infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Aminnn canım benimm allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah. Canım valla bende yaklaşık 3yıl içmediğim ot yapmadığım şey kalmadı bu mahalle arasında ki kadınlara bile gittim denemediğim şey kalmadı artık dalga geçiyorlardı benimle evim aktar gibiydi en son sıkıldık hem eşim hemde ben vee tüpbebeğe karar verdik bakalım sonuç ne olacak
amin canım inşallah.benimde 2 başarısız aşılamam var. aynen benim evimde aktara döndü,benle dalga geçmeye başladılar ahmet maranki diye:KK70:

MRB KIZLAR .....
BENDE BUGUN AYNI O DEDIGIN MODDAYIM CNM MALESEF
TUKENMIS VE PES ETMEK ISTEYEN BIRI OLDUM.
kndmi tüpü bitms ama hala ise yaramasini bekleyen ama ise yarayamayan biri gibi hssediyorm resmn tükendm ya resmn..
ya su düsnceleri kafamdan nasil aticam bn..
bu olay artk ödev gibi oldu yok su gün iliski olsn yok su gün olmasn yok söyle olsn yok böyle olsn nedr bu ya..? Bak bgn icin doktr önerdi ama istemiyorm zerre kadr istek yok ama beynm de bi yandan ya bgn catliosa ya catlayp tutacaksa uyarisini veriyo bana

BUKET ,ESMERM VE ESES NSLSNZ?????

BUGUN PAZAR VE DOLAYISIYLA PARKLAR BAHCELER COCUKLU AILELERLE DOLUYDU.
BISIKLET YARISLARI VARDI HERKES COCUKLARIYLA YARISIYORDU.
ESIMLE BIRAZ DOLASTIK AMA BENIM MORALIM SIFIR OLDU.ICIM COK ACIYOR.NEDEN BEN YANLIZIM.

NEDEN YASITLARIM COCUKLARIYLA VAKIT GECIRIRKEN BEN ESIME BOYUN BUKUYORUM???

GEL BENI GEZDIR DERKEN ICIM BI TUHAF OLUYOR.BEBISIM OLSA PUSETINE KOYUP CIKSAM HEM ONU HEM KENDIMI GEZDIRSEM DAHA IYI OLMAZMI???

ELTIMIN 5 COCUGU OLACAGINA BIRI BENIM OLSAYDI NE OLURDUKI????
BUNLARI DUSUNMEKTEN KENDIMI ALIKOYAMIYORUM.
ELTILERIMIN EVINE GITMEK BILE ISTEMIYORUM COK UZULUYORUM.
AILEME HASRETIM GURBET CANIMA YETTI.

kndmi tüpü bitms ama hala ise yaramasini bekleyen ama ise yarayamayan biri gibi hssediyorm resmn tükendm ya resmn..
bu olay artk ödev gibi oldu yok su gün iliski olsn yok su gün olmasn yok söyle olsn yok böyle olsn nedr bu ya..? Bak bgn icin doktr önerdi ama istemiyorm zerre kadr istek yok ama beynm de bi yandan ya bgn catliosa ya catlayp tutacaksa uyarisini veriyo bana
kesinlikle katılıyorum robot gibi olduk yaa yok şöle yap böle yap bugün yap yapma vs vs vs offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

ESIMLE BIRAZ DOLASTIK AMA BENIM MORALIM SIFIR OLDU.ICIM COK ACIYOR.NEDEN BEN YANLIZIM.

GEL BENI GEZDIR DERKEN ICIM BI TUHAF OLUYOR.BEBISIM OLSA PUSETINE KOYUP CIKSAM HEM ONU HEM KENDIMI GEZDIRSEM DAHA IYI OLMAZMI???

nerden nereye gelin gittin canım sen.şu yazınla aynen beni anlatmışsın.evet bende gurbetteyim ben mersinli eşim trabzonlu.trabzonda yaşıyoruz çok zor aileden uzak olmak:KK43:

alın benden de okadar bende o moddayım.en yakınım kuzenim hamile bana bile demedi bebeği olcağını başkalarından duydum..:KK43:
EVET KIZLAR HEPINIZI COK IYI ANLIYORUM HEP AYNI SEYLERI YASIYORUZ.
RABBIM YARDIMCIMIZ OLSUN.INSALLAH BIZLERDE HAYIRLISIYLA SEVINIRIZ.

nerden nereye gelin gittin canım sen.şu yazınla aynen beni anlatmışsın.evet bende gurbetteyim ben mersinli eşim trabzonlu.trabzonda yaşıyoruz çok zor aileden uzak olmak:KK43:
CNM YINE SIZ IYISINIZ YA BEN 5 YILDIR AILEMI HIC GOREMEDIM.
IZMIRDE DOGUP BUYUDUM.17 YASIMDA FRANSAYA GELIN GELDIM.
ESIM KOMSUMUZDU.ORDA NISANLANDIM AMA O IS AMACIYLA BURAYA GELINCE PESINE TAKILDIM.
BURDA KIMSEM YOK.DIL AYRI BIR DERT.EVLAT OZLEMI AYRI BIR ACI.AILEMIN OLMAYISI BAMBASKA BIR CARESIZLIK.NE YAPSAM BILEMIYORUM.COK UGRASIYORUM FAKAT YORULDUM.KANUN KURAL DERKEN BENI CILDIRTTILAR YA TEDAVIMI BILE DOGRU DUZGUN GOREMIYORUM.KIMLIK ALAMIYORUM.

