infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah hayırlı evlatlar versin bizlere

Canım maslak acıbademde yaptırdım benim 2başarısız aşılamam oldu sonra bıraktım tedaviyi tüpbebeğe karar verdik vee çok şükür yaptırdık allahım isteyen herkese nasip eysin hayırlsıını

ben trabzondayım canım.bende çok fena iltahap falan vardı yaa ymurtalığım çok üşütmüşüm.ilaç ot çöp derken bakalım ne olcak.Allah sonumuzu hayreylesin..hayırlısıylan bebeğini kucaklarsın sağlıklı bir şekilde.

Çok çok çok sağol canım buhün yaptığım idrar testini kimseye söyleyemedim yabyoksa diyee eşimide bosuna umutlandırmak istemiyorum
İnşallah bebeklerimiz hemen olur

Aminnn canım benimm allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah. Canım valla bende yaklaşık 3yıl içmediğim ot yapmadığım şey kalmadı bu mahalle arasında ki kadınlara bile gittim denemediğim şey kalmadı artık dalga geçiyorlardı benimle evim aktar gibiydi en son sıkıldık hem eşim hemde ben vee tüpbebeğe karar verdik bakalım sonuç ne olacak

Kızlar maşallah yeni hamişler var Rabbim sağlıkla kucağınıza aldırsın inşallah gözünüz aydın..
Galiba bu duyguyu ben hiç tadamıcam umudumu komple kaybettim..
Esesim BAT 12 Haziran beni de ekle listeye. Bakalım böyle daha kaç ay geçecek..

canım bu bı arkadasın bitirimin bitirim vefat etti oyusden attım

canım bu bı arkadasın bitirimin bitirim vefat etti oyusden attım
Listede yeni isimler görmüştüm onları kastetmiştim aslında ama Bitirimi hatırladım canım, dua topiğinde bahsi geçmişti Allah mekanını cennet etsin hayırlısı her şeyin bu da bize ders olmalı aslında.bebişe de Rabbim güzel yazgı yazar inşallah...

Tamam tatlım

CNM BEN NIYE YOKUM LISTEDE YINE

BEKLENMEYEN ADET TARIHIM;;;;;;;;27 MAYIS

ARTIK HAMISLIGIMIZI HESAPLAYACAGIMIZ GUNLER GELSIN INSALLAH...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…