infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kizlar meraba eses canim nasilsjn ben ikinci tup bebek icin nihayet cesaretimi topladim istanbulda yaptiricam yine sizce bahceci umut tup bebekmi yoksa memorialmi yardimlarjnizi bekliyorum.ben ilk denememi hisar da yaptirdim tekrar oraya gitmek istemiyorum cunku hemsireleri tam bi fiaskoydu.sizde cok ii biliyosunuzki bizim tedavide doktor embriyolok hemsire hepsinin ayri ayri onemi var.hatfa ordaki bilgi islemdeki arkadasin bile.neyse uzatmayim bu iki hastaneden en iyisi sizce hangisi....

Kizlar meraba eses canim nasilsjn ben ikinci tup bebek icin nihayet cesaretimi topladim istanbulda yaptiricam yine sizce bahceci umut tup bebekmi yoksa memorialmi yardimlarjnizi bekliyorum.ben ilk denememi hisar da yaptirdim tekrar oraya gitmek istemiyorum cunku hemsireleri tam bi fiaskoydu.sizde cok ii biliyosunuzki bizim tedavide doktor embriyolok hemsire hepsinin ayri ayri onemi var.hatfa ordaki bilgi islemdeki arkadasin bile.neyse uzatmayim bu iki hastaneden en iyisi sizce hangisi....

Canım hiçbir fikrim yok. .
Tüp yaptıran arkadaşlara sorsan daha olumlu ve doğru cevaplar alırsın..

Canmm vallanbenn maslak acibademde yaptirdim hepsinden memnun kaldim doktor calisan hemsiresi ama istanbulda istanbul tupbebek merkezinide oneriyolar aret kamar siye bi doktor

iyi akşamlar kızlar bişey sorcam bugün doktorumu aradım tabi kendisiyle konuşulmuyor da danışma ile konuştum neymiş ben geçen perşembe gittim muayeneye oldum 10.gün olmuş oluyor beni çağırıyor tekrardan ve yine muayene ücreti ödücekmişim 9 gün olsaymış ödemicekmişim acaba bu özellerde para tuzağımı bilmiyorum kafama takıldı niye 9.gün çağırmıyor da 10.gün ücret ödüceğimi bilerek o gün gel diyor ,Allah yardımcımız olsun valla..
Cnm bu konuda kesin bilgiye sahibim normalde kontrol suresi 10 gundur 11. Gunden itibaren almalari gerekiyor artik kimden nasil para koparacagini sasirdilarr

kızlar moralim çok bozuk. bu ay 2 kutu klomen hatta 3. kutudan da 3 tane içtim yum büyümedi. bugün tekrar kontrol vardı. sağda solda 2 mm olmuş. gonal f yazdı. rapor çıkarmak için uğraşırken öğle oldu zaten 2 saat de izin almıştım okuldan. sonra rahim film sperm testi hormon testi nüfus kayıt örneği foto istediler. perş gel öğleden sonra çıkar rapor dediler. dr a gittim takrar çünkü dr um bu hafta içinde yokmuş. o da o zaman raporsuz al gel öğleden sonra göstereyim nasıl kullanacağını dedi. ama fazla yum gelişebilir en de çok fazla gelişirse korunma verecem dedi. daha fazla okula geç kalamayacağım için çıktım geldim hastaneden şimdi. raporsuz 350 tl imiş bayağı da pahalıymış yahu. ne yapsam bilemedim bu ay kalsa mı dersiniz. bugün alamadım sonuçta ilacı ve dr yok zaten yarın :KK43:
Canm yaklasik 2 yil kullandim bu ilaclari banankalirsa bu ay bekle bir dahaki ay direk ignelyle basla klomen falan kullanma yumurtaliklarin direncli demekki yani bana oyle demislerdi tabi kyinede sen bilirsinn cnm allah sifa versinn

Canm yaklasik 2 yil kullandim bu ilaclari banankalirsa bu ay bekle bir dahaki ay direk ignelyle basla klomen falan kullanma yumurtaliklarin direncli demekki yani bana oyle demislerdi tabi kyinede sen bilirsinn cnm allah sifa versinn
Sağol canım olmadı zaten adet bekliom şimdi de dediğin gibi iğneye basliycaz

iyi akşamlar canm Rabbim nasip ederde tutar hayırlısıyla inşallah benm görümcem meorial şişli deyaptırmış hastanesinden de çok çok memnun 5 yaşında bi oğlu var ondan duyduklarmdan dolayı tavsiye ederm ki görümcem 37 yasnda yaptrmş tüp bebk :))9

iyi akşamlar canm Rabbim nasip ederde tutar hayırlısıyla inşallah benm görümcem meorial şişli deyaptırmış hastanesinden de çok çok memnun 5 yaşında bi oğlu var ondan duyduklarmdan dolayı tavsiye ederm ki görümcem 37 yasnda yaptrmş tüp bebk :))9[/Q

Allahim Bagislasin bebegini ins bizede nasip olurrrrrr bide oraya bakiyim cvp icin sagol

Istanbulda amerikan hastanesinde yaptirdi benim arkadaşım. Şimdi ikizleri var 1 aylik. Allah sanada versin insallah

iyi akşamlar canm Rabbim nasip ederde tutar hayırlısıyla inşallah benm görümcem meorial şişli deyaptırmış hastanesinden de çok çok memnun 5 yaşında bi oğlu var ondan duyduklarmdan dolayı tavsiye ederm ki görümcem 37 yasnda yaptrmş tüp bebk :))9

canım bende istanbuldayım bahcecı tam bı fıyaskoydu benım ıcın erken menopoz hastasıyım mustafa bahcecıye ozel randewu alarak gttım adam ugrasmak ıstemedı resmen basından savdı benım ıcın tam bı doner sermaye para yerı orası dıger secenegını kullan bnce florence nightingale gayrettepe hastanesı de cok guzel bı hastane ben capanı prof faruk buyrunun hastasıyım su an cok sukur bın sukur onun sayesınde bı gebelıgım var 11 haftalık sıdetle tavsıye ederım ama ASLA VE ASLA BAHCECIYE GITME DERIM GENEDE SEN BILIRSIN

X