infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

aynen cnm vardır rabbımın bı bildiği yine olucak bebegımızı kucagımıza alıcaz ınsallahh :KK68: oo süper cıkmıs cnm benımkıde 77 den 8.19 a düşmüş çok şükür..tedavılerımız hayırla sonuclanır da bayramda cıfte bayram yaşarız ınsallaaahhhhhhhhhhhhh :21::21::21::21:
aminnnnnnn inşallahhhhhhh birsenimmmmm :KK60: :KK54::KK54::KK54::KK54:

amin cnum inşallah
evet devlet ödüyo ama bizde problem olmadıgından asılama yaptılar hep dinlenmeye cekildim ramzan sonrası tekrar gidecem bakalım nasip inşallah hamiş olurum o zamana kadar 33 olacak yasımda cnm :KK43:
anladım canım benim. bence hiç bekleme yaşdan dolayı.. problem olsun olmasın senin hakkın var devlette onlar yapmak zorundalar.. bence hemen tekrar başlamalısın tedaviye aşılama da olmuşsun kaç aşılama oldun devlet 3 aşılama başarısız olunca veriyo tüp bebeği benim yaşım tutsa bir dakakika beklemezdim hiçde bu acıları cekmezdim direk devlete aşılama denerdim olmadıysa hemen tüp bebek yapardım :KK51:

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,
Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :rolleyes: ******* ilk 1. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
2).hayyee ****** :rolleyes: ******* 2.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
3.)Brownim ******* :rolleyes: ******* 3. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
4.) isyaann ******:rolleyes: ******* 4. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
5.)edebineedebine **** :rolleyes: **** 5. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
6.) hatibiiii ********:rolleyes: ******* 6. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
7.)CrystalDoll ****** :rolleyes:******* 7.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
8.)sadiye20 ******* :rolleyes: ******* 8.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
9.) blackcinder ******:rolleyes: ******* 9.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
10.) 33meleğim 33******:rolleyes: **** 10.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
11.) volimm *********:rolleyes:******** 11.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
12.)hicran4242 ****** :rolleyes: ****** 12.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
13.) liili 88 ****** :rolleyes: ******** 13.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
14.) pınar45 ******* :rolleyes: ********* 14.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
15.)sewda 22 ****** :rolleyes: ******** 15 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
16.) nurdamla ****** :rolleyes: ******** 16 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
17.) spawns ****** :rolleyes: ******** 17 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
18 )scarfaceislove ****:rolleyes: ****** 18 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
19) vitae *********:rolleyes: ******* 19. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
20)benimaskpastam ***:rolleyes: ***** 20. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
21) haddibe ********* :rolleyes:*********** 21.hamisimiz :KK9: :nazar::emir_bebek:
22)amasias ******* :rolleyes: ************ 22.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
23)nurbanuu *********** :rolleyes: ******** 23.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
24) ikkese *********** :rolleyes: ********** 24.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
25)angelandsure ******** :rolleyes: ** ***** 25. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
26)hafizekbr ********** :rolleyes: ********* 26. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
27)beyazzambak94******* :rolleyes: ***** 27. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
28)nea **************** :rolleyes: ****** 28. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
29)zeynepcicek ********* :rolleyes: ******** 29. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
30)bitirim *********** :rolleyes:*********** 30. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
31)sykapusuz ******* :rolleyes: ********* 31. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
32)yasy ************* :rolleyes: ********* 32. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

33)missaqua ********** :rolleyes: ******** 33. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
34)blutufe ********** :rolleyes: ********** 34. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
35)sm34 ********** :rolleyes: ********** 35. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

36)vigoroso *********** :rolleyes:*************36. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
37)istanbulunsultani
******** :rolleyes:********* 37. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
38)0611GNC ************** :rolleyes:************** 38. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
39)mezig_34 ************ :rolleyes: ************** 39. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
40) hijyenik ************ :rolleyes: ************* 40. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
41) ECEM8736************ :rolleyes: ************* 41. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

nihal3575 ********** :KK39: *********** 23 mayıs beklemede :KK68:
yassimin *********** :KK39: * ************ 26 mayıs beklemede
:KK39:

