağrı oldu.bu sabah uyandığımda geçmiş.beyaz akıntı var.bide karnımın alt kısmında gece pıt pıt seğirme şeklinde atma oldu.bilgisi olan cevaplarsa çok sevinirim.bu arada bende 3 aydır tedavi görüyorum.iki ay hapla son ay aşılama yapıldı ama sonuç yine hüsran.Allah tüm anne adaylarına şu ramazan ayının hürmetine sağlıklı bir hamilelik ve hayırlı evlatlar nasip etsin.

inşallah katlanmıştır canım sağlıklı hamilelik sonra da sağlıkla evladını büyüt canım benim
sanırım bende o şekilde iğne olucakmışım bebeğimi büyütebilmek için

sağol canım benim ne güzel bi oğlun var ALLAH bağışlasın benim ilk hamilelğim düşük oldu 9 ay oldu doktorumu değiştirdim o istedi % 80 bu yüzden olduğunu söyledi Ama testin alt grupları da varmış pazartesi tekrar kan vericem eğer ondanda bi sorun çıkarsa %100 olduğunu söyledi seninki genetik sanırım hemozigot. benimki kendiminmiş genetik değilmiş yani ailede olduğu için ben oondanmı dedim hayır sende kendiğilinden var dedi
benim faktör XIII , MTHFR C677T Heterozigot , bişeyler diyo raporumda cok uzun yazılar hemozigot genetik olarak geciyomuş inşallah bizlerede sağlıkla tekrar hamile kalabiliriz çok istiyorum artık herkes soruyo bayram geliyor artık ağlamak istemiyorum milletin yanında yutkuna yutguna tutmak istemiyorum

Cnm nerde kaç tl ye yaptrdn
canım benim doktorum bi not yazarak ege üniverstesinde yaptırdı ama artık devlet karşılamıyomuş pazartesi olan testlere 250 tl vericez ama bunu kendi doktorum yapıcak sanırım bu testler 1500 tl falan tutuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…