infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Şükürcnm bende aynı ..
rabbim hayırlı kandilller yaşatsın..
ramazan ı Şerif e ulaşmayı nasip etsin..
Dualarımızı kabul etsin inşallah..
Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın. .
Amin inşallah. Sen ne kadardr gebelik düşünüyosun

Adet tarihi olarak hesaplama benmki çok erken gelmişti. Akışına bırak :)
Öyle Yaptım zâten ama bu gün pembe leke geldi bir iki damla kadar çok çok az peçeteye silince tam yumurtlamanın 7. Günü'nde yani adetime tam bir hafta varken aslında... Arasan kafam Allah bullak oldu uykularım kaçıyor artık ya...

bitanem can arkadaşım ayşemmmm! bu yürüdüğümüz yol o kadar ağırki o kadar ince bir çizgiki ne söylense ne yapılsa acmıza eş değer değil... içimizdeki yangını o kavusmak için yanıp tutuştugumuz evlat kokusunu hiç kimse anlayamaz hissedemez bizden başka bu bizim sınavımız biz yavrumuzu mucizemizi meleğimizi herkezden daha çok hakediyoruz biz bu zorlu hikayemizi öykümüzü sınavımızı başarıcaz YÜCE ALLAH'ın izniyle.. biz galip gelcez.. başarmak zorundayız belki bundan daha fazla fedakarlık vercez ama sonunda bu mucizemizin ve bizim hikayemiz olcak yeterki biz sabredelim kendimize güç kuvvet olalım biz ne kadar güçlü olursak bu zorlu yolda yavrumuzda o kadar güçlü olucak gelicek bi gün:KK60::emir_bebek::KK68::KK68:
INSALLAH CNM INSALLAH RABBIM CEKTIKLERIMIZIN MUKAFATINI HER IKI CIHANDADA BIZLERE KAT KAT NASIP ETSIN.BIZLER BIRBIRIMIZI COK IYI ANLIYORUZ.IYIKI VARSINIZ.MUCADELEYE DEVAM EDIYORUZ.
ICIME SOZ GECIREMIYORUM KI.TEKRAR KONTROLE GITTIM YENI DOKTORUM HERSEY YOLUNDA HIC PROBLEM YOK DEDI.BAKALIM BIZIM YUMURCAKLAR NIYE BIZI BU KADAR BEKLETIYOR ANLAYAMADIM GITTI YAAA.....GELIN ARTIK HAYIRLISIYLA.....

Öyle Yaptım zâten ama bu gün pembe leke geldi bir iki damla kadar çok çok az peçeteye silince tam yumurtlamanın 7. Günü'nde yani adetime tam bir hafta varken aslında... Arasan kafam Allah bullak oldu uykularım kaçıyor artık ya...

Belki yerleşme kanamasıdır. .

Ya nasip bolbol duâ edelim şu mübarek günde..

Şükürcnm bende aynı ..
rabbim hayırlı kandilller yaşatsın..
ramazan ı Şerif e ulaşmayı nasip etsin..
Dualarımızı kabul etsin inşallah..
Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın. .

Amin inşallah ne güzel dua..
Rabbim bekleyen herkese bekleyişlerine kavuşabilmeyi nasip etsin..

Biz ilk 2 yıl korunduk :/
2 yıldır bebiş olmuyor : (
4 yılı devirdik 5 e dönüyor. .
inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin rabbim
çok zor değil mi ya :KK43:( yine adet oldum ve mahvoldum... umut yok diyorum ama umutlanıyorum sürekli. 2.5 yıl geçti koskoca 2.5 yıl :KK43:(( rabbim şu güzel günlerin hürmetine yardım etsin bize.... isteyen herkesin kucağı dolsun...

evet anestezili istiyorum çok korkuyorum
bat gecti 4 gün canım bugün test yaptım yok
dk görüştüm bazı tatlillerim var onları yaptırcam
prolaktine falanda baktırayım dedim bugün yada yarın
tahlil vercem veeee snra yeni serüvenim başlıycak :110:
NIHALCIM HSG O KADAR KORKULACAK DERECE AGRILI GECMIYOR.
SEN BIR DUSUK BILE YAPMISSIN ONUN AGRISINA DAYANDIYSAN HSGYEDE DAYANIRSIN.
BENCE BOSUNA NARKOZ ALMA SIK DISINI 5 DKK DA BITIYOR .AYNI ADET SANCISI GIBI BIR SANCI OLUYOR.
BEBISLERIMIZ ICIN MECBUR HER YOLU DENIYCEZ.HEM RABBIM KADINLARA DOGUM KADAR ZOR VE KUTSAL BIR GOREV VERMIS .KIZ BIR FILME DAYANAMAYACAKSAK DOGUM NASIL YAPICAZ ONU DUSUN CESARETLEN BIRAZ BEEE.....

Teşekkür ederim. .
içimden geçen duâ. .
Amin inşallah. .
tanışmış mıydık?
Hoşgeldin nasılsın?

Yok canım ilk defa geliyorum bu topiğe.
Tanışmadık o nedenle.
Hoş gördük :KK66: İyiyim sağolasın, sen nasılsın?

Yok canım ilk defa geliyorum bu topiğe.
Tanışmadık o nedenle.
Hoş gördük :KK66: İyiyim sağolasın, sen nasılsın?
Hoşgeldin sefalar getirdin canım. .
elhamdülillah bende iyiyim. .
nerden yaş kaç ?
Antalya dan selam olsun /24 :KK54:

çok zor değil mi ya :KK43:( yine adet oldum ve mahvoldum... umut yok diyorum ama umutlanıyorum sürekli. 2.5 yıl geçti koskoca 2.5 yıl :KK43:(( rabbim şu güzel günlerin hürmetine yardım etsin bize.... isteyen herkesin kucağı dolsun...

Herkesin bir imtihanı var ..
inşallah bizler bu sınavı kolaylıkla geçeceğiz..
sabır ve dua ile ♡
Berat kandili bol bol dua edelim. .

Hoşgeldin sefalar getirdin canım. .
elhamdülillah bende iyiyim. .
nerden yaş kaç ?
Antalya dan selam olsun /24 :KK54:

İST canım 27
3 yıldır bekliyorum bebeğimi..
Pko'luyum.. Sen??

INSALLAH CNM INSALLAH RABBIM CEKTIKLERIMIZIN MUKAFATINI HER IKI CIHANDADA BIZLERE KAT KAT NASIP ETSIN.BIZLER BIRBIRIMIZI COK IYI ANLIYORUZ.IYIKI VARSINIZ.MUCADELEYE DEVAM EDIYORUZ.
ICIME SOZ GECIREMIYORUM KI.TEKRAR KONTROLE GITTIM YENI DOKTORUM HERSEY YOLUNDA HIC PROBLEM YOK DEDI.BAKALIM BIZIM YUMURCAKLAR NIYE BIZI BU KADAR BEKLETIYOR ANLAYAMADIM GITTI YAAA.....GELIN ARTIK HAYIRLISIYLA.....
İnşallah gelecek annesi :emir_bebek::KK55::KK19:

X