infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

tahmin edebiliorm canım ALLAH yardımcımız olsun ah bu eşler yok mu onlara uycaz diye bizde şişiorz valla

3 kez arı acılar cektim işte ilkine bozuk cıkmıs dediler tekrarı istendi 2 ay sonra tekrar cektirdim iki tüpümde acıktı birde gecen ay cektirdim 1 yılı gectiği için normal ikiside acık bi problem göremediler 4 yıllık evliyim 3 yıldır olmuyo 3 kezde negatif asılamam var canm

aynen kuzum benımde 8 ay oldu bugunlerde doğum yapmış olucaktım düşmeseydii herşeyde vardır bı hayır..sen ne guzel tedavı olmuşsun arada ben hıc olmadım..
tatlımm aldınmı sonuçları herşey yolundadır inşallah benımde prolaktınım dusmus cok sukur baska bı sıkıntı cıkmazsa ınsallah başlıycam adetle tedavıyeeeeeeeeeeee

çok sağol canım dayım vefat etti ani bi ölümdü çok üzdü bizi tek tesellimiz miraç gecesi camide namazda olması Rabbim mekanını cennet eylesin

başınız sağolsun cnm allah gerıde kalanlara sabır versin

Hayirli cumalar herkese
Dualarda bulusalim

hayırlı cumalar şifaaamm nasılsın özlettin kendini

anladım canım benim RABBİM yardımcımız olsun..
bende bu ay cektircem ALLAH nasip ederse ..
yaş kaç canım 3 aşılama başarısız evliliğinde denk geliyo tüp bebek denesene devlette sanırım 2 deneme hakkı veriyo diye duymuştum

çok sevindim düşmesine birsenimmmmm
benimde nisanda doğmuş olcaktı yavrum
olsun rahim sağlıksız bebeği atarmış vardır RABBİMİN bir bildiği
yine başarcaz inşallah bitanemmm
aldım sonuçlarımı kıscem prolaktin 9.92 çıktı doktor normal dedi
diğer hastaneyle görüştüm adet olmak için progestana başlıyorum yarın
adet olunca 1. gün ultrason için gün alcam heralde aynı sekilde 2 veya 3. gün olur
dokktorla görüşmeye gitcez veeeeeeeeeeeeee yeni tedavimiz başlıycakkkk

Hayirli cumalar canimm yazmana hem sasirdim hem sevindimm iyiyim sen nasilsinn tedaviyemi basliyorsunn

aynen cnm vardır rabbımın bı bildiği yine olucak bebegımızı kucagımıza alıcaz ınsallahh oo süper cıkmıs cnm benımkıde 77 den 8.19 a düşmüş çok şükür..tedavılerımız hayırla sonuclanır da bayramda cıfte bayram yaşarız ınsallaaahhhhhhhhhhhhh

amin cnum inşallah
evet devlet ödüyo ama bizde problem olmadıgından asılama yaptılar hep dinlenmeye cekildim ramzan sonrası tekrar gidecem bakalım nasip inşallah hamiş olurum o zamana kadar 33 olacak yasımda cnm

Hayırlı cumalar selam ve dua ile ..
canım benim nasılsın ♡♡

iyi diyelim iyi olsun tatlım ugrasmasa kosturmasa sen nasılsın cnmmm
Tamam canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…