infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kısçem çok üzüldüm. .
Eşini seviyorsan düzelir. .
uzaklıkta mı Kayınvalidenler ?
Seviorum ama bu sefer cok kirildim cunku canim cok fazla mucadele ettim..esim kendi de dio cok buyuk uzuntuler hakszliklar kotu olaylar yasadin die ama..hic bise duzeldigi yok.. dusunsene hamileyim.. bi hayrli olsun demedi 3 gorumcm var.. uzak degil yakindalar..

sağol canım benım bı yola gırıyorum esesım son umudum tüp bebek ınsallah olur aslında bu ay başlıcaktım ama prolaktınımden dolayı başlayamadım ben hemen başlarım dıodum tüp bebege ama onda bıle engel cıktı rabbım hakkımızda herseyın hayırlısını nasip etsın...

bebek hasretı dışında ıyıyız çok şükür..daha öncede bahsedıyordun eşinle anlaşmazlıklarından..bazı erkekler öyle oluor bı çocuktan farksız .. şimdi bı bebek beklıyorsunuz onun ıcın cok ugrastınız eğer ailesi uzaktaysa eşini affet alttan al ona güzellikle sizinde bi aile olacgınızı anlat..emınım oda hatasının farkındadır ama aılelerıne gösteremedıklerı erkeklıgı bbıze gösterıyorlar..evladının htırına ıı düşün cnm :KK60:
Ayy agzin bal yesin aynen ailesine 5 yasindaki erkek cocugu .. ama bana gelince nasil inatlasio tavirsa tavir davranussa davranis sidik yaristirio..
yakindalar gelme olaylari yok ama 2 ablasi evimin kapsuni acmadi..biride 2 kere fln geldi kaynpdrmde 1vea 2 .. ama hep benden beklerler herseyi kendileri aramaz benden beklerler esim gider mesela egtime 1 bucuk ay olmaz hic aramzlar bi ihtycn varmi demezler..ama mecbr kaynvldm gideriz her gitmede canimi sikar laf sokar.. anneler gununde aradim..kutlamk icin bn sana daha bise diyemiorum olmadigub icin dedi.. yedikat yabncilar kutladi mesela.. gorumcelerime mesala onlrda cok satasti bana yinede estetik oprsyonlarina bile esim istedi die gecmus olsuna gitik..bi hayrli olsun demediler bana.. kiradayiz bi suru evleri var durumlari var.. evlnirknde hic bise yapmadilr zaten. Annm hepsine bohca yapti biz bi tulbent gormedik.. neleeer nelerr... bitmezzzz..
Rabbim tez zamanda hakkinizda hayirlisi nasip edip eli ayagi duzgun saglik sihatli evlatlar nasip etsin canimmm..cani gonulden hep aklimdadinuzv

Aynı bende bazen umutsuzluğa kapılıyorum. .
RabBim inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .
canım topiğinde açalım 1 yılı geçti 40 hamisimiz var..
bende hiç değişiklik yok..
inşallah hayırlı evlatlar versin bizlere Rabbim :KK43:
aminn kuzum Rabbm hakkimizda hayrliysa bizede nasip etsn insallah

Ayy agzin bal yesin aynen ailesine 5 yasindaki erkek cocugu .. ama bana gelince nasil inatlasio tavirsa tavir davranussa davranis sidik yaristirio..
yakindalar gelme olaylari yok ama 2 ablasi evimin kapsuni acmadi..biride 2 kere fln geldi kaynpdrmde 1vea 2 .. ama hep benden beklerler herseyi kendileri aramaz benden beklerler esim gider mesela egtime 1 bucuk ay olmaz hic aramzlar bi ihtycn varmi demezler..ama mecbr kaynvldm gideriz her gitmede canimi sikar laf sokar.. anneler gununde aradim..kutlamk icin bn sana daha bise diyemiorum olmadigub icin dedi.. yedikat yabncilar kutladi mesela.. gorumcelerime mesala onlrda cok satasti bana yinede estetik oprsyonlarina bile esim istedi die gecmus olsuna gitik..bi hayrli olsun demediler bana.. kiradayiz bi suru evleri var durumlari var.. evlnirknde hic bise yapmadilr zaten. Annm hepsine bohca yapti biz bi tulbent gormedik.. neleeer nelerr... bitmezzzz..
Rabbim tez zamanda hakkinizda hayirlisi nasip edip eli ayagi duzgun saglik sihatli evlatlar nasip etsin canimmm..cani gonulden hep aklimdadinuzv