Benim titiz temiz kıscemmm ♡♡♡♡
Cancağızımmm kuzum benim bitanem. .
seni çok seviyorum ben ♡♡♡
Kolay gelsin dadlummmm..
inşallah Rabbim bebişlerimizi nasip eder..

sağol canım benım bı yola gırıyorum esesım son umudum tüp bebek ınsallah olur aslında bu ay başlıcaktım ama prolaktınımden dolayı başlayamadım ben hemen başlarım dıodum tüp bebege ama onda bıle engel cıktı rabbım hakkımızda herseyın hayırlısını nasip etsın...

Sukur inslh iyisiniz sizde ailesi ile prblmliydik en basindan beri cook sikintilar yasadik.. buyuk haksizliklar var..ve malesef esim hakkini ve beni savunmasini degerimi bilmelerini sagliyamadi...bikac prblm oldu yine.. dayanamiyorum adaletsiz davrsnislarina cok yoruldum.. anlt anlt bitmez.. :KK43:

bebek hasretı dışında ıyıyız çok şükür..daha öncede bahsedıyordun eşinle anlaşmazlıklarından..bazı erkekler öyle oluor bı çocuktan farksız .. şimdi bı bebek beklıyorsunuz onun ıcın cok ugrastınız eğer ailesi uzaktaysa eşini affet alttan al ona güzellikle sizinde bi aile olacgınızı anlat..emınım oda hatasının farkındadır ama aılelerıne gösteremedıklerı erkeklıgı bbıze gösterıyorlar..evladının htırına ıı düşün cnm :KK60:

ESIM KOMSUMUZDU.ORDA NISANLANDIM AMA O IS AMACIYLA BURAYA GELINCE PESINE TAKILDIM.
BURDA KIMSEM YOK.DIL AYRI BIR DERT.EVLAT OZLEMI AYRI BIR ACI.AILEMIN OLMAYISI BAMBASKA BIR CARESIZLIK.NE YAPSAM BILEMIYORUM.COK UGRASIYORUM FAKAT YORULDUM.KANUN KURAL DERKEN BENI CILDIRTTILAR YA TEDAVIMI BILE DOGRU DUZGUN GOREMIYORUM.KIMLIK ALAMIYORUM.

merhaba cnm allahım yardımcın olsun gurbet ellerde kimlik neden alamıyorsun..alabılsen hıc olmazsa buraya gelır burda tüp bebek yaptırıdın

merhaba cnm allahım yardımcın olsun gurbet ellerde kimlik neden alamıyorsun..alabılsen hıc olmazsa buraya gelır burda tüp bebek yaptırıdın
CNM AH BI BILSEM SORUN NEDIR NIYE ENGEL CIKARIYORLAR???
AVUKAT TUTTUM MAHKEMEYE BASVURDUK.VALILIK KAYMAKAM DERKEN YORULDUM ARTIK.
INSALLAH ALIRIMDA HEM AILEME KAVUSURUM HEM TEDAVIMI GORURUM.

oyyy seninde daha zormuş be canım.inş tez zamanda bebeklerimize kavuşuruz..

sağol canım benım bı yola gırıyorum esesım son umudum tüp bebek ınsallah olur aslında bu ay başlıcaktım ama prolaktınımden dolayı başlayamadım ben hemen başlarım dıodum tüp bebege ama onda bıle engel cıktı rabbım hakkımızda herseyın hayırlısını nasip etsın...

bebek hasretı dışında ıyıyız çok şükür..daha öncede bahsedıyordun eşinle anlaşmazlıklarından..bazı erkekler öyle oluor bı çocuktan farksız .. şimdi bı bebek beklıyorsunuz onun ıcın cok ugrastınız eğer ailesi uzaktaysa eşini affet alttan al ona güzellikle sizinde bi aile olacgınızı anlat..emınım oda hatasının farkındadır ama aılelerıne gösteremedıklerı erkeklıgı bbıze gösterıyorlar..evladının htırına ıı düşün cnm :KK60:

Aminn inşallah bitanem ♡♡♡

♡ ♡ ♡ ♡
Rabbim nasip etsin inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .

mrb kuzm ii deglm cnm cok skkin cok yorgn ve kendmi tükenms hssediorm :KK43:

sn nasilsn tatlım?

Ahh kuzum hepimiz zorluk çekiyor, yorulup, tükeniyoruz. .
zor bir imtihanı geçeceğiz inşallah hep birlikte. .
sabır ve dua ile ♡ ♡ ♡

MRB KIZLAR .....
BENDE BUGUN AYNI O DEDIGIN MODDAYIM CNM MALESEF
TUKENMIS VE PES ETMEK ISTEYEN BIRI OLDUM.

Sabır ve dua ile ♡
İnşallah bebeklerimiz hemen olur. .

amin canım inşallah.benimde 2 başarısız aşılamam var. aynen benim evimde aktara döndü,benle dalga geçmeye başladılar ahmet maranki diye:KK70:

Hepimiz aynı durumdayız canım ya..
Bizim evde eczane ve aktar ..:KK45:

Şükür cnm benim. .
Ahh kıscemmm Rabbim bizlerede hayırlı evlatlar nasip etsin. .
Bizi mahcup , boynu bükük bırakmasın..♡♡♡♡

X