Uyaa38 ********** :KK39: * ************ 26 mayıs beklemede:KK39:
umuttttt *********** :KK39: ************* 30 mayıs beklemede:KK68:
kanaryamm*********** :KK39: ************* 31 mayıs beklemede:KK68:
elaamm ********** :KK39: *********** 1 haziran beklemede:KK68:
birsenimmm ******** :KK39: *********** 2 haziran beklemede:KK68:

ayal38 ********* :KK39: *********** 3 haziran beklemede:KK68:
arbicigaci ******** :KK39: *********** 7 haziran beklemede:KK68:
semus06 ************* :KK39: ********* 8 haziran beklemede :KK68:

ftsch *********** :KK39: ********* 12 haziran beklemede :KK68:
Bukeetbuket ******* :KK39: ********* 12 haziran beklemede :KK68:
Eses07 ************* :KK39: ********* 15 haziran beklemede :KK68:

zeynep0682 ********** :KK39: ******** 16 haziran beklemede :KK68:
minnur92 ************ :KK39: ********* 16 haziran beklemede :KK68:
masculin ********** :KK39: ************* 23 haziran beklemede:KK68:
sndz ************ :KK39: * ************ 24 haziran beklemede:KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir ..:nazar::emir_bebek::anneadayı:En Büyük TÜRKİYE
bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilir:KK31:

niyee şaşırdın tatlım bayadır yoksun merak edıordum senı naptın bu arada..evt cnm allah nasip ederse tüp bebeğe başlıycam
Genelde bana hic yazmiyordun ondann
Evet canim disardan lise okuyorum okul cok yogundu hic giremedim insallah tup cok rahat gecerr kalirsinn hamile senin sansin yuksek bence normal yoldanda oldu ya insallah hep aklimda duamdasinuz gorusmesekte bende 3. Tupu deneyecemm ama ramazandan sonraa tam belli degil nerde yaptiracagima karar veremiyorum

Genelde bana hic yazmiyordun ondann
Evet canim disardan lise okuyorum okul cok yogundu hic giremedim insallah tup cok rahat gecerr kalirsinn hamile senin sansin yuksek bence normal yoldanda oldu ya insallah hep aklimda duamdasinuz gorusmesekte bende 3. Tupu deneyecemm ama ramazandan sonraa tam belli degil nerde yaptiracagima karar veremiyorum

allahh allah gördüğüm zaman yazıyordum hep hem facedende konusuuyorduk ama silmişsin beni galiba..inşallah dediğin gibi olur cnm adete sayılı gun kaldı bakalım hem heycanlıyım hem korkuyorum başıma neler gelıcek bılmıorum..hakkımızda hayırlısı olsun bızı en ykın hangı yol anne yapıcaksa o olsun ınsllahh

anladım canım benim. bence hiç bekleme yaşdan dolayı.. problem olsun olmasın senin hakkın var devlette onlar yapmak zorundalar.. bence hemen tekrar başlamalısın tedaviye aşılama da olmuşsun kaç aşılama oldun devlet 3 aşılama başarısız olunca veriyo tüp bebeği benim yaşım tutsa bir dakakika beklemezdim hiçde bu acıları cekmezdim direk devlete aşılama denerdim olmadıysa hemen tüp bebek yapardım :KK51:
canım ben 1. yılında yaptırdım ilk asılamı devlete hemen ertesi ay bi tane daha sonra araya bir sürü seyler girdi son asılamıda 3 ay önce yaptırdım toplamda 3 asılamam var yani ama 6 tane hakkın varmıs 3 kezde tüp bebek senin yasın kaçki tutmuyo diyosun hangi sehirdesin bide hastaneden hastaneye degişiyo şimdiki gittigim hastanenin kurallarıda farklı mesala ama cok cok memnunum ben özelden hiçbir farkı yok fazlası var hatta

X