infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canım kullanmıştımm daha evvel. .
2 yıldır düzenliydi..
acaba diye insan umutlanıyo işte. .
Nasip ..
sen Nerelerdesin bakalım. .
Bu ay Son iğne tedavisiydi canım o da olmadı adet oluyorum. Keşke olsa dün sevindim yarın test yapacagina görünce. Belki çıkmamış tir umut bu. Bizim Tayinimiz çıktı senin memlekete geliyoruz yeni bir hayat yeni umutlar diyorum uğursuz geldi bu şehir. Belki orası iyi gelir. Şimdi o kadar kötüyüm ki Toparlanmak için bir fırsat. Eşya toplama ev bulmak yerlesmek derken aklım dağılır belki

Bu ay Son iğne tedavisiydi canım o da olmadı adet oluyorum. Keşke olsa dün sevindim yarın test yapacagina görünce. Belki çıkmamış tir umut bu. Bizim Tayinimiz çıktı senin memlekete geliyoruz yeni bir hayat yeni umutlar diyorum uğursuz geldi bu şehir. Belki orası iyi gelir. Şimdi o kadar kötüyüm ki Toparlanmak için bir fırsat. Eşya toplama ev bulmak yerlesmek derken aklım dağılır belki
Antalya mı geliyorsun canım. .
haydi hayırlı olsun tatlımm benim. .
evet rabbim inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .

Sizleri okudukça kendi hallerimi görüyorum kızlar.:KK30:
Bugün bir an acayip şekilde midem bulandı ve gün boyu başım döndü.:KK49:
Üstelik kasıkta ağrılar da var. Eskiden olsa kesin hamileyim diye gider kan verirdim.:KK70:
Artık günümü bekliyorum.
Adetim bana her ay oyunlar oynuyor adeta :KK47:

Üstelik kasıkta ağrılar da var. Eskiden olsa kesin hamileyim diye gider kan verirdim.:KK70:
Artık günümü bekliyorum.
Al benden de o kadar :KK70:

Artık günümü bekliyorum.

Ahh bu kırmızılar. .
Ahh bu kuzucuklar. .
ne zaman gelecekler. .

canım ben meyrem otunu kendim aldım umrede uyguladım ama olmadı. genellikle dogum kolaylığı için kullanılıyor diye biliyorum

Bu otun farklı farklı kullanım şekilleri var. İçeni de var, üzerinde taşıyanı da.. siz hangi yöntemi kullandınız ama olmadı acaba... Ben araştırma işine girişince çevremden de bu otu kullanmış olanlar olduğunu öğrendim. Hatta arkadaşımın 42 yaşındaki ablası bu otla hamile kalmış. ben de aldım, yarın kargom geliyor. Ayrıntıları paylaşacağım.

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. .
Rabbim inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .

Biraz sıkıntıli geçiyor datlim sera da calisiyorum ya sıcak zorluyor ama aksatmıyorum cok şükür sen napiyorsun nasıl gidiyor
nasıl gitsin koşuşturmaca bi kayınvalidelere bi kendi evime malum ramazan hastaneye de koşuşturuyoz sanım biraz sersemledim kafam bi dünya oldu :confused:

slm kızlar nasılsınız yeni hamişlerimiz var mı.kaç zamandır foruma giremedim..ben de de hala bebiş yok malesef.gel artık bebişim daha fazla bekletme:KK43:

X