infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

merhaba, bu ay 2.kez klomen kullanışım geçen ay çatlamasına rağmen olmadı ama sımdı adete bır hafta varma 2 gündur ınanılmaz karnım ağrıyor sanki adet olacakmısım gibi dun gece agrıdan uyumadım göbegımın alt tarafı tamamen agrıyor acaba kıstmı yapmıstır klomen.bilen varsa neyapayım doktoramı gıtsem çok caresıızm

Adetten sonra canım. .
Doktorun söyler zaten. .
Antalyalıyım. .

Adetten sonra canım. .
Doktorun söyler zaten. .
Antalyalıyım. .
Canım merhaba bende geçen ay serephone kullandım 3 yumurtam oluşmuştu ovitrelle vuruldum daha sonra ama ne yazıkki 2 gün önce regl oldum malesef tutmadı bu ay ilk denememdi bende antalyadayım doktorun kim acaba bide memnunmusun mümkünse soyleyebilirmisin

Aminn annişim allah razı olsun. .

Senden de razı olsun canımm benim. Test yaptinmi kuşum haydi güzel haberlerini bekliyoru. Bende bugün şeker yüklemesi yaptırdım aç verdim şimdi de şekeri içtim 1 st sonra tekrar kan vercem cadı kızım da yarım kg falanmis boyda 26 cm ultrasona yüzünü gösteriyor bu ara hep zilli fotojenik pozcu olacak heraldee

baklım cnm ctesı kan verıcem ozaman yıne degerım yuksek cıkarsa buyuk ıhtımalle ikiz
canım 2 sene önce bi aşılamam var tutmadı ondan sonrada bı kac kez ıgnelı yumurta takıbım oldu..bu ılk tüp bebek denemem ve tuttu çok şükür..tüp bebek aşılamaları önce ıgne vuruluosun ben gunde 250 doz gonal-f ıgne oldum hergun gobekten 3 kez kontrole gıttım bı hafta sonra yumurtalarım çogalmış 7 tane yumurtam oldu o gece catlatma ıgnesı yaptım kendıme ıkı gun sonradaa yumurtalarım toplandı uyutuluyosun hıc bısey hıssetmıosun esınde o arada sperm verıor sonra hergun embrıolog arıor benm 6 tanesı döllenmişti 5.gun 1kalıte blstokıst 2 tane embrıo transfer edıldı ondad hıc bısey anlmıosun muayene olur gıbı sonrasındaa 12 gun bekleme surecı bu arada hergun kalcadan ıgne olmaaya devam edıosun progestran ıgne kalcalarım bıldıgın mosmor yuruyemıorum acıdan..çok sukur rabbım emeklerımın karsılıgını verdı ınsallah devamıda gelır bebeklerım benı bırakmaz..

bitanem birsenim çok duygulandım RABBİM yüzünü güldürsün tutar inşallah ikiside dualarım seninle azalmışta bak hiç bişey olmuycak ALLAHIN izniyle

inşllahh nihalimm rabbım bu mutlulugu hepınıze yaşatsın ınsallhh

Kızlar test aldım ama karnım müthiş ağrıyor. Yapmadım adet olacak gibiyim. .
offfff her ay aynı şeyi yaşamak çok kötü
Rabbim dualarımızı kabul etsin hayırlı evlat versin. .

nerdee bu eses akşam test yapcam dedı gozukmuorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bu mübarek günde RABBİM dualarımızı kabul etsin emeklerimizin karlışılığını bebeklerimize kavuştursun inşallah ... bende yarın gidiyorum hastaneye genetik tahlil kan pıhtılaşması bugün çıktı inşallah temiz çıkart ailede var korkuyorum genetik kromozom tahlilleride 40 güne çıkıyomuş yarın bugüne kadar ki bütün raporlarını topla şimdikilerle birleştir getir dedi bakalım ne olcak nasıl bir tedavi uygulancak bundan sonra

Yap kurtul. Belirszlikten iyidir ttlm

Canım sen Antalya Merkez de misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…