Hiç canını sıkma boşuna onlar hayırlı olsun demesi çok mu önemli sen bebeğin mucizenin ve eşinle mutlu olmayı öğren inşallah rabbim gönlüne göre versin hiç canını sıkma mutluluğun daim olsun kuzum

Hiç canını sıkma boşuna onlar hayırlı olsun demesi çok mu önemli sen bebeğin mucizenin ve eşinle mutlu olmayı öğren inşallah rabbim gönlüne göre versin hiç canını sıkma mutluluğun daim olsun kuzum
Tabi degil cnm esimden daha cok destek bi tik onde olmak derdim .. kiymetimi bilmesi cok fedakrlik yaptim.. Rabbim hepimzn gonlune gore versn inslh

Tabi degil cnm esimden daha cok destek bi tik onde olmak derdim .. kiymetimi bilmesi cok fedakrlik yaptim.. Rabbim hepimzn gonlune gore versn inslh
Her zamn her hayrli olsun dediklerinde her duamda hep aklimdasiniz asla unutmuyorum.. canim

Amin inşallah kısçem ♡ ♡ ♡
Rabbim nasip etsin inşallah bizlere de. .
hayırlısı ile kucağına aalmayı nasip etsin inşallah. .

Canım bugünleri değerlendir..
Tamam canım ekledim seni de .. :KK66:

kısceme baktık mobilya nasıllar:KK60:

Kuzum senin tatlılığından gene bilirim ben :KK19::KK60::KK68:

.

çok guzeller cnm düğün nezamman kardeşinin..
diğer kardesın hamıleydı doğurdumu cnm..
yerım ben seni tatliş..yinee ramazan gelıor esesım yıne bız gece kuşları evlatsız :KK43:

yavrum hemen hemen bütün erkekler öyle aılelerının yanında aslan gecınırler ama çocuktan farksızdırlar...
sen herkesi boşwer ne gzl hamılesın onun keyfını cıkar bebısıne ciciler al..eşinlede bence herzamankınden ıyı olda ailesi çatlasın patlasın..

Eses07 Eses07 mrh kardes bende kı yuldır cocuk ısteyıpte hrr yolu denemış ancak bır turlu evlat sahıbı olamayanlardanım. Senın dualarını gorumce içim ferahladı. Ins hepımız hamiş kslırız benı de eklermısın

Ahh ahh hep stres bizim düşmanımız. .
nasıl stres atılır. .
canım aramıza hoşgeldin nasılsın. .
[/QUOTE]

Hoşbulduk canım benim iyiyim çok şükür tedaviye devam ediyorum sen nasılsın ne durumdasın

çok guzeller cnm düğün nezamman kardeşinin..
diğer kardesın hamıleydı doğurdumu cnm..
yerım ben seni tatliş..yinee ramazan gelıor esesım yıne bız gece kuşları evlatsız :KK43:

yavrum hemen hemen bütün erkekler öyle aılelerının yanında aslan gecınırler ama çocuktan farksızdırlar...
sen herkesi boşwer ne gzl hamılesın onun keyfını cıkar bebısıne ciciler al..eşinlede bence herzamankınden ıyı olda ailesi çatlasın patlasın..
Bakalim Rabbim ne yazicak boynum buktum bekliorum sagol canim..

Amin inşallah kısçem ♡ ♡ ♡
Rabbim nasip etsin inşallah bizlere de. .
hayırlısı ile kucağına aalmayı nasip etsin inşallah. .
canım kan testi negatf benimde.. 0,9 çıktı sonuç daha sınavımız bitmemiş anlaşılan rabbim herkese sabır versin

X