infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

benim estradiol 101 çıkmış benim kagıtlar yanımda olsaydı yazardım canım eve gidince yazarım sana karşılaştırırız bana o zmanlar normal denmişti ama doktorun seni bilgilendirmedimi

ESIMIN PROLAKTINI 17 YAZIYOR.
ACABA ERKEGIN HORMONUDA ETKILIMIDIR ???
UFF COKMU AYRINTILARA TAKILDIM YAA.
tabi bu estradiol gecen gün yapılan dı ben hamile kaldığımı ögrendiğimde bilmeden progestron estradiol hcg yapmıştı doktorum o zman tedavi kapsamında..
progesteron 11
esradiol 321
hcg 70 çıkmıştı doktor hamilesin dedi..
şimdi ki testimde de estradiol 101 yazıyo progesteron 5 yani yumş büyümemiş ve ben bu ay hiç yumurtlamamışım
o kadar ovulasyon testi yaptım hep pozotif çıkıyodu bence bu yumurtlama testleri hem vakit kaybı hep para tuzagı birdaha asla almam aslaaaa..... adetleri düzenli kişiler için bi nebze doğru sonuc alınabilir bence boşuna para harcamayın kıscelerr..

Benimki 9 gün erken gelmişti ve çamur gibi gelmişti yine. Düşüge gore daha iyiydi. İlk adeti akışına bırak cnm. Zaten gebelik olmaması daha iyi vücut kendini temizlemeye devam ediyo. Ben o geleni görünce iyi ki olmamş demiştim. Afedersn pedin üzerinde tas gbi kalıp halinde kalıyorduGelince görürsün zati cnm

Herkesin bir imtihanı var ..
inşallah bizler bu sınavı kolaylıkla geçeceğiz..
sabır ve dua ile ♡
Berat kandili bol bol dua edelim. .
BAŞKA Seçenek yok ki zaten. Bir dua ile Rabbim e siginiyorum birde herseyin dert ortağım eşim var... başka ne kimseyle konuşmak geliyor içimden ne de birilerini görmek. .. Dua ediyorum sabır diliyorum... hepimiz için herkes için

İmtihan seni olgunlaştırmak için Allah'ın lütfettiği bir ikramdır. Kimi zaman dostlarla, kimi zaman düşmanlarla, kimi zaman ailenle imtihan edilirsin. Bazen kimsecikler olmaz da kendi nefsinle imtihan olursun.. Bazen çok sever, o sevdiklerinle imtihan edilirsin. İmtihan ALLAH'ımızın biz kullarına bir ikramıdır. Mevlam farkına varabilmeyi, ve sabredebilmeyi bizlere nasip etsin.. (Amin)
Kandiliniz mübarek olsun. .

Evet tatlım benim. .
hepimiz aynı durumdayız. .

Aminnn canimmm benimm inşallah ♡
hayırlı kandiller ♡ dualarımızı kabul etsin inşallah Rabbim

Hayırlı kandiller ♡ ♡ ♡
selam ve duâ ile

Eklentiler

• Image1berat.png
    378,5 KB · Görüntüleme: 59
ayyyyyyyyy izmirrrrr yanıyoooo hava çok sıcak zaten bu progestan da uyku ve mide bulantısı yapıyo iyce kafam bi dünya olduuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…