infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

KIZLAR GECEN HAFTA ANNEM HAMILE OLABILECEGINI SOYLEDI VE BEN NE DIYECEGIMI SASIRDIM.
EGER ISTERSEN ALDIRIRIM KIZIM DEDI AMA BUNA ASLA SEBEP OLAMAM KIYAMAM DEDIM.
TESTLERIN SONUCUNU BEKLERKEN COK TUHAF DUYGULAR ICERISINDEYDIM.
NEYSEKI TESTLER OLUMSUZ CIKTI RAHATLADIM.ZATEN BEN EVLENDIKTEN SONRA
BIR KIZ KARDESIM OLDU BU IKINCISINE KATLANABILIRMIYDIM BILEMEDIM.
BEN BU KADAR YANARAK ISTERKEN ANNEME NASIP OLMASI COK FARKLI BIR HIS.

o ankı duygularını cok ıı anlayabılıorum benzer bı durum benım başımdan da geçti..annemı kaybettım ben babamda geçen sene evlendı ve evlendıgı ılk ay karısı hamıle kaldı (43 yaşındakadın) o an resmen yıkıldım..şimdi 4 aylık bı kardeşim var olmasını hıc ıstemedım ama şuan sevıorumçok

yazdıklarını okuyunca ben yazmışım sandım aynı duygular aynı hisler. eltim 2 aylık bebeği varken 3. ye istemeden hamile kaldı aldırmak istediler ben ne kadar bekledm o bebeği. dediğin gibi dışarı çıkmak gezmek birileriyle görüşmek hep sorun. şimdi bayram geliyor yüzüm yine yerde sorack herkes. aynen senn gibi ne gelsinler ne gideyim istiyorum çok yoruoldum çok

AMIN INSALLAH KAVUSALIM HAYIRLISIYLA CNM.
YINEDE HALIMIZE BIN SUKUR.BETERIN BETERI VAR.

aynen canım hiç bir değişiklik yok artık ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum hiç. iğne tedavisi oluyoruz şuan.
bat 30 mayıs

Canim bende kist olmuş bu ayı boş gececez gelecek ay aşılama yapılacak stres yapmamaya çalışıyorum işte
oyyy seninde daha zormuş be canım.inş tez zamanda bebeklerimize kavuşuruz..

Ahh kızlar kaderimiz mi bu zorlu sınav. .
bugün ki dersimiz dua idi..
Dua sabır şükür ile Rabbim in geri çevireceği dua yoktur. .
yeterki içtenlikle samimi dua edelim. .
mü'minin mi'mine duası kabul olur..
rabbim inşallah duası kabul olanlardan eylesin..

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inş..
Tüm hamilelere hayırlı doğumlar, ve hamile kalmak isteyenlere de ,
en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasib etsin rabbim.

Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…