infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

bu anneler gününde çok ani eşimin kuzenide vefat etti psikolojim zaten alt üst Rabbim bilir herşeyin en iyisini herşeyin hayırlısı...

herşeyin hayırlısı esesim bebğinde hayırlısı aslolan can sağlığı Rabbim büyütebileceğimiz hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Amin kuzum Rabbim hayırlı evlatlar versin inşallah ..
bende çookkk üzüldüm canım

amın canm allah herseyın hayırlısını versın

çok üzüldüm yaa neden vafat etmiş acaba bende geçen gün profiline girdim baktım bayadır girmiyodu

canım tam olarak bılmıyoum face de eklıydı bnde kayserılıyı o da orda evlı olunca eklemıstık dogumda komaya gırmıs galıba baya komada kaldı neden oldugunu sordum ama yazan olmadı

hayırlı sabahlar kızlar benden yine kötü haberler ikinci düşüğümüde yaşadım... bugün genetik testlerin yapılmaıs için kan verdik eşimle sonuçlar 20 gün sonra çıkacakmış beklemedeyim yani... ölen bir arkadaşın haberini okudum Allah rahmet eylesin inşallah...duamızı hep tam yapmalıyız rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ve büyüklerimizin dediği gibi analı babalı büyütmek nasip olsun inşallah...

canım tam olarak bılmıyoum face de eklıydı bnde kayserılıyı o da orda evlı olunca eklemıstık dogumda komaya gırmıs galıba baya komada kaldı neden oldugunu sordum ama yazan olmadı
allah rahmet eylesin
canım kaç haftalık hamileydin geçmiş olsun evet bu topikten bi arkadaş vefat etmiş çok zor bi durum Rabbim hayırlı sağlıklı analı bablı büyütebileceğimiz evlatlar nasip etsin kızcağız çok gençti mekanı cennet olsun

Gerçekten çok üzüldüm inşallah cennette kavuşurlar evlâdıyla... Benim bu ikinci düşük ilki 8 hafta bu daha çok yeniydi öğrendim bir hafta sonra kaybettim... Nasip böyleymiş.... Bir oğlum var şükür Rabbim ona sağlıklı uzun ömürler nasip etsin... Zor günler

maşAllah canım ne güezel varmış bi tane Rabbim bizlerede nasip etsin bütün isteyenlere ...
yine olur senin merak etme canım zamanı var demekki eşinde bi sorun yoksa olur

maşAllah canım ne güezel varmış bi tane Rabbim bizlerede nasip etsin bütün isteyenlere ...
yine olur senin merak etme canım zamanı var demekki eşinde bi sorun yoksa olur
Bi ara vardı ama onun sorunuda halloldu şükür şimdi bir problem yok bakalım Nazlı KARDEŞ ne zaman gelecek... Rabbim sizlere de nasip etsin